Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygraj jedno z trzech zaproszeń na prezentację Xbox 360

23 postów w tym temacie

Żadnych portali społecznościowych, nigdy. Choćby rozdawali samochody za stworzenie konta na fejsbuku, to i tak nie ulegnę tej patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, jak ktoś nie zdobył? Czy prezentacja jest zamknięta, czy da się jakoś dostać. Gdzie konkretnie w Centrum odbędzie się impreza? Bo sam bym chętnie poszedł, ale dowiedziałem się już po sprawie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:12, KannX napisał:

Żadnych portali społecznościowych, nigdy. Choćby rozdawali samochody za stworzenie konta
na fejsbuku, to i tak nie ulegnę tej patologii.


żal.pl :D aż smutno się robi jak się widzi takie wypowiedzi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:12, KannX napisał:

Żadnych portali społecznościowych, nigdy. Choćby rozdawali samochody za stworzenie konta
na fejsbuku, to i tak nie ulegnę tej patologii.


nie mozna tego lepiej ujac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 18:42, arborek napisał:

żal.pl :D aż smutno się robi jak się widzi takie wypowiedzi :D:D


Pisanie ''żal'' na początku zdania jest już niemodnie, nie-dżezi i nie-trendy. Życzę miłego wrzucania słit foteczek na fejsbuk.

PS. Ja też chciałem poczochrać tygrysa w Kinectimals :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 19:03, Vojtas napisał:

[11]

Dosyć blisko, czasu mam tyle, że aż mi się on przelewa, do szkoły już nie chodzę, a z nauką jest różnie :-P

Facebooka i podobne omijam szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 18:56, KannX napisał:

> żal.pl :D aż smutno się robi jak się widzi takie wypowiedzi :D:D

Pisanie ''żal'' na początku zdania jest już niemodnie, nie-dżezi i nie-trendy. Życzę
miłego wrzucania słit foteczek na fejsbuk.

PS. Ja też chciałem poczochrać tygrysa w Kinectimals :<


uahahaha :) nice :) kto ustala trendy ? Mietek pod monopolem :D?? miłego życia w średniowieczu... zielonego pojęcia nie masz do czego można używać facebooka ale jasne :D niech ci będzie że tylko słit focie i farma tam jest :D to nie ja jestem zacofany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej spotkać się z kumplami pod blokiem na browarku niż na tym Fejsie?? W sumie jak kto woli. Kumpela ze studiów poznała na tym swojego obecnego męża i to cholera z Egiptu. Ja tam wole jednak tradycyjnie w barze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 20:34, rindon napisał:

A nie lepiej spotkać się z kumplami pod blokiem na browarku niż na tym Fejsie?? W sumie
jak kto woli. Kumpela ze studiów poznała na tym swojego obecnego męża i to cholera z
Egiptu. Ja tam wole jednak tradycyjnie w barze :D

Niby racja, ale jak komuś coś chcesz szybko powiedzieć, czymś się podzielić, to łatwiej jest na facebooku niż zapraszać nagle 500 znajomych pod blok, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do ludzi, którzy nie rozumieją triku z tymi portalami.
Oczywiście mam założone konto na Facebooku, ale bez zdjęć i tylko dla korzyści płynącej z jednej z byłych "promocji" Cenegi. Konto założyłem -> "promocję" odebrałem -> konto się kurzy

Tak samo n-k. Po tej ich zmianie regulaminu podziękowałem ostatecznie i siebie "wywaliłem".

Zostało mi GG i jest mi z tym dobrze. Jak chcę się z czymś podzielić, itp.? Wszyscy zainteresowani są na liście GG.
Proste jak budowa dzidy! xD

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować