Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Nie wiem, bo sprawę itemów kładę na ostatnim miejsu podczas grania w dotę i mało mnie one interesują, ale stawiam, że odpowiedź na Twoje pytanie to: "tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 10:57, Hummer napisał:

Te nowe, które właśnie weszły do sklepu też mogą "wypaść" na koniec meczu?
Rozumiem, że szansa jest całkowicie losowa i nie zależy od niczego?

Na swoim przykładzie wiem ,że nowe itemki mogą dropnąć... co nie znaczy ,że zaraz będą wysokiej jakości ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy wkurza mnie w Dota. Jedną z nich jest wyjątkowo małe, że tak to nazwę ''accesability''. Rundy są naprawdę długie jak na grę multiplayer, więc w trakcie jednej zdarzyło mi się że musiałem odebrać przesyłkę od kuriera(IRL). Wracam, ruszam swoim hero i trzy sekundy później okazuje się że zostaje ukarany i zrzucony do niskiej kolejki na cały dzień. To nie jest w porządku. A jak ktoś mi tu zacznie bredzić, że śmiem narażać team na porażkę przez moją nieobecność w grze...to puknij się w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka od kuriera - problem zatrzymać grę na 5 minut?

A ogólnie skoro wiadomo, że gry trwają długo to po co grać akurat w tym momencie, kiedy może się coś wydarzyć, albo nie ma się wystarczającej ilości czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale taka jest po prostu forma gry. Trzeba znaleźć jakąś wolną godzinę, półtorej, żeby spokojnie zagrać. A na odebranie paczki możesz poprosić graczy o chwilę przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz ile to trwa. Jak grasz pełen mecz piłkarski to też w 56 minucie byś poszedł gdzieś?... Do tego low priority nie dostaję się od tak za jeden mecz. Ja, żeby to dostać to trochę się naopuszczałem więc nie kłam, że to tylko przez tą jedną grę, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 21:38, Madoc napisał:

Czy tylko u mnie za Treantem nie latają świetliki i nie siedzi na nim ptak jak kiedyś?


Zwiększ ustawienia graficzne z minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 17:44, MisticGohan_MODED napisał:

Może kiedyś pójdzie nerf...


W następnym patchu. Chociaż nie rozumiem o co chodzi z tym PL''em. Gyro z bkb, rapierem jest dużo bardziej broken. PL jest w lategame mocny, bo jest to hard carry (a to niespodzianka, nie?). Tak samo powodzenia w zabijaniu faceless voida w 60 minucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować