Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Rising 2 - zobacz nowy trailer

8 postów w tym temacie

No tak my czekamy na pre-ordery a gierka już wypłynęła w sieci i piraci się cieszą...
Btw - dwójka zapowiada się imho średniawo, mogli by za to bardzo dobrą jedynkę wydać w końcu na PC =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pietro87
To, że DR 2 wyciekło na warezach, to nie ma jeszcze do niego sprawnego cracka, gdyż niemożliwym jest złamanie zabezpieczeń Micro$oftu przed premierą gry, więc dont łory bi hepi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć na YT są już gameplaye z lewizny =)
A czy sprawny crack jest czy nie, nie wiem nie wnikałem aż tak - ot zerknąłem na newsa o tym, że DR2 wyciekł na pirackie serwery już w wersji cloned czyli zapewne koszony prosto z tłoczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co zwiastuny jak człowiek widział już gameplaye ? :) Gra jest średniakiem, wolny świat zabijania zombie to coś co może znudzić po 2 godzinach gry. Po letkim zmodernizowaniu grafy nic się nie zmieniło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 20:38, Pietro87 napisał:

Jak by nie patrzeć na YT są już gameplaye z lewizny =)
A czy sprawny crack jest czy nie, nie wiem nie wnikałem aż tak - ot zerknąłem na newsa
o tym, że DR2 wyciekł na pirackie serwery już w wersji cloned czyli zapewne koszony prosto
z tłoczni.


Na 360 jest już od 3 dni kopia do ściągnięcia więc pewnie gameplaya z tego są.

A ja z okazji premiery DR2 zacytuje "Otwieram wino ze swoją dziewczyną.." :P

Ja swoją drogą nie wiem którą wersję zakupie ale pewnie PS3 chociaż jedynkę i XBLA mam na 360 eh. (bo sony się nie postarało i dało się podkupić ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować