Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 07:46, Martez napisał:

Jakie są nowe klasy w Nightfal?


Gratuluję. Właśnie przekroczyłeś wszelkie normy noobowych pytań. Rozumiem, że niektórym ne chce się szukać odpowiedzi na pytanie w Faq podanym na górze strony, ale żeby nawet opisu gry w sklepie nie przeczytać.. Trochę inwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 09:08, I Borys I napisał:

> Napewno nie , najwczesniej po godzinie 9 rano.

9 wybiła, PL jeszcze ni ma
:) Czekamy, czekamy :)

Idźcie do szkoły, szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pieknie. Mam do Was prosbe. Co mam dalej zrobic jak wykonałem w PvE w Ascalonie wszystkie misje jestem na poziomie 7?. Odkryłem tu wszystkie miejsca i nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 09:49, Zuberuss napisał:

Witam pieknie. Mam do Was prosbe. Co mam dalej zrobic jak wykonałem w PvE w Ascalonie wszystkie
misje jestem na poziomie 7?. Odkryłem tu wszystkie miejsca i nie wiem co dalej.

i masz tylko 7 O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 09:53, L33T napisał:

> Witam pieknie. Mam do Was prosbe. Co mam dalej zrobic jak wykonałem w PvE w Ascalonie
wszystkie
> misje jestem na poziomie 7?. Odkryłem tu wszystkie miejsca i nie wiem co dalej.
i masz tylko 7 O.o



No wiec własnie tak mysle ze wiele tu nie zrobiłem. Dlatego pytam. Ale biegam bo tych miastach i nie widze zadnego goscia co by chcial dac questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:02, Zuberuss napisał:

> > Witam pieknie. Mam do Was prosbe. Co mam dalej zrobic jak wykonałem w PvE w Ascalonie

> wszystkie
> > misje jestem na poziomie 7?. Odkryłem tu wszystkie miejsca i nie wiem co dalej.

> i masz tylko 7 O.o


No wiec własnie tak mysle ze wiele tu nie zrobiłem. Dlatego pytam. Ale biegam bo tych miastach
i nie widze zadnego goscia co by chcial dac questa.


Jestem na tej mapie gdzie Ascalon. Moze nie wiem gdzie cos dalej szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:04, L33T napisał:

jakim cudem?? z pre-searing wychodzisz na 7. W old Ascalon da się dobić do 10. Coś kręcisz
:/


No tak myslę że cos krecę i pokręciłem bo sam juz nie wiem co dalej. Ale jak mówie chodząc po miescie Ascalon i okolicznych miejscach to nikt juz nie ma tego znacznika z questem. Za bardzo sie nie znam na tej grze wiec napewno jakis bład popełniam. Ale tez własnie dlatego piszę do was o pomoc:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:08, L33T napisał:

http://www.guildwars.pl/?art=176 btw. masz mase linków na górze podanych :/

Tak czytałem juz to ale gdzie szukać te misje bo na początku jak zacząłem grac to goscie w miastach mieli te znaczniki z questami a teraz nie mają wiec myslałem że juz wszystko tu zrobiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuberuss w Ascalon przy jednej z bram znajdziesz kolesia, który (już nie bardzo pamiętam, ale nie ma wykrzyknika nad głową) da ci questa, który zabierze cie w przyszłość - tym samym wszystko to co zwiedziłeś przepadnie, wszystkie questy itd. Natomiast tam dopiero zaczyna się poważniejsza gra^^. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko miejsca gdzie się pojawiłeś na początku gry, w Ascalonie jest zamknięta brama z gościem jej pilnującym. Nie ma on chyba żadnego znacznika nad sobą. Trzeba z nim pogadać a po wykonaniu krótkiego zadania przeniesiesz się do normalnego obszaru, już pełnoprawnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:04, L33T napisał:

jakim cudem?? z pre-searing wychodzisz na 7. W old Ascalon da się dobić do 10. Coś kręcisz
:/


ja tam wyszedlem z pre-searingu moim W na 2lvl :P
a niektorzy wychodza na 20lvl (i z tytulem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować