Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gram z AMD - znamy laureatów!

26 postów w tym temacie

Pytania z konkursu były źle sprecyzowane, zwłaszcza to pierwsze, które stwarzało więcej wątpliwości niż przyjemności z szukania odpowiedzi. Oczywiście jestem zawiedziony z faktu braku mojej osoby na liście zwycięzców, lecz nie do tego stopnia by zżerała mnie zazdrość, gratuluję zwycięzcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa albo rok temu miałem taki miesiąc, że wygrałem chyba w trzech konkursach. Wtedy moje szczęście konkursowe zużyło się na całe życie ;) Gratulacją dla zwycięzców! Trochę szkoda, że 5750, a nie 5850, ale i tak źle nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby wygrać taki sprzęt, ale skoro nic nie wygrałem, cieszę się przynajmniej, że nagrody trafiły do użytkowników z jakimś stażem, nie do kompletnych no-name''ów :P
Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm.. dziwne - przeważnie wygrywają osoby które albo mają blog na gram.pl albo prowadzą stronke o grach na serwie - to losowanie jest jakies podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle już na gram jestem i zero nagród ;e no nic, widać nic nigdy nie wygram.


a ciekawi mnie sposób w jaki odbywają się te losowania, może któryś mod podzieli się tą informacją? (bo przecież protokoły z losowań przy konkursach powinny być..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 18:22, PolishDeth napisał:

Eng/Chin.trad./Jap./Ros/Hun./Viet./Hindi./Pl


A ukraiński gdzie!?? :[


PS. Gratuluję zwycięzcy. :) Tak, to jest jego dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 17:51, Silvari napisał:

hmm.. dziwne - przeważnie wygrywają osoby które albo mają blog na gram.pl albo prowadzą
stronke o grach na serwie - to losowanie jest jakies podejrzane.


chyba cos ci sie po...mylilo
awantury od zawsze sa, ze wygrywaja osoby bez postow i gramsajtow :D teraz jak widac zawsze beda niezadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować