Zaloguj się, aby obserwować  
SHADOW-XIII

EVE Online

930 postów w tym temacie

Poki nieodkryłem hipernapedu byłem przerażony :D
Ogolnie myśle, że gra jest fajna ale zeby w nią grać musiałbym poświęcić WoWa i większość single player gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam na poważnie zabrać się za EVE i mam pytania:
- Na czym właściwie polega gra naukowcem?
- Zna ktoś jakiś walktrough dla początkujących?
- Czy rasa i bloodline mają duży wpływ na grę?

I ogólnie jakieś porady dotyczące gry.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 23:06, Von Bolt napisał:

Zamierzam na poważnie zabrać się za EVE i mam pytania:
- Na czym właściwie polega gra naukowcem?

Ok... po pierwsze nie przerażaj się tym co tu napisałem - to jest w miarę kompleksowe przedstawienie całego zagadnienia jak potrafię najlepiej. Przeczytaj spokojnie i w odpowiedzi na drugie pytanie znajdziesz klucz interpretacyjny ;)

To zależy za jaki rodzaj nauki chcesz sie zabrać. Zasadniczo można wyróżnić 3 rodzaje naukowców w grze: górnik, producent, zwiadowca.
Pierwszy jest właściwie para naukowcem - górnik jeśli chce być maksymalnie samowystarczalny musi posiadać wiedzę o rudach, lodzie etc. Umiejętności te nie podlegają bezpośrednio pod kategorię Science, a raczej Industry, ale i tak są wymagane i raczej z nauką ścisła sie kojarzą.
Druga kategoria to typowy naukowiec. Jego praca polega na ciągłym udoskonalaniu, kopiowaniu i tworzeniu planów produkcyjnych, z których potem producenci mogą produkować moduły. Pod kategorią jest tu naukowiec prowadzący badania wspólnie z NPC, za co otrzymuje sprzęt potrzebny do prowadzenia inwencji, czyli zmieniania planów Tech1 (dających moduł pierwszego poziomu) w plany Tech2 (analogicznie jak Tech1). Ta działalność wymaga jednak posiadania odpowiedniej reputacji u danego NPC, by chciał z postacią współpracować. Naukowiec powinien posiadać bardzo dużą ilość umiejętności w grupie Science: samo Science na 5, Research na 5, Laboratory Operation na 5, Advanced Laboratory Operation na 4, Metallurgy na 5, Scientific Networking na 2-5 (zależnie od zasięgu jaki jest potrzebny), do tego jedną lub więcej z czterech ''rasowych'' umiejętności kryptologicznych na 4 i cały zestaw specjalizacji naukowych na 4. Łącznie jest to około 6 milionów skillpointów.
Tutaj możesz zobaczyć przykład postaci:
http://www.newforms.nl/eve/skills/Emilly_Marelor
Przygotowana jest do low-endowego górnictwa, wykopywania lodu, produkcji i inwencji. Ma niemal dokładnie jeden rok (stworzona: 25.05.07) i obecnie utrzymuje właściwie dwa konta.
Co do samej rozgrywki... nie jest ona porywająca. Jest to mój alt, więc jak muszę coś zabić i sie rzeczywiście pobawić to wsiadam do maina o którym za chwilę. Biedna Emilly zaś pracuje w laboratoriach i fabrykach, wykopuje lód i wozi graty po New Eden. Mechanika gry z tym związana nie jest skomplikowana, tak długo jak nie odpowiadasz za logistykę i zarządzanie korporacją, która takimi rzeczami się zajmuje. Wstawiasz plan do laboratorium i już... musisz tylko czekać jakiś czas aż takie zadanie się zakończy. To jak długo to potrwa zależy od tego co właściwie chcesz zrobić i z jakim planem. Czasy wahają się od godziny z minutami do trzydziestu dni. Na początku możesz wykonywać jedną pracę, ale każdy poziom Laboratory Operation i Advanced Laboratory Operation dodaje ci jeden slot aż do maksymalnych 11. Jeśli chcesz się tym zajmować to szczerze doradzam znaleźć sobie jeszcze jakieś zajęcie jak górnictwo lub wykonywanie misji.
Trzecia kategoria to zwiadowca. Jest to wyjątkowa zupełnie rola dla naukowca. Zwiadowca w EVE ma wiele ról. Najprostszą jest poszukiwacz/archeolog. Postać taka musi wyszkolić się w korzystaniu statku do tego odpowiedniego, czyli Covert-Ops Frigate (umiejętność rasowa Frigate na 5, Electronics Upgrades na 5, Spaceship Command na 3), która posiada odpowiednie do tego bonusy. Następnie potrzebuje szeregu umiejętności do samego skanowania: Astrometric Pinpointing, Atrometric Triangulation, Astrometrics, Signal Acquisition oraz tych potrzebnych do tego, by móc badać odnalezione relikty: Archaeology, Hacking, Salvaging. Wszystkie te skille potrzebne są na tak wysokim poziomie jak się da. Oprócz tego dla własnego bezpieczeństwa warto wyszkolić się w korzystaniu z pola maskującego, by móc w spokoju się zajmować swoją robotą - Covert-Ops nie ma właściwie żadnego potencjału ofensywnego, a jego jedyną obroną jest skrytość działania i szybka ucieczka. Mechanika gry taką postacią to bardzo interesująca i dość bezpieczna rzecz. Przygotowanie zajmuje chwilę, gdyż trzeba mieć dopracowane ustawienia interface''u. Pierwszym punktem jest znalezienie odpowiedniego miejsca. Korzystając z konkretnych rodzajów sond można odkryć różne ukryte w układzie miejsca. Sposób ich rozmieszczenia wymaga wiele zastanowienia i wprawy - jest to właściwie całkiem ciekawa zagadka logiczna, w każdym systemie gwiezdnym inna. Dokładne zasady są opisane w specjalnym przewodniku, który jest dość spory i najlepiej rozgryzać go wspólnie z kimś kto już się czymś takim zajmuje. Na takiej działalności można też nieźle zarobić - jeśli ma się szczęście trafić na jakieś ciekawe miejsce.
Drugi rodzaj zwiadowców to ci przystosowani do pracy w PvP. To jest cicha postać, nie znajdujesz ich na killboardach, bo dla ich profesji lepiej jest, by jak najmniej osób wiedziało, że ten gość który właśnie pojawił się w systemie to zwiadowca pirackiej floty. Zadaniem takiej postaci jest możliwie najszybciej zlokalizować cel, niepostrzeżenie się do niego zakraść i wezwać wsparcie. Potrzeba tych samych umiejętności co dla archeologa, pomija sie Hacking i Archaeology, gdyż nie szukasz lokacji ich wymagających, ale innych pilotów, którzy stają sie ofiarami gangu. Mechanika jest zupełnie inna niż dla archeologii, a do tego o wiele prostsza i bardziej dynamiczna. Zwiadowca zrzuca sondę i zaczyna skanowanie, które trwa około 20-50sek - im krócej tym lepiej, gdyż covert-ops może się zamaskować i być niewidzialnym, ale sonda nie i sprytny cel ją zauważy. Za którymś razem uda się w końcu złapać sygnał na tyle silny, by móc podlecieć zaraz obok celu i wezwać kawalerię, która zmieni go w kosmiczny złom. Brzmi to dziecinnie łatwo, jednak jest to tylko czubek góry lodowej i ogólne założenie mechaniki. W praktyce pilot musi umieć biegle posługiwać się pokładowym skanerem, mapa i sterować swoim statkiem w taki sposób, by jak najszybciej z jak najmniejszym ryzykiem uzyskać lokacje celu. Szkolenie skilli trwa krócej niż opanowanie samych zagadnień z tym związanych. Ponownie, najlepiej jest się tego uczyć od doświadczonego pilota.
Tu spojrzenie na mojego maina, który się takimi rzeczami zajmuje (ale jest też pilotem wojskowym i producentem, więc jest to już spory mix skilli): http://www.newforms.nl/eve/skills/Kersh_Marelor
Kolejne dwie role to bycie cyno pointem i black-ops pilotem. Oba wymagają trochę umiejętności Science. To pierwsze zupełnie minimalnych, ale cała rola takiego pilota sprowadza się do tego by znaleźć się w odpowiednim miejscu i aktywować moduł generujący punkt, do którego skoczyć może jakiś okręt liniowy (jump freighter, carrier lub mothership). Druga kategoria to już bardzo szczegółowa i niszowa rola przeznaczona do taktycznej zabawy w czasie wielkich wojen. Totalny high-end, którego jeszcze zupełnie nie rozgryzłem - wiem jak działa, ale nadal ciężko mi sobie wyobrazić tego efektywne zastosowanie.

Dnia 22.05.2008 o 23:06, Von Bolt napisał:

- Zna ktoś jakiś walktrough dla początkujących?

Jak widzisz EVE jest... skomplikowane i złożone (vide: http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_20/20080518120100.jpg ;P ). Nie przerażaj się tym - poważnie nie jest tak, ze trzeba to wszystko zrozumieć od razu. Z doświadczenia wiem, że jak ktoś kto jakiś czas gra zacznie coś wyjaśniać to będzie to robił szczegółowo i może odstraszyć. Celem takiej dokładności jest to... może inaczej - EVE takiej dokładności szybko uczy. Działa to tak, że z czasem złapiesz się na tym, że zaczniesz sam odkrywać pewne rzeczy, dyskutować o nich i wtedy nagle okaże się, że gra cię zupełnie wciągnęła. A kiedyś ktoś sie zapyta o to jak wygląda rola naukowca, a ty napiszesz w odpowiedzi mały referat ;) A zatem jak interpretować to, co napisałem powyżej - na początek po prostu to przeczytaj i zastanów się, nie myśląc o mechanice i umiejętnościach, kim chcesz w tej grze być? Może którąś z tych postaci zasugerowanych, może kimś zupełnie innym - masz taką możliwość i masz wybór. W EVE nie ma znaczenia jako kto zaczniesz - jeśli poświęcisz tej grze czas i trochę uwagi, to okaże się, że możesz spokojnie zmieniać specjalizacje i mieć ich kilka.
Co do walkthrough... jest ich chyba tyle co graczy. Każdy ma trochę inną historię i uważa że co innego się na początku liczy. Moim skromnym zdaniem, może koledzy piloci się zgodzą, dobrym początkiem jest robienie misji. Nie jest to strasznie porywające, ale zapewnia rozrywkę. Daje też pewne dochody w prosty sposób, a oprócz tego pozwala opanować podstawy przyjrzeć się grze. Potem można zacząć się bawić w bardziej zaawansowane PvE, PvP, produkcję, naukę, górnictwo tą samą postacią lub nawet stworzyć nową.
Na moim gs''ie są dane kontaktowe, odzywaj się śmiało. Jest specjalny kanał w gramowej Gildii X-Fire, gdzie gracze EVE mogą się ze sobą kontaktować. W samej grze istnieje kanał gram.pl na którym możesz spotkać ludzi z forum dyskutujących o grze (i nie tylko). Jeśli interesuje cię działalność jako naukowca/producenta nasz corp (odpowiednik gildii) zajmuje się właśnie tym. Do tego polecam zajrzeć do tutejszego FAQ - jest bardzo ogólne i dopiero w wakacje, będę miał czas je rozbudować, ale to daje jakie takie pojęcie na początek.

Dnia 22.05.2008 o 23:06, Von Bolt napisał:

- Czy rasa i bloodline mają duży wpływ na grę?

I tak i nie. Wybór ten określa jakie masz atrybuty bazowe (każdy da się rozwinąć o ok. 11 punktów umiejętnościami i do 7 implantami). To definiuje jak szybko będziesz sie uczył nowych umiejętności. Określane są też wtedy początkowe umiejętności, czyli to co postać właściwie potrafi. A zatem różne rasy i bloodline''y mają zapewniony łatwiejszy lub trudniejszy start w pewnych dziedzinach. Wybór ten jednak w żaden sposób nie określa ostatecznie tego co zrobisz ze swoją postacią. Możesz zacząć jako Gallente chcący być górnikiem, a zostać ostatecznie pilotem amarriańskiego carriera dowodzącym flotą liniową w PvP. A wiesz co jest piękne? Że jak sobie zażyczysz to możesz spokojnie zmienić tą postać w producenta caldariańskich statków :) Masz pełną swobodę.
>I ogólnie jakieś porady dotyczące gry.

Dnia 22.05.2008 o 23:06, Von Bolt napisał:

Z góry dzięki.

Trochę tego wyszło ;) W razie jakiś pytań daj znać, postaramy się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 23:06, Von Bolt napisał:

- Czy rasa i bloodline mają duży wpływ na grę?


Ma wpływ na szybkość nauki skilli, a więc aczej ma. Jeśli nie przeszkadza Ci wyglądanie jak pół dupy zza krzaka to weź caldari --> achura. W atrybutach olej całkowicie charisme, jeśli chcesz walczyć to atrybuty podokładaj do perception i willpower potem intelligence i memory, jeśli interesuje cie produkcja/kopanie to atrybuty do inteligence i memory.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0_o Jak chciałeś mnie odstraszyć to prawie ci się udało... XD

>Ta działalność wymaga jednak posiadania odpowiedniej reputacji u danego NPC
Jak tą reputacje zdobywać?

I jeszcze dwa pytanka (tylko trochę krócej plz :)
- Jak badam to mogę robić co chcę? (jak podczas produkcji)
- Czy badania polegają na tym, że wynajduję zupełnie totalnie nową np. rakietę czy "tylko" podwyższam staty przedmiotów?

Dzięki za wyczerpującą odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 12:04, Von Bolt napisał:

0_o Jak chciałeś mnie odstraszyć to prawie ci się udało... XD

Wyobrażam sobie, że jest to dość... przytłaczająca ilość materiału. No ale mam nadzieję, że chociaż czymś cie zainteresowało :)

Dnia 23.05.2008 o 12:04, Von Bolt napisał:

Jak tą reputacje zdobywać?

Wykonując misje dla NPC najprościej.

Dnia 23.05.2008 o 12:04, Von Bolt napisał:

- Jak badam to mogę robić co chcę? (jak podczas produkcji)

Dokładnie tak samo.

Dnia 23.05.2008 o 12:04, Von Bolt napisał:

- Czy badania polegają na tym, że wynajduję zupełnie totalnie nową np. rakietę czy "tylko"
podwyższam staty przedmiotów?

Możesz podnosić statystyki planu (blueprint) dotyczące tego jak szybko produkuje się to czego dotyczy i jak wiele materiałów na to potrzeba. Możesz go też kopiować i z tych kopii przeprowadzać inwencję, czyli zamieniać jeden blueprint w inny. Dzięki temu możesz wyprodukować moduł lub statek wyższego poziomu technologicznego. Z ''niczego'' nie da się zrobić zrobić planu - musisz zamienić jeden w drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 16:22, Von Bolt napisał:

Jeszcze jedno czy jak produkuję coś z blueprintu to go tracę??

To zależy. Jeżeli jest to oryginał (tzw. BPO) to nie. Jeśli jest to kopia to ma ona określoną ilość razy jaką można ją wykorzystać. Dla większości statków jest to liczone w w jednostkach, dla przedmiotów Tech2 jest to 10, ale wszystkiego innego różnie - kryształy do laserów Tech1 mają 1500 użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra lecą następne pytania:

-Jak sprawdzić ile razy mogę użyć blueprintu?
-Co właściwie robi szef (z braku lepszego słowa) korporacji?
-Słyszałem, że można sprawdzić ceny przedmiotu w danym rejonie to prawda? Jeśli tak to jak to zrobić?
-Czy to prawda, że mają zlikwidować kody 30 i 90 dniowe i zastąpić je 60 dniowymi??
-Skoro blueprint bierze się tylko z kopiowania to ciekawe skąd się wzięły pierwsze blueprinty? XD

To (na razie) na tyle. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 10:12, Von Bolt napisał:

-Jak sprawdzić ile razy mogę użyć blueprintu?

Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem na kopię blueprintu i w zakładce ''Attributes'' sprawdzić wartość ''Licensed Production Runs''.

Dnia 26.05.2008 o 10:12, Von Bolt napisał:

-Co właściwie robi szef (z braku lepszego słowa) korporacji?

Wiele rzeczy - ustala wartość podatku, przygotowuje głosowania gdy są konieczne, zarządza uprawnieniami dotyczącymi różnych hangarów i kont należących do korporacji, opłaca rachunki za biura, kontroluje stan paliwa w POSie i jego uzupełnianie, przyjmuje aplikacje do korporacji i przydziela odpowiednie role, które wcześniej musiał ustawić, etc, etc. Jest tego trochę, w tym wszystkim pomagają CEO (Chief Executive Officer) dyrektorzy, czyli odpowiednik oficerów. W naszym wypadku są CFO (Chief Financial Officer), CSO (Chief Science Officer), CRMO (Chief Resource Management Officer) i CPO (Chief Production Officer). Oprócz tego CEO i wyznaczeni oficerowie mają sporo zadań zależnych od profilu korporacji, czyli na przykład działania dyplomatyczne z innymi corpami, odpowiedzialność za pokój i wojny, kierowanie wywiadem, wewnętrzną kontrolę bezpieczeństwa informacyjnego, szkolenia, przygotowanie surowców do produkcji, wyznaczanie grafiku i tras patroli dla patroli oraz operacji górniczych etc. etc.

Dnia 26.05.2008 o 10:12, Von Bolt napisał:

-Słyszałem, że można sprawdzić ceny przedmiotu w danym rejonie to prawda? Jeśli tak to
jak to zrobić?

W panelu Market musisz mieć po jego lewej stronie na górze wybraną opcję Region, nie Station.

Dnia 26.05.2008 o 10:12, Von Bolt napisał:

-Czy to prawda, że mają zlikwidować kody 30 i 90 dniowe i zastąpić je 60 dniowymi??

Oficjalnie tak, jednak już teraz gracze bardzo głośno protestują, między innymi zgłaszając sprawę do CSM czyli niedawno wybranego zespołu graczy odpowiadającego za kontrolę działań CCP. Wszystko wskazuje na to, ze 30 dniowe GTC znikną niemal na pewno, gdyż bardzo słabo opłacają się CCP (lub nawet przynoszą straty). Obecnie trwa walka o zachowanie 50, 90 i 100 dniowych GTC.

Dnia 26.05.2008 o 10:12, Von Bolt napisał:

-Skoro blueprint bierze się tylko z kopiowania to ciekawe skąd się wzięły pierwsze blueprinty? XD

Cóż... przede wszystkim kopie biorą się z oryginałów i to oryginały są najcenniejsze. Większość z nich można kupić od NPC. Są jednak szczególne dla jednostek typu Titan, Carrier etc. Nie jestem pewien, ale oryginałów, chyba dostać się nie da a można znaleźć tylko kopie 1 lub 2 runowe w kompleksach i punktach eksploracyjnych. Będę musiał to jednak sprawdzić.
Osobne zasady dotyczą jednak blueprintów tech 2. One nie mają teraz oryginałów, a kopie trzeba samemu zrobić (bpo t1 -> bpc t1 -> bpc t2). Kiedyś jednak tak nie było i w oparciu o ówczesne zasady niektórzy dostali BPO tech2 i mogą produkować dany moduł lub statek bez ograniczenia jakie stanowi inwencja.
Jeśli chodzi o nowe rzeczy dodawane do gry to jeśli są one z kategorii T1 to oryginały blueprintów można zwykle kupić u NPC. Jeśli chodzi o T2 to samego przedmiotu nie ma na rynku dopóki gracze go nie wyprodukują. Wszystko co się w mechanice zmienia to odblokowanie możliwości inventowania danego modułu lub statku T2 z kopii blueprintu T1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Ci powiem, że ni dudu nie rozumiem tego co piszesz... Widać trzeba będzie przetestować w praktyce...

Edit: i przypominam, że miałeś pogadać z tym kolegą od Ammatar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 11:07, Fumiko napisał:

Szczerze Ci powiem, że ni dudu nie rozumiem tego co piszesz... Widać trzeba będzie przetestować
w praktyce...

Ech, a to i tak jest wersja uproszczona, bo pominąłem to wszystko co jest wymagane na kolejnych etapach jako materiały i to jak trzeba całą sprawę organizować. Generalnie jest to jednak teoria za całą logistyka, którą jak wcześniej napisałem zajmują sie najczęściej oficerowie, a zwyczajny pracownik corpa albo nie ma o tym beżowego pojęcia, albo nie jest to jego zmartwieniem. W moim doświadczeniu takie rozwiązanie jest najlepsze i najwygodniejsze dal graczy.

Dnia 26.05.2008 o 11:07, Fumiko napisał:

Edit: i przypominam, że miałeś pogadać z tym kolegą od Ammatar.

Pogadam, pogadam. Może dzisiaj nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo kiedy świat EVE zostanie wzbogacony o mechanikę Factional Warfare - nowy dodatek o tytule Empyrean Age zostanie wydany 10 czerwca 2008. Nie ma jeszcze informacji o technicznej stronie deploymentu patcha, ale należy się spodziewać zdecydowanie dłuższego downtime''u.

Co w dodatku?
- mechanika Factional Warfare: przez dołączenie do odpowiedniej korporacji NPC, lub włączenie swojej własnej w swoisty sojusz z NPC gracz dołączy do wojny, która rozpocznie się już wkrótce w New Eden. Po jednej stronie staną Amarr i Caldari, po drugiej Gallente i Minamatar. Wydarzenia ostatnich tygodni w Malkalen i Heimatar są przygotowanie fabularnym do tego wszystkiego. Gracze w ramach struktury oddziałów Militia danego imperium będą otrzymywali specjalne misje, które zawiodą ich w rejon walk lub będą mogli samodzielnie udać się do systemów, których znaczenie strategiczne jest na tyle duże, by zaważyć na przebiegu wojny. Można będzie przejmować punkty kontroli od przeciwników i w ten sposób zyskiwać terytorium dla swojej strony oraz awansować w militarnej drabince kariery. Jak w wypadku każdej wojny gracz staje sie celem dla przeciwnej strony bez względu na to w jakim systemie się znajduje. To zaś oznacza o wiele większy zakres PvP oraz dużo radosnego pew-pew dla wszystkich. Cały projekt FW przewidziany jest na lata i Empyrean Age jest tylko wprowadzeniem ogólnych zasad, o które potem zostanie oparty wynik tych wojen.
- nowe faction statki: ponieważ rozpoczyna się wojna, każda nacja wprowadza szczególne jednostki dostępne dla najwierniejszych obywateli, wśród nich - Exequrour, Omen, Scythe i Osprey; niektóre z już istniejących faction statków zostały zmienione, by lepiej wpasować się w nowe realia
- Amarr dostaną brakującą fregatę przeznaczoną do skanowania i eksploracji przestrzeni; u wszystkich ras dokonano zmian modeli, by Covert-Opsy otrzymały kadłuby statków na których są rzeczywiście oparte,
- szereg zmian wprowadzono do interface''u, między innymi możliwość ustawienia wyświetlanych informacji o aktualnym położeniu, przycisk ''Align To'' itd.

A zatem byle do10/06 i hop na wojnę! W FEISAR planujemy się angażować przez założenie nowego corpa w tym celu, zainteresowanych proszę o kontakt.
Amarr Victor! Death to Matari rebels and their Frog friends!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Need info:

1) Ammatar

2) Gallente - Jin-Mei bloodline.

I błagam nie wstawiajcie mi tu linków do oficjalnej strony eve, tamto sprawdziłam, potrzeba mi coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 21:31, Fumiko napisał:

Need info:

1) Ammatar


hmmmm gdzies slyszalem ale co to to nie wiem :P nic niezbednego do grania :)

Dnia 04.06.2008 o 21:31, Fumiko napisał:

2) Gallente - Jin-Mei bloodline.



Gallente to 1 z 4 ras w grze a Jin-Mei to bloodline od tej rasy, zdaje sie ze to dla wojownikow raczej ale wplywa tylko na wyglad avatara i atrybuty poczatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem krótko: meh.

Że nic niezbędnego do grania to wiem. Info społeczno-obyczajowe mi trzeba.

Nie chce mi się od zera tłumaczyć po co mi to... może Graffis jak się z sesją upora to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 16:02, Fumiko napisał:


OMG to skad ty to chcesz ? wiesz na stronce oficjalnej jest wszystko, nikt nic innego nie wymyśli, a ammatar to jest widocznie jedna z frakcji w grze jakaś spokrewniona z amarrami, posiada pewnie jakieś swoje systemy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować