Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2013 o 18:22, Hummer napisał:

W naszym forumowym
temacie mało się dzieje, a nie mam nawyku przeglądania jeszcze raz postów, które kiedyś
już przeczytałem.

Tyle się dzieję, że po tygodniu posuchy zadałem pytanie i nikt nie raczył odpowiedzieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 15:06, nightfaler napisał:

"Na game zone (krk) ktoś się wybiera?"

Dnia 04.12.2013 o 15:06, nightfaler napisał:

Tyle się dzieję, że po tygodniu posuchy zadałem pytanie i nikt nie raczył odpowiedzieć.....



Skoro nikt nie odpowiedział, znaczy, że nikt się nie wybiera. Ja na przykład mam za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 15:10, Inferno0009 napisał:

Skoro nikt nie odpowiedział, znaczy, że nikt się nie wybiera. Ja na przykład mam za daleko

To napisać, że ma się za daleko i będzie okej. Człowiek potem nie wie co innym chodzi po głowach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 15:30, nightfaler napisał:

To napisać, że ma się za daleko i będzie okej. Człowiek potem nie wie co innym chodzi
po głowach...


Jeżeli nikt nie dopisuje, to znaczy, że nikt nie jest zainteresowany. Tak się przyjmuje, gdy nikt nie odpisuje. Post leżał tydzień, więc więszość osób go przeczytało, więc jeżeli nie odpisali, to raczej nie są zainteresowani. Zobacz, że gdyby każdy miałby opisać Ci, że nie jedzie, to była by masa postów nic nie wnoszących, bo i tak nikt by nie jechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 17:01, Pawciu45 napisał:

Jeżeli nikt nie dopisuje, to znaczy, że nikt nie jest zainteresowany. Tak się przyjmuje,
gdy nikt nie odpisuje. Post leżał tydzień,

Post leżał dzień to tak btw

Dnia 04.12.2013 o 17:01, Pawciu45 napisał:

więc więszość osób go przeczytało, więc jeżeli nie odpisali, to raczej nie są zainteresowani. Zobacz, że gdyby
każdy miałby opisać Ci, że nie jedzie, to była by masa postów nic nie wnoszących, bo i tak nikt by nie jechał.

Boli to, że w momencie jego napisania zaczęto właśnie odkopywać posty sprzed tygodnia... co doprowadziło właśnie do nic nie wnoszącego (ale malutkiego spięcia).
Mało tego, może trzeba w końcu narzucić trochę większego tępa i dorzucić krzty empatii. Ostatnim czasem forum robi się coraz bardziej obmarzłe i chłodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 17:19, nightfaler napisał:

Post leżał dzień to tak btw

Dnia 04.12.2013 o 17:19, nightfaler napisał:

Boli to, że w momencie jego napisania zaczęto właśnie odkopywać posty sprzed tygodnia...
co doprowadziło właśnie do nic nie wnoszącego (ale malutkiego spięcia).
Mało tego, może trzeba w końcu narzucić trochę większego tępa i dorzucić krzty empatii.
Ostatnim czasem forum robi się coraz bardziej obmarzłe i chłodne...


Tak więc ja coś pominełem/źle przeczytałem. Przepraszam. Wychodzi na to, że napisałem nic nie wnoszący post.

Ja gdy nikt nie odpisuje po prostu przyjmuje, że nikt nic nie wie lub nie jest zainteresowany. (w zależności o co pytam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 13:54, Kermit napisał:

Ooo rany, nie jestem przekonany do tego pomysłu. To najpewniej sprawi że pojawi się więcej opryskliwych tryhardów i może podzielić trochę community.

Cóż, przynajmniej będzie można się dowiedzieć jak gra nas ocenia, jak fajnie :d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 16:17, Inferno0009 napisał:

http://pl.dota2.raidcall-emsone.com/channel/esltv-dota/

Turniej mający miejsce w Tychach. Są i "gwiazdy"


Wow, chętnie bym tam był gdyby nie odległość :] Chociaż żeby w Krakowie zrobili :) Topowe zespoły i znani komentatorzy fajnie by było zamienić parę słów z nimi (łamaną angielszczyzną) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2013 o 16:59, Fatal-X napisał:

Ooo rany, nie jestem przekonany do tego pomysłu. To najpewniej sprawi że pojawi się więcej
opryskliwych tryhardów i może podzielić trochę community.

Cóż, przynajmniej będzie można się dowiedzieć jak gra nas ocenia, jak fajnie :d.


Niby osobny tryb tylko. Nie wiem gdzie umieszczą info na temat ELO, ale jeśli nie będzie tak widoczne jak w LoLu, to chyba nie zyska takiego znaczenia i nie będzie tekstów w stylu :" F*ck you, you wooden VII division!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą ładne tło dla stanowiska komentatorskiego. Turniej w piwnicy :D Mogli zarzucić jakieś "prześcieradło" chociaż... chyba, że ma być undergroundowy klimat :)

20131207214939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 21:54, Kermit napisał:

A swoją drogą ładne tło dla stanowiska komentatorskiego. Turniej w piwnicy :D Mogli zarzucić
jakieś "prześcieradło" chociaż... chyba, że ma być undergroundowy klimat :)


Taki ma być klimat, mi się nawet podoba.

Gdybym pamiętał o tym turnieju, nie wydawałbym kasy na głupoty i sobie pojechał ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 21:54, Kermit napisał:

A swoją drogą ładne tło dla stanowiska komentatorskiego. Turniej w piwnicy :D Mogli zarzucić
jakieś "prześcieradło" chociaż... chyba, że ma być undergroundowy klimat :)

Nie jesteś "undergroundowcem" ? xD
To się czuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 23:14, skyline20 napisał:

teorie na reddicie sę mega, wszyscy doszukują się nowych
postaci :P Oby to się spełniło, fajnie byłoby otrzymać 3-4 nowych herosów.


Pewnym wydaje się być, że przeciwnikiem zostanie SK. Jeżeli nowe postaci to na pewno jakieś lodowe np.Winter Wyvern, na więcej bym nie liczył. Pasuje do zimy jak i SK.

Mnie bardziej ciekawi czy będzie możliwość zdobycia platynowego grevilla i za jakie osiągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 23:27, Inferno0009 napisał:

Pewnym wydaje się być, że przeciwnikiem zostanie SK. Jeżeli nowe postaci to na pewno
jakieś lodowe np.Winter Wyvern, na więcej bym nie liczył. Pasuje do zimy jak i SK.


Niekoniecznie. Sporo się mówi o Wraith Kingu, który ma być prawdopodobnie remake''iem Skeleton Kinga. Z dodatkowych postaci bardzo prawdodobna jest Legion Commander, która jest wspomniana w Day 2 oraz być może Soul Keeper. Cóż, mam nadzieję, że Valve dowali coś mocnego jak z Three Spirits Update ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 23:32, skyline20 napisał:

Niekoniecznie. Sporo się mówi o Wraith Kingu, który ma być prawdopodobnie remake''iem
Skeleton Kinga.


Tu masz rację, nie pomyślałem o tym. Przydałby się remake, postać jest dość brzydka i nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować