Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2013 o 19:05, Fimbulvinter napisał:

Jak zarabiać supportami i co wardować?

Na zarabianie raczej nie ma sposobu, po prostu staraj się farmić wtedy, kiedy nikogo nie ma w pobliżu. Wardy stawiaj przy runach, koniecznie na wzniesieniach (nawet jest tam oko na ziemi). Ja zawsze stawiam na klifie po stronie przeciwnika, żeby widzieć, jak schodzą. Poza tym możesz stawiać w dżungli, tylko w takich miejscach, żeby było dużo widać (zwróć uwagę na drzewa i wzniesienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 19:05, Fimbulvinter napisał:

Jak zarabiać supportami i co wardować?


Do tego co powiedział Madoc, warto jeszcze ustawiać wardy na midzie, na wzniesieniu u wroga. Szczególnie w nocy się to przydaje, bo nie raz się zdarza, że ktoś sobie po prostu przyjdzie midem, a w nocy ciężko to zauważyć. Nie raz taki ward ocalił moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 22:10, SiDi napisał:

Do tego co powiedział Madoc, warto jeszcze ustawiać wardy na midzie, na wzniesieniu u
wroga. Szczególnie w nocy się to przydaje, bo nie raz się zdarza, że ktoś sobie po prostu
przyjdzie midem, a w nocy ciężko to zauważyć. Nie raz taki ward ocalił moje życie.

Szczególnie wazne miejsce gdy w przeciwnej drużynie gra Pudge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 22:13, Fimbulvinter napisał:

Coś się zobaczy. Jakiś czas temu zrobiłem kotletem ~4/13 i nie chciałbym tego powtarzać.


A propos supportów to polecam pograć po trochu każdą postacią i dopiero wybrać jakiś dalszy kierunek rozwoju, bo support supportowi nierówny. Przykładowo, KOTL czy CM (przy dobrym ogarnięciu całej drużyny) w early game potrafią zadecydować o zwycięstwie lub porażce, m.in. pomagając we wczesnych gankach lub przeciwdziałając takowym. Sam ostatnio lubię grać Treant Protector''em, którego wcześniej nie doceniałem. Living Armor potrafi zdziałać cuda, szczególnie w early game, chociaż naprawianie wież doprowadza czasami do sytuacji, gdzie moja drużyna wygrywa po 30-40 minutach z kompletem wszystkich wież. Słowem, wybierz taką postać, która najlepiej odpowiada Twoim umiejętnością, ale co jakiś czas wracaj do innych, bo może okazać się, że jesteś już w stanie je ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 15:15, xDeuSx napisał:

ale co jakiś
czas wracaj do innych, bo może okazać się, że jesteś już w stanie je ogarnąć.

Święta prawda. Nawet jak się zniechęcicie do jakiejś postaci, bo kończycie mecz ze statami 0:15, warto po jakimś czasie zagrać nią jeszcze raz, bo może już macie wystarczające zdolności, by ją opanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 gier pod rząd przegranych przez rusków którzy nie umieją grać, na deser mute za to że napisałem report sk, ten sk miał w 30min 5 lvl, nic nie robił, chodził sam na 5 przeciwników. Nie wiem kto wpadł na taki poroniony system uciaszania graczy ale ja mute dostałem po 5 min od tego napisania, na bank nikt tego nie mógł sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, ludziom tak się to nie spodobało, że zaraz zmienią ten system albo się go pozbędą, bo zwyczajnie on nie działa. Co do twojego mute, to następne będzie na tydzień, a dosyć łatwo to złapać. Najlepiej nic nie pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 22:37, Wielki_Bubba napisał:

Nie martw się, ludziom tak się to nie spodobało, że zaraz zmienią ten system albo się
go pozbędą, bo zwyczajnie on nie działa. Co do twojego mute, to następne będzie na tydzień,
a dosyć łatwo to złapać. Najlepiej nic nie pisać ;)

ja juz kilka razy miałem na tydzień mute , za każdym razem tak samo denerwuje. nie wiem czy valve z tego zrezygnuje bo ostatnio coś pali statystyki ze niby dzięki temu mniej jest leaverów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 22:08, Archi155 napisał:

6 gier pod rząd przegranych przez rusków którzy nie umieją grać, na deser mute za to
że napisałem report sk, ten sk miał w 30min 5 lvl, nic nie robił, chodził sam na 5 przeciwników.
Nie wiem kto wpadł na taki poroniony system uciaszania graczy ale ja mute dostałem po
5 min od tego napisania, na bank nikt tego nie mógł sprawdzić.

Jest na to rada wchodzisz na kanał Poland albo Polska i szukasz ludzi do gry , nie rozumiem jaki sens jest sie meczyc z ruskimi jak mozna poznac z Polakami (nie zawsze lepszymi od tych ruskich ale zawsze jakas komunikacja jest..) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 15:35, nightfaler napisał:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rFlH_EJgefU#t=41s

Macra to są legalne? Bo nie wydaje mi się żeby aż takie micro skillsy miał przy tych
poofach...

Z tego co ja wiem to wszystko legalne , bindujesz sobie 1 grupe pod 1 pozniej 2 grupe pod reszte meeposów i bindujesz dodatkowo tab na zmiane i akcja typu tab w tab w tab w tab w trzeba to ogarnac , są tutoriale odnośnie tego popatrz sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie są macra, a skill oraz przypisane klawisze w opcjach gry. Na forum http://dev.dota2.com/ któryś z pracowników ogłosił, że stosowanie macr jest oszustwem i będą bany. Nie mam dokładnego linku, ale chciałem Ci odpisać na ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shieet zaraz po napisaniu tego posta wszedłem do practisa i bawiłem się bindami.
I faktycznie doszedłem do sytuacji gdzie: tab na zmianę w obrębie grupy i q/w na smartcastach. Wtedy przy spamowanie tak jak pisze Phelela ma sens.
Teraz tylko czekać jak zagram kolejną gre Meepozordem, po to żeby rage-quitnąć w 15 minucie xD

Odnośnie macra to śmierdziało mi to, że cały czas na jednym meepie kamera była zawieszona ;] Dopiero teraz zauważyłem, że przecież to powtórka....

@Sidi
Jest jakiś sposób na walki z macrami? Oczywiście poza najbardziej oczywistym złapaniem na gorącym uczynku?(co notabene i tak ciężko udowodnić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2013 o 16:35, nightfaler napisał:

@Sidi
Jest jakiś sposób na walki z macrami? Oczywiście poza najbardziej oczywistym złapaniem
na gorącym uczynku?(co notabene i tak ciężko udowodnić)


Pytaj Valve. Nie wiem jak oni chcą to sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do macr to sam silnik source na nie pozwala.

Grając w tf''a miałem, że na jeden guzik pisałem już gotowy komunikat z ofertą trade więc na pewno można na jeden guzik przypisać by grupa druga użyła umiejętności pod W we wskazanym miejscu. Ciekawi mnie tylko, czy trzeba dodać by każdy meepo zrobił to sam, czy czy jednak wszystkie to zrobią. Nie pamiętam jak idą bindy lecz jest to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować