Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 23:47, Jarzy napisał:

do Cathedral Of flames mnie nie wezmą,bo tam zdaje sie smiterzy latają :( Chlip :(

Tam się lata z randomem albo z heniami, wrzuć tylko do teamu rangera z BHA i derwa z avatarem Baltka.
30 minut i Murakai leży. Nie trzeba nawet latać po mapy (oszczędność kilku minut) bo przez wszystkie poziomy się idzie jak po sznurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 23:57, Krejt napisał:

> do Cathedral Of flames mnie nie wezmą,bo tam zdaje sie smiterzy latają :( Chlip :(
Tam się lata z randomem albo z heniami, wrzuć tylko do teamu rangera z BHA i derwa z avatarem
Baltka.
30 minut i Murakai leży. Nie trzeba nawet latać po mapy (oszczędność kilku minut) bo przez
wszystkie poziomy się idzie jak po sznurku

Zdążyłem wyczaić co to BHA :) Powiedz mi dokładnie jaką ekipe ze sobą bierzesz.Chętnie bym dla swojej wojaczki zdobył Murakai''s Reaver :) Tylko jak radzisz sobie z ekipami Enchanted?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ekipa Enchanted czasem oznacza trupa czy dwóch, ale bez przesady- my chodzimy w tylu ilu sie ludzi zbierze, np 3-4, chociaż było i więcej- koniecznie ranger z broad head arrow i przerywaniem (hero dają radę), fire ele, prot, healer, jakiś warrior, albo dwóch- ja chodzę z "save yourselves!", to pomaga przy enchanted, bo mogę podtrzymać to przez 20 sekund, derwisz z awatarem baltazara też może być, albo barrager- ogólnie nie trzeba jakiegoś super wypasionego teamu, ale wczoraj byłem dwa razy i drop lipny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Enchantów na pierwszym poziomie nie ma, na drugim można ich ominąć idąc drugą stroną przez rejon z trującymi strzałkami (nie polecam, łatwiej się ich rozwala w "pokoju" z trującymi dmuchawami - lurując po jednej grupie) a na trzecim walczymy z tylko jedną grupą przy komnacie z Murakai''s Steward.
Jeśli idę z henchami i hero, to zawsze biorę Acolyte Jin z BHA i przerywaczami (podczas walki z Murakai trzeba jej zablokować bossa jako cel), Kahmu z avatarem Balthazara i Ogdena z LoD. Hencze: Hertha, Cynn, Aidan i Mhenlo (dużo ataków obszarowych, Sandstorm, Meteor Shower, Barrage...).
Jeśli idzie się w grupie ludzkich graczy, to niezbędny jest tylko ranger z BHA i monki (hero załatwiają sprawę), a reszta to całkowita dowolność - ale każdy gracz powinien mieć Light of Deldrimor do nukowania grupek martwiaków. I wtedy przechodzi się przez loch jak przecinak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:59, Monark napisał:

Ej mam pytanie, ile kosztuje totem axe?? I ile kosztuje earth scroll?? :)
Z góry dzięki.


totem axe''a kupisz za 4,5 - 5k.
o jakiego earth scrolla Ci chodzi? takiego od collectora? najlepiej wyfarmić/pokrzyczeć WTB w mieście i kupić rzeczy, które są potrzebne do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mu o Earth Scrolla potrzebnego do tankowania w DoA albo zabawy jakimś innym buildem terra-tankowym. Tak czy siak - skoro nie wie skąd wziąć equipa do tego builda, to tym bardziej nie będzie umiał go obsługiwać (no offence) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, muszę Cię zmartwić bo ja na swoim starym kąpie(dzięki bogu go wymieniłem):
Athlon 3000+ 2.0 Ghz
256mb SDram 400
Radeon 9250
Mogłem grać na najminimalniejszych z możliwych, a i tak czasami cięło się...

@qrczak90

Sry nie ten build podałem chodzi mi o http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/E_Solo_Green_Farmer
I czy masz jakąś propozycję, co włożyć w ten build zamiast shock-a (bo phropercies nie posiadam)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:47, Monark napisał:

I czy masz jakąś propozycję, co włożyć w ten build zamiast shock-a (bo phropercies nie posiadam)??

Shock can be switched for other knockdown spells such as Dragon''s Stomp for a bit more damage.
Wszystko jest napisane niżej, wystarczy rzucić okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:23, Master J napisał:

Proszę o wycenę tych itemów:)

1.Duży req.Może ze 3-4k.
2.Nic
3.10k?

Krejt->dzięki za wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:44, fataem napisał:

Wie ktoś jak wojownikiem na 12 poziomie, pozbyć się tak na oko z 20 Mrocznych Krasnoludów?:D

Ooo będzie bardzo ciężko. Ja męczyłem się z nimi razem z Vasillim na 20 i jego dwoma bohaterami też na tym poziomie. Do tego dochodzi jeszcze uzdrowicielka a i tak było bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować