Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 11 kontra FIFA 10 na PC - porównanie jakości grafiki

17 postów w tym temacie

Nie orientuje się ktoś, czy komentatorów da się zmieniać podczas gry? Ogólnie nie wiem jeszcze czy zakupię Fifę czy PESa, ale o ten feature wolałbym spytać już teraz :P

Btw nie wiedziałem że Fifa 10 na PC wygląda tak tragicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiedziałem że fifa 10 na PC wyglądała tak źle . Miałem Fife 10 na Xbox 360 i powiem że grafa była taka jak 11 na PC , a może i nawet lepsza , aż jestem ciekaw jak będzie wyglądać grafa na X :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko pytam: które jest które? Przydałby się jakiś podpis odnośnie przynależności screena do danej odsłony, bo ja tam i tak wielkiej różnicy nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"FIFA 11 trafi do polskich sklepów już jutro."

tiasnee w media markt ponoć już były 28 tak jak i pre ordery :) nie żebym narzekał bo kurier z przesyłka z gram.pl punkt 11 był ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 12:39, crun napisał:

nie gralem, ale powaznie fifa10 wygladala tak zle? bo bardziej mi to wyglada na low detale,
brak aa.


to był maks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 12:39, crun napisał:

nie gralem, ale powaznie fifa10 wygladala tak zle? bo bardziej mi to wyglada na low detale,
brak aa.

Wygląda lepiej niż się w nią gra. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 12:39, crun napisał:

nie gralem, ale powaznie fifa10 wygladala tak zle? bo bardziej mi to wyglada na low detale,
brak aa.


Uwierz kolegom powyżej. To nie są LOW detale ;P. Właśnie dlatego w według mnie Fifa przegrywała z PES''em w tamtym starciu. To wygląda nie jak "Fifa 10" tylko jak "Fifa Super Edition : Total Lego" . A faktem jest że "Fifa 11" to cud ,miód ,malina pod względem graficznym w tym roku. Na pewno zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, porównywanie jakości grafiki między FIFA 11 a FIFA 10 jest bezcelowe, to przepaść, ale cały czas mam wrażenie, że od obydwu produkcji już i tak od kilku lat (a w tym roku szczególnie) lepiej wypada Pro Evolution Soccer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 20:58, Gumisiek2 napisał:

Screeny z FIFA 10 były jakoś "pobrzydzane", robione na niskich detalach czy coś? Już
FIFA 07 wygląda lepiej.


Ta gra naprawdę tak wygląda. A "gameplay" jest gorszy niż w FIFA 99. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem. Mam Fifę 10 na PS3 i widzę, że wersja na PC wygląda brzydziej. Nie tylko pod względem jakości samej oprawy, ale i np. wszelkich grafik, menusów, HUDa itp, które zostały zmienione na brzydsze i prostsze. Nie kumam. Celowo obrzydzają grę czy co?

Poza tym screeny z Fify 11 też są bardzo nieostre, w rzeczywistości Fifa 10 na konsole wygląda chyba nawet lepiej niż te screeny z 11 przestawione tutaj, więc pozostaje jeszcze pytanie o jakość samych screenów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 21:51, MKRaven napisał:

Czegoś tu nie rozumiem. Mam Fifę 10 na PS3 i widzę, że wersja na PC wygląda brzydziej.
Nie tylko pod względem jakości samej oprawy, ale i np. wszelkich grafik, menusów, HUDa
itp, które zostały zmienione na brzydsze i prostsze. Nie kumam. Celowo obrzydzają grę
czy co?


Fifa 10 na PC to Fifa 10 przeniesiona z konsoli poprzedniej generacji - ps2
Fifa 11 na pc to pierwsza next-genowa fifa - czyli przeniesoina z konsol obecnej generacji -x360, ps3 - na wzór fify 2010 ...

Dnia 30.09.2010 o 21:51, MKRaven napisał:

Poza tym screeny z Fify 11 też są bardzo nieostre, w rzeczywistości Fifa 10 na konsole
wygląda chyba nawet lepiej niż te screeny z 11 przestawione tutaj, więc pozostaje jeszcze
pytanie o jakość samych screenów...


fifa 2011 pc= fifa 2010 konsole next-genowe(x360,ps3) czyli 2011 na konsolach bedzie i tak troche do przodu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kurna Panie chyba w ogóle nie zrozumiałeś mojego posta bo ja to wszystko wiem, co napisałeś. Rozchodzi mi się o to, że Fifa 11 na PC, wygląda gorzej niż jej odpowiednik na konsolach czyli Fifa 10 na konsoli. Mimo, że PC jest w stanie wygenerować lepszą grafę. Tutaj właśnie stawiam wielki "skrót myślowy" pod tytułem: WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować