Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Przeglądam sobie greeny szukając odpowiedniego dla mojego MM i nagle dochodze do zestawu bortaka. Myśle sobie- niezły - sprawdam cenę na guildarsguru i... 80k za 1 item :O. Czy przedmioty z tego zestawu są naprawdę tak kosztowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czemu nie mogę odebrać klucza do beta testów? Zamówiłem preorder w sklepie gram.pl, wchodzę w okienko z zamówieniami i nie mam żadnej takiej możliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 11:24, DragonLord napisał:

Przeglądam sobie greeny szukając odpowiedniego dla mojego MM i nagle dochodze do zestawu bortaka.
Myśle sobie- niezły - sprawdam cenę na guildarsguru i... 80k za 1 item :O. Czy przedmioty z
tego zestawu są naprawdę tak kosztowne?


Ceny podane na Guru dotyczą serwerów amerykańskich, jeśli na takowych nie grasz to cena będzie o wiele mniejszcza. Przykladem może być Vocto''s Bulwark : Guru-70-90k+ecto, a w grze spokojnie dostaniesz go nawet za 55k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 12:00, AN0WN1M napisał:

Ceny podane na Guru dotyczą serwerów amerykańskich, jeśli na takowych nie grasz to cena będzie
o wiele mniejszcza. Przykladem może być Vocto''s Bulwark : Guru-70-90k+ecto, a w grze spokojnie
dostaniesz go nawet za 55k.


Hmm... jeśli istnieje taka różnica, to powinno być opłacalne np. kupowanie itemów na europejskim, przekazywania na int komuś, kto gra na amerykańskim i zbicie niezłej kasy, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zastanawiam się nad zakupem gry Guild Wars i chciałbym wiedzieć, czy jest dobra. Nie spodziewam się, że ktoś piszący w tym temacie regularnie odpowie, że jest słaba, ale czy uważacie, że jest warta swojej ceny? Długo będę w nią grał? Nie znudzi mi się za szybko? Nie chcę, żebyście pisali mi tutaj recenzję tej gry, ale własne odczucia. Opłaca się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 13:04, glizda101 napisał:

/.../ Opłaca się?


Krótko, zwięźle i na temat: opłaca się ;) Sam gram od lipca do teraz i nie znudziła mi się jeszcze i na pewno nie znudzi się jeszcze przez długi czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z opinię ;P Chyba sobie zamówię. Mam jeszcze dwa pytania: 1. Znajdzie się ktoś, kto byłby taki miły i "oprowadził" by mnie po świecie Guild Wars? 2. Czy dodaek Factions jest osobną grą czy tylko dodatkiem? Jakie nowe rzeczy wprowadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 12:00, AN0WN1M napisał:

Ceny podane na Guru dotyczą serwerów amerykańskich, jeśli na takowych nie grasz to cena będzie
o wiele mniejszcza. Przykladem może być Vocto''s Bulwark : Guru-70-90k+ecto, a w grze spokojnie
dostaniesz go nawet za 55k.

Ok,wszystko git,ale ludzie na serwerach europejskich i tak opierają swoje ceny o cennik gwguru.com,nie sądzisz?Jest jeszcze jakiś inny akceptowalny cennik prócz gwguru.com?

Glizda101->Factions to osobna gra.Razem ze zwykłym GW tworzą całość,ale jedna nie jest wymagana do działania drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:12, Jarzy napisał:

Ok,wszystko git,ale ludzie na serwerach europejskich i tak opierają swoje ceny o cennik gwguru.com,nie
sądzisz?Jest jeszcze jakiś inny akceptowalny cennik prócz gwguru.com?


Jest tylko kwestia tego że to nie jest stricte cennik, tylko raczej baseline (w jakich granicach ceny oscylują). Wiadomo przeciez że jak komuś zależy żeby szybko sprzedać to sprzeda taniej, a jak ktoś chce desperacko coś kupić to zapłaci więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:31, Latniak napisał:

Jest tylko kwestia tego że to nie jest stricte cennik, tylko raczej baseline (w jakich granicach
ceny oscylują). Wiadomo przeciez że jak komuś zależy żeby szybko sprzedać to sprzeda taniej,
a jak ktoś chce desperacko coś kupić to zapłaci więcej.

Wiem,że to jest baseline i właśnie o to mi chodzi.Cennika tak czy inaczej nie znajde :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ci sie znudzi to nie wiem... Nie znam twoich typów gier, ale GW nie raz cie wkurzy, jeżeli będziesz walczył z każdym wrogiem zaśniesz podczas nocnego gramnie, z kolei przy runningu długoś życia twojej postaci nie będzie zbyt duża (no chyba że bedziesz prowadził tanka)
właśnie szukam kogoś do gry w pre-, mam monka i chciałbym go jakoś przeprowadzic, a samemu grac monkiem to jakoś głupio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 17:56, HumanGhost napisał:

To się spóźniłeś o kilka godzin - ja dziś wyszedłem Monkiem/Mesmerem z Pre-Searing. :-)


o właśnie, dobrze że mi przypomniałeś ;)
jaką drugą klase wziąc dla monka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 17:57, Arar napisał:

o właśnie, dobrze że mi przypomniałeś ;)
jaką drugą klase wziąc dla monka?

Polecałbym mesmera ze względu na możliwość wysysania energii z wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 18:31, Jarzy napisał:

Polecałbym mesmera ze względu na możliwość wysysania energii z wroga.


Tak, właśnie takim gram. W Pre zabijałem większośc przeciwników zanim do mnie doszli. :-)
Domyślam się, że teraz juz tak łatwo nie będzie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować