Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza konkurs SMS. Call of Duty: Black Ops Prestige Edition do zgarnięcia

93 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2010 o 10:47, Laid_back napisał:

Zwycięzcy powinni wkrótce otrzymać sms :)


Jakieś nadzieje na nagrodę mam (chyba dość szybko wysłałem)... będzie gdzieś informacja, że już zwycięzcy zostali wybrani i nie ma co dalej się łudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcy już otrzymali SMS z informacją o wygranej - jeśli tym razem szczęście się do Ciebie nie uśmiechnęło to próbuj dalej, już wkrótce rusza kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 14:26, Laid_back napisał:

Zwycięzcy już otrzymali SMS z informacją o wygranej - jeśli tym razem szczęście się
do Ciebie nie uśmiechnęło to próbuj dalej, już wkrótce rusza kolejny :)


No to nic... ciekawe jaki był najlepszy czas i w jaki sposób można tak szybko wysłać... Gratuluję zwycięzcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 14:34, Radekl2 napisał:

No to nic... ciekawe jaki był najlepszy czas i w jaki sposób można tak szybko wysłać...
Gratuluję zwycięzcom.


COD Prestige Edition wygrała osoba z 17-stym czasem, więc po prostu miała szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem sms''a że wygrałem jedną z nagród, ale co dokładnie to nie wiem. Jeśli to zniżka to kiedy ją dostane? Nie żebym pośpieszał kogoś lub coś w tym stylu, ale liczyłem na to że uda mi się jeszcze dziś coś zamówić przed 15.00 i jutro bym to dostał ale trudno :). Mam tylko nadzieje że już w przyszłym tygodniu coś już będzie wiadomo. Wbrew pozorom całkiem lubie te smsowe konkursy, nie są takie złe, zawsze coś tam może się uda trafić, jak się potrafi szybko pisać.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 14:39, Darkstar181 napisał:

> Nawet nie próbowałem ze względu, że EK była tylko dla PS3 i Xbox ...
Zawsze można sprzedać i swoje zarobić...



W sumie racja ale słaby ze mnie handlowiec więc ciężko by mi było to odsprzedać ;]
W sumie to były też inne nagrody ... No ale już i tak po ... może następnym razem się pobawię.

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 14:42, Laid_back napisał:

COD Prestige Edition wygrała osoba z 17-stym czasem, więc po prostu miała szczęście :)


Pewnie nie ma możliwości dowiedzenia się na którym miejscu ja byłem? Może 18 ;p

EDIT: cytaty uciąłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego brak tutaj odzewu ze strony organizatorów konkursu? Dostałem sms''a że jestem laureatem konkursu, wysłałem swoje dane i telefon według instrukcji i nikt nie odpowiada. Mam nadzieję że będzie to niedługo wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto zwycięzcy konkursu "Listopadowe granie", któzy przesłali swoje dane - serdecznie gratulujemy :)

Wojciech Łęczycki
Maciej Chrostek
Emanuela Bułat
Jarek Chilimoniuk
Piotr Fudali
Marcin Wirzeski
Przemysław Dyrda
Mateusz Głębowski
Alicja Kleszcz
Ewa Dyrda
Marietta Dyrda
Adam Kujawa
Oskar Romanek
Piotr Hamrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować