Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Zarzuciłby ktoś spisem wszystkich AD Carry (czy jak to się nazywa w Docie, postacie typu Mirana, Viper, Sniper, Drow Ranger )? Chyba znalazłem swoje powołanie huehue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tobie o ranged aa carry?
Clinkz, Drow Ranger, Huskar, Luna, Mirana, Morphling, Medusa, Nature Prophet(?), Outworld Devourer(?), Razor, Shadow Fiend, Sniper, Troll Warlord, Templar Assassin, Viper, Weaver.
To powinno być coś takiego, lecz niech skillosiejsi się wypowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 00:54, Ecko09 napisał:

Zarzuciłby ktoś spisem wszystkich AD Carry (czy jak to się nazywa w Docie, postacie typu
Mirana, Viper, Sniper, Drow Ranger )? Chyba znalazłem swoje powołanie huehue

Jeśli chodzi ci po prostu o carry, to większość bohaterów zręcznościowych. Z tym że o ile Drow, Sniper i Viper to postacie których gameplay opiera się na klikaniu prawego przycisku myszy i okazjonalnym użyciu zdolności, o tyle Mirana jest już bardziej skomplikowana. Ogólnie te postacie, co wymienił Niewiernus powinny ci odpowiadać, ale niektóre są bardziej wymagające (Weaver, Morphling, Templar Assassin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 11:31, Madoc napisał:

>
Jeśli chodzi ci po prostu o carry, to większość bohaterów zręcznościowych. Z tym że o
ile Drow, Sniper i Viper to postacie których gameplay opiera się na klikaniu prawego
przycisku myszy i okazjonalnym użyciu zdolności


U Drow Ranger to trzeba cały czas q naciskać, chyba, że ja czegoś nie ogarniam i slow automatycznie jakoś się odpala do autoataków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 12:52, Ecko09 napisał:

U Drow Ranger to trzeba cały czas q naciskać, chyba, że ja czegoś nie ogarniam i slow
automatycznie jakoś się odpala do autoataków?

ŁAŁ
prawoklik na umiejętność/albo q z altem.....(defaultowo)
Każdą tooglowaną umiejętność wcześniej używałeś bez tooglowania?xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 12:55, nightfaler napisał:

> U Drow Ranger to trzeba cały czas q naciskać, chyba, że ja czegoś nie ogarniam i
slow
> automatycznie jakoś się odpala do autoataków?
ŁAŁ
prawoklik na umiejętność/albo q z altem.....(defaultowo)
Każdą tooglowaną umiejętność wcześniej używałeś bez tooglowania?xD


A skąd ja mam wiedzieć o jakiś tooglowaniach itd.? Samouczka tu chyba nie ma żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 12:52, Ecko09 napisał:

U Drow Ranger to trzeba cały czas q naciskać, chyba, że ja czegoś nie ogarniam i slow
automatycznie jakoś się odpala do autoataków?

Prawym kliknij na ikonkę, będzie się rzucało automatycznie przy ataku. Działa to przy każdym aktywowanym modyfikatorze ataku (Viper, OD, Enchantress, Clinkz, itd.), identycznie jak w Warcrafcie.

Swoją droga, jest z tym związany pewien trik- kiedy atakujesz przeciwnika, automatycznie atakują cię jego creepy, również wtedy, gdy atakujesz go z włączonym modyfikatorem. Ale gdy wybierzesz tę zdolność ręcznie i użyjesz jej na przeciwniku, dla gry liczy się to jako użycie zdolności i creepy nie zareagują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 12:58, nightfaler napisał:

> A skąd ja mam wiedzieć o jakiś tooglowaniach itd.?
Z doświadczenia? Graczem chyba nie od wczoraj jesteś....


Doświadczenie to ja mam w Lolu, a nie w Docie -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 13:53, Ecko09 napisał:

Co to za jakieś player card: Loda mi dało po meczu? Replaya jakiegoś można obejrzeć i
coś jeszcze chyba zrobić?


Jaśniej można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za granie Compendium Matches można zdobyć te karty. Jeśli kupowałeś (a właściwie marnowałeś) pieniądze na Dota 2 Compendium to przy rozgrywaniu ww. meczy można je zdobyć. Nie wiem jak jest z normalnymi.
Ta karta to nic jak zwykły przedmiot. http://www.neutralcreeps.com/2013/06/dota-2-player-cards.html
I tutaj jeszcze więcej info: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=156428225 jak dla mnie to pieniądze w błoto. Nigdy nie widziałem sensu w takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 01:21, Niewiernus napisał:

Chodzi tobie o ranged aa carry?
Clinkz, Drow Ranger, Huskar, Luna, Mirana, Morphling, Medusa, Nature Prophet(?), Outworld
Devourer(?), Razor, Shadow Fiend, Sniper, Troll Warlord, Templar Assassin, Viper, Weaver.
To powinno być coś takiego, lecz niech skillosiejsi się wypowiedzą.

Zabrakło Vengeful Spirit :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 18:03, nightfaler napisał:

> Jeżeli ci ciąży to chętnie przygarnę ;)
Zbierasz pokemony?


Pokemony są super, te zwykłe. Chce sobie uzbierać cały team Alliance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować