Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2013 o 23:11, ZubenPL napisał:

Gram i nie widziałem by ruskie ciągle spamowały tym сука choć
w sumie jak widzę cyrylice to w ogóle nie zwracam żadnej uwagi na to co piszą.

To chyba grasz za mało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 01:10, Mercuror napisał:

༼ つ ◕‿◕ ༽つ Diretide given


"this is probably a good time to stop cc''ing innocent car manufacturers with your messages. "

To mnie już całkowicie rozwaliło xD

P.S.

Niestety Volvo obrywa teraz ༼ つ ◕◡◕ ༽つ TY VOLVO xD

Też się dopisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym ( tak w skrócie) polega Diretide ? Ten event był jak zaczynałem przygodę z dotą 2, ale wtedy głownie uczyłem się postaci na botach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 13:35, Kermit napisał:

Na czym ( tak w skrócie) polega Diretide ? Ten event był jak zaczynałem przygodę z dotą
2, ale wtedy głownie uczyłem się postaci na botach :)

http://dota2.gamepedia.com/Diretide_2012

Bardzo fajny event, można było zdobyć kupę itemów i dobrze się przy tym bawić. Nie było też w sumie przegranych, bo nawet jak przeciwnik uzbierał więcej cukierków, to pod koniec wspólnie lało się wzmocnionego Roshana i też dostawało gwarantowany itemek, tylko że gorszy.

Można było się niewiarygodnie dorobić na tym evencie. Itemy za wygraną/przegraną dostawało się w formie paczki do ręcznego rozpakowania. Można było ją sprzedać w markecie Steam. O ile w czasie eventu chodziły za grosze, to po nim kosztowały nawet po 20 centów. 5 gier i miałeś 1 euro teoretycznie, całkiem opłacalne. No i Greevile, ale to bardziej z Frostivusem związane było. Na tych to już konkretniejsze sumki można było uzbierać, a rzadkie i legendarne esencje do jaj Greevili chodziły odpowiednio po kilka/kilkanaście euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woo!!
Martwiła mnie ta cisza, ale cieszę się że w końcu doczekamy się sporego uaktualnienia i...diretide. Ciężko uwierzyć, myślałem że te błagania już nic nie dadzą :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, można mówić o Volvo co się chce, ale plus za to, że rozmawiają z graczami i nie udają, że nie widzą tych tysięcy niezadowolonych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 21:22, Madoc napisał:

Ha, można mówić o Volvo co się chce, ale plus za to, że rozmawiają z graczami i nie udają,
że nie widzą tych tysięcy niezadowolonych graczy.

Khm, reakcja spóźniona o jakieś 5 dni i brak komunikacji przed całym zamieszaniem. Valve praktycznie nie ma działu PR i utrzymuje z klientami prawie zerowy kontakt. Jeden Cyborgmatt czy jakiś randomowy pracownik Valve na Reddicie to za mało. Valve pod względem PR i społecznościowym jest martwe lub inaczej mówiąc nieprofesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jakoś nie wyobrażam sobie innej firmy, która przyznałaby się do błędu i zareagowała na komentarze graczy. To zresztą nie pierwszy tego typu przypadek, to samo było choćby z różowym Silencerem czy wyglądem Tytana.

Swoją drogą, ciekawe czy ten zapowiedziany patch ma coś wspólnego z materiałami dla Ember i Earth Spirita, które pojawiły się parę dni temu na dota2wiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 22:36, Madoc napisał:

No nie wiem, jakoś nie wyobrażam sobie innej firmy, która przyznałaby się do błędu i
zareagowała na komentarze graczy. To zresztą nie pierwszy tego typu przypadek, to samo
było choćby z różowym Silencerem czy wyglądem Tytana.

Valve czyta i reaguje na opinie społeczności, ale nie w formie dialogu. Ludzie narzekają na reddicie na Silencera, a że udzielają się tam też ludzie z ekipy tworzącej Dotę, to siłą rzeczy wprowadzają takie małe poprawki. Brakuje oficjalnego głosu Valve, kogoś, kto prowadziłby rozmowy z klientami i mówił w imieniu całej firmy.

Dnia 09.11.2013 o 22:36, Madoc napisał:

Swoją drogą, ciekawe czy ten zapowiedziany patch ma coś wspólnego z materiałami dla Ember
i Earth Spirita, które pojawiły się parę dni temu na dota2wiki.

Na pewno. Nie używaliby tak obiecujących określeń, gdyby nie zamierzali wydać przynajmniej nowych trybów gry (Holdout + jakiś "generator" albo wsparcie dla innych map w Workshopie) i nowych bohaterów (bo gracze chcą już nowych, dawno nie było żadnych wprowadzonych i jak Valve teraz nie da Spiritów, to będzie miało większą rewoltę niż przy braku Diretide).

@Hummer - czytałem to, żałosne, że w ogóle mają czelność mówić o tym wprost i nie szukać nikogo do pracy w tej roli. Stąd moje zdanie o braku profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:
Czy tego roshana da się zabić w diretide raz na zawsze bo z ruskimi zabiłem go do 85lvl i ciągle się odradzał?
Kiedy patch będzie na oficjalnym serwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 18:47, ZubenPL napisał:

Dwa pytania:
Czy tego roshana da się zabić w diretide raz na zawsze bo z ruskimi zabiłem go do 85lvl
i ciągle się odradzał?

Jeszcze nikt go nie zabił na amen. Odradza się za każdym razem z 15000 HP więcej, a limit czasu na jego zabicie wydłuża się o 30 sekund za każdym razem. Tzn. najpierw masz 2 minuty, potem 2:30, 3 itd.

Dnia 14.11.2013 o 18:47, ZubenPL napisał:

Kiedy patch będzie na oficjalnym serwerze?

Jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 21:25, Mercuror napisał:

> Kiedy patch będzie na oficjalnym serwerze?
Jutro.

To czekam z niecierpliwością.

༼ つ ◕_◕ ༽つ Give TECHIES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 22:50, ZubenPL napisał:

> > Kiedy patch będzie na oficjalnym serwerze?
> Jutro.
To czekam z niecierpliwością.

༼ つ ◕_◕ ༽つ Give TECHIES

Już jest, właśnie mi się ściąga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To diretide jest trochę bez sensu, ponieważ nagroda zależy od tego ile razy ubijesz roshana nie opłaca się rywalizować przy zbieraniu cukierków w początkowej fazie, tylko od początku współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować