Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co z The Darkness 2?

8 postów w tym temacie

The Darkness to była jedna z moich pierwszych gier na PS3 i szczerze mówiąc miałem pewne obawy jak ją kupowałem, na szczęście gra mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła - klimat i nastrój zapadają w pamięci na długo. Bardzo chętnie zagrałbym w część drugą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była super, jedna z lepszych singlowych gier FPP w jakie grałem...ale mam spore obawy co do dwójki. Po pierwsze obawiam się że historia opowiedziana w grze będzie wyraźnie słabsza względem dwójki. Po drugie boję się o wykonanie, jeśli potwierdzi się że nad grą pracują "spece" którzy wypuścili takie "hiciory" jak Dark Sector, Warpath czy Pariah to ja dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do redakcji
Moglibyście zaznaczyć, że ktoś tu kręci, gdyż Top Cow jest w posiadaniu wszelkich praw do komiksu, na którym oparta jest ta gra.

Jakie problemy natury prawnej?

Digital Extremes, autorzy takich produkcji, jak chociażby Dark Sector, Unreal Tournament (pierwsza część, 2003 i 2004), Pariah oraz Warpath
A także twórcy multiplayera do BioShock 2 i twórcy Homefront na PC - Te gry są bardziej znane niż chociażby taki Pariah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować