Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl laureatem prestiżowego rankingu Bankier.pl i Ceneo.pl!

52 postów w tym temacie

Michał Nowicki

W opublikowanym dziś raporcie, stworzonym przez portale Bankier.pl i Ceneo.pl, dotyczącym najbardziej zaufanych sklepów internetowych, sklep gram.pl zajął drugie miejsce w kategorii "Świat komputerów i gier"!

Przeczytaj cały tekst "Sklep gram.pl laureatem prestiżowego rankingu Bankier.pl i Ceneo.pl! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje gratulacje:)
Szczerze sądzę iż się wam należy to miejsce (jak nie 1:P) - zamówienie szybkie, bezproblemowe no i ceny też często są ok - jesteście jednym z nielicznych serwisów które nie sprawiają problemów w tej kwestii co także idzie na "+"
jeszcze raz gratuluję^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 12:50, Kamil909 napisał:

I nie ma się co dziwić. Gram.pl to świetny i wygodny, oraz godny zaufania serwis. Ja
gry kupuje tylko tu!


Ile dostałeś kasy od gram.pl żeby napisać ten komentarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje :)
I tak sobie myślę, że sklep gram.pl w dużej mierze zawdzięcza tak wysoką pozycję Akne, która nie szczędzi wysiłków aby każdy klient sklepu miał wszelkie informacje jakich poszukuje a jego zamówienie było zrealizowane w 100% profesjonalnie. No i to ona z reguły świeci oczami za wszelkie fu*k-upy, które z reguły są zawinione przez osoby trzecie :)
A więc jeszcze raz gratuluję i mam nadzieję, że teraz gram.pl będzie starał się przeskoczyć komputronik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 13:21, KannX napisał:

Ile dostałeś kasy od gram.pl żeby napisać ten komentarz?


Jesli nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow. A jak jeszcze raz zobacze sugestie, jakoby gram.pl KOGOKOLWIEK przekupywal bez przedstawienia dowodow, to sie "nagrody" posypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 13:30, DonSzabla napisał:

Nigdy nie miałem problemu z zamówieniami w sklepie gram.pl. Wszystko pięknie, ładnie
i zawsze na czas.


Tak to prawda, żadnych problemów nigdy nie miałem, zawsze wszystko na czas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 13:21, KannX napisał:

Ile dostałeś kasy od gram.pl żeby napisać ten komentarz?


A to teraz trzeba kasę dostawać, żeby pisać pozytywne komentarze? Czy jeśli napiszę negatywny, to ja będę musiał gramowi zapłacić? ;)

Może nie korzystam tak często z gramowego sklepu, ale parę razy zamawiałem gry i zawsze byłem bardzo zadowolony. Przesyłka na czas (często nawet przed premierą), bez komplikacji i zbędnej zwłoki.

Jedyne, czego mi brakuje, a co mogłoby podnieść atrakcyjność sklepu, to jakiś program lojalnościowy (na wzór dawnych wplnów, które teraz są praktycznie bezużyteczne). To by zdecydowanie przyciągnęło klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(... ) zajęliśmy zaszczytne drugie miejsce, ustępując jedynie - i to zaledwie o pół punktu (...) Komputronikowi."

Nie wiem czyście zauważyli, że wyprzedziliście zaledwie o pół punktu (mniej) zaszczytne trzecie miejsce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 13:36, Ring5 napisał:

Jedyne, czego mi brakuje, a co mogłoby podnieść atrakcyjność sklepu, to jakiś program
lojalnościowy (na wzór dawnych wplnów, które teraz są praktycznie bezużyteczne). To by
zdecydowanie przyciągnęło klientów.


Tak po cichu, bo bedzie, ze Akne odbieram chleb... ;) Trwaja prace nad programem lojalnosciowym, a dla stalych klientow bardzo czesto sa organizowane rozne promocje. Warto wiec odwiedzac watek z konsulatem Akne, bo tam mozna sie wielu ciekawych rzeczy dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 13:42, Kakarotto napisał:

Nie wiem czyście zauważyli, że wyprzedziliście zaledwie o pół punktu (mniej) zaszczytne
trzecie miejsce? :P


nie wiem czyś zauważył, że zaledwie pół punktu to również zabrakło gramowi do pierwszego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 13:44, Falgo1 napisał:

nie wiem czyś zauważył, że zaledwie pół punktu to również zabrakło gramowi do pierwszego
miejsca :)


Nie wiem czyś zrozumiał o co mi chodziło w tamtej... ironii. ;)

No, ale nie można o tym za wiele pisać, bo w tym wątku czerwoni czuwają bardziej niż w innych wątkach (wiadomo, to temat z cyklu bijcie brawo gramowi, a jak bić nie chcecie to mod rozliczy) i mogą za spam ukarać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 13:42, Wojman napisał:

Tak po cichu, bo bedzie, ze Akne odbieram chleb... ;)


Ok, ja nic nie słyszałem. A że nie słyszałem, to nie mogę czekać na dalsze wieści.


Jedyne, co mnie powstrzymuje przed zamówieniem w tej chwili NFS:HP w sklepie gramowym, to kupon na 49 zł, jaki EA rozsyłało z okazji swoich urodzin parę miesięcy temu. Gdyby nie to, pre-order już by był złożony... Ale nic to, Baśka. Jeszcze CoD: BO trzeba będzie zamówić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda, zamówione gry zawsze szybko i na czas zostały dostarczane więc jak najbardziej drugie miejsce jest zasłużone. Fajne promocje, miła obsługa w razie problemów więc czego jeszcze można sobie zażyczyć ? : )

Komputronik fakt do bardzo wysoka poprzeczka, sam tam kupuje tylko sprzęt do blaszaka i powiem że też nie mam z nimi żandych problemów, co najważniejsze wysyłka jest gratis. Trudno będzie coś takiego powalić ,ale może któregoś dnia gram będzie pierwszy :) Też jestem na gramie już dużo czasu i zapmiętem ten sklep za wszystko co wymieniłem wyżej a napewno nie zapomne jednego zamówienia DA:O i to w czym zostało mi przysłane. Dlatego zawsze będe z wami !! :D Pozatym wszyscy wiemy że to wszystko zasługa Akne więc duże brava !! :3 oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje dla ciebie ,ze robisz zakupy w najdrozszym sklepie w internecie.Są o wiele tansze sklepy od komputronika a i z wieksza oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 14:20, jac22 napisał:

No to gratulacje dla ciebie ,ze robisz zakupy w najdrozszym sklepie w internecie.Są o
wiele tansze sklepy od komputronika a i z wieksza oferta.


Nie wszystko jest tam drogie, pozatym zawsze patrze na cene zanim kupie. Komputronika wybrałem ze względu na dostępność w moim mieśćie, mam szybkie przesyłki i są za darmo. Gdzie nie można powiedzieć o tym o Proline.pl gdzie robią wałki z klienta. Zamówiłem towar który był w magazynie a potem dowiaduje się że go tam nie ma po tygodniu czasu, no sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zasłużyliście na wyróżnienie, może nawet na pierwsze miejsce. Komputronik wygrał bo jest bardziej kompleksowy a Gram.pl jest ukierunkowane 100% na graczy. W swojej klasie jesteście bezkonkurencyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wypada pogratulować. Jak na razie zawsze zamawiałem i problemów nie miałem z przesyłką czy stanem w którym do mnie przyszła.

Podobnie jak Ring5 też oczekuję jakiegoś programu lojalnościowego. Nie wiedziałem że będą likwidowane wPLN-y i trochę mi ich zostało a na gry z GOG-a jakoś mi nie po drodze wydawać. Więc mam nadzieję że wkrótce się pojawi. :D

No i w sumie szkoda że nie wyprzedziliście Komputronika o ten punkt... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować