Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Rosjanie to najbardziej upierdliwa grupa. Zdarzało mi się grać z ludzi małomównymi, lecz starali się zrozumieć(choćby po rysowaniu, pinganiu na mapie). Sowieci mają najwięcej do powiedzenia używając zazwyczaj ograniczoną liczbę słów: retard, noob i report.
Ostatnimi razy trafiają mi się tacy, którzy biją się z bratem(?) wraz z włączoną komunikacją głosową w grze. Starasz się ogarnąc jego wrzaski(po rosyjsku), lecz zdajesz sobie z tego sprawę, iż nie są kierowane do ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay był zawsze na wysokim poziomie. A gra jest najpopularniejszą grą na steamie aktualnie. Ostatnio 300k graczy było na raz w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wszystkie dostępne w grze postacie to remaki tych z DOTA 1 ale nie wszystkie zostały jeszcze udostępnione. W takim razie ilu postaci jeszcze brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 11:19, xDeuSx napisał:

Rozumiem, że wszystkie dostępne w grze postacie to remaki tych z DOTA 1 ale nie wszystkie
zostały jeszcze udostępnione. W takim razie ilu postaci jeszcze brakuje?


Z tego co widzę, to mamy teraz 98 herosów, a w Docie jeden jest ich 111.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie ktos skad mozna skołowac keya zeby pograc w dote? Ostatnio widzialem gre u kolezki i wygladala na calkiem fajna, ale ze nie jestem w temacie to nie bardzo wiem skad wziac key do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 16:54, TigerXP napisał:

Powie ktos skad mozna skołowac keya zeby pograc w dote? Ostatnio widzialem gre u kolezki
i wygladala na calkiem fajna, ale ze nie jestem w temacie to nie bardzo wiem skad wziac
key do gry.

Mam chyba 15 wolnych jeszcze, podaj login/maila to mogę podesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2013 o 17:04, Hummer napisał:

Mam chyba 15 wolnych jeszcze, podaj login/maila to mogę podesłać.


Tigerxpwow@yahoo.com

Dzieki wielkie ze pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem itemki jednego z dość popularnych (sądząc po ich ilości) handlarzy. Moją uwagę przykuł widok z obrazka - czy taki kurier przyznaje te wszystkie bonusy typu crit chance, armor itd.? Myślałem, że przedmioty to tylko czysta warstwa wizualna, ale już gdzieś wcześniej natknąłem się na opis Dragon Claw Hook''a dla Pudge''a stwierdzający, że zwiększa on zasięg jednej z jego umiejętności. Jak to faktycznie wygląda?

BTW: Co daje użycie przdmiotów Quas/Wex/Exort Essence dla Invokera? Chodzi mi, oczywiście, o te, przedmioty jednorazowego użytku, które można wymieniać.

20130313002635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 00:29, xDeuSx napisał:

Przeglądałem itemki jednego z dość popularnych (sądząc po ich ilości) handlarzy. Moją
uwagę przykuł widok z obrazka - czy taki kurier przyznaje te wszystkie bonusy typu crit
chance, armor itd.? Myślałem, że przedmioty to tylko czysta warstwa wizualna, ale już
gdzieś wcześniej natknąłem się na opis Dragon Claw Hook''a dla Pudge''a stwierdzający,
że zwiększa on zasięg jednej z jego umiejętności. Jak to faktycznie wygląda?


Począwszy od Halloween gracze dostawali specjalne jajka które należało ulepszać dodając specjalne esencje (quas / wex / exort ), z jajka wykluwał się kurier, od liczby oraz typu użytych esencji zależał jego wygląd oraz efekty dodatkowe. w okresie świątecznym kurierzy ci pełnili szczególną rolę, w specjalnym trybie przygotowanym na święta (greeviling) bohaterowie mogli zamieniać się przy pomocy pewnego itemu w greevilsy (kurierzy z jajek), ich umiejętności oraz statystyki bojowe zależały również od użytych esencji. Obecnie greevilsy pełnią jedynie rolę pospolitych kurierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 00:29, xDeuSx napisał:

gdzieś wcześniej natknąłem się na opis Dragon Claw Hook''a dla Pudge''a stwierdzający,
że zwiększa on zasięg jednej z jego umiejętności.

Gdzie się natknąłeś na taki opis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wytłumaczenie. :)

@Madoc

W grze przy opisie przedmiotu, ale tylko w jednym przypadku - inne tego nie zawierają. Zakładam, że to po prostu trolling przy użyciu przedmiotu umożliwiającego zmianę opisu danej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować