Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czerwona fala - Radeony HD 6850 i HD 6870

11 postów w tym temacie

Dolar spada znowu bedzie akcja jak z radkami 4870 ktore mozna bylo dostac ponizej 800 zl na premiere a wydajność/cena zmiatala karty konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 18:45, maniekk napisał:

6870 w niektórych grach jest ciut szybsza od 5870. CUDA normalnie :) (nie te od Nvidi
i)

Bo 6870 to odpowiednik 5770 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z czerwonymi to chyba jakiś z marki AMD nie ? : ) Chociaż są tacy którzy mieszają obozy Inetela z czerwonymi, chociaż intel jest z zielonymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 18:58, lis_23 napisał:

> 6870 w niektórych grach jest ciut szybsza od 5870. CUDA normalnie :) (nie te od
Nvidi
> i)
Bo 6870 to odpowiednik 5770 ;)


Możliwe, ale wydajnościowo jest pomiędzy 5850 i 5870 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się obawiałem, że procesor mocno mi ograniczy GPU, ale nie potrzebnie. Widać, że czasem zrywa klatki mój E4300 3 GHz, ale GTX 465 dzielnie się broni i robi to co do niego należy. Z resztą i tak nie miałem wyboru, bo na spalonej graficznej miałem krzaczki nawet w BIOS. ;]
EDIT: Co do samego newsa. Szkoda, że robią brzydkie sztuczki w podobnych, nvidiowym stylu. Zmiana znaczka, ludzie myślą że lepsze, a specyfikacja i testy mówią same za siebie... Jedyna rzecz, która uzasadni tą grę to cena. NISKA cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 22:21, Fuadex napisał:

EDIT: Co do samego newsa. Szkoda, że robią brzydkie sztuczki w podobnych, nvidiowym stylu.
Zmiana znaczka, ludzie myślą że lepsze, a specyfikacja i testy mówią same za siebie...
Jedyna rzecz, która uzasadni tą grę to cena. NISKA cena.


Bo to nie są modele high-end, te dopiero wejdą. :) Będą miały oznaczenie 69xx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 22:31, maniekk napisał:


> EDIT: Co do samego newsa. Szkoda, że robią brzydkie sztuczki w podobnych, nvidiowym
stylu.
> Zmiana znaczka, ludzie myślą że lepsze, a specyfikacja i testy mówią same za siebie...

> Jedyna rzecz, która uzasadni tą grę to cena. NISKA cena.

Bo to nie są modele high-end, te dopiero wejdą. :) Będą miały oznaczenie 69xx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować