Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jakie gry na PlayStation Move zobaczymy w najbliższych miesiącach?

10 postów w tym temacie

Muszę przyznać że tytuły ku mojego zaskoczniu są naprawdę interesujące....
(ahhh np te nocki spędzone przy Dance dance revolution) ogólnie jestem odrobinę w szoku - myślałem że przedstawią nam jakiś chłam a tym czasem jest za co chwycić ((wg mnie):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sports Champions PL już jest we wtorek jest The Fight Light Out PL :) potem pozostaje Killzone 3 PL i Socom 4 PL, dla tych gier warto mieć move.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no. Bardzo ciekawe gry: Killzone 3, Socom 4, interesująco zapowiadające się PlayStation Move Heroes, EA Create, no i coś, na co czekam najbardziej - The Fight.
Tak na marginesie - co mi się nie podoba w niektórych grach na Move to to, że wymagają dwóch kontrolerów Move :/
EDIT: Chociaż jakby dodali obsługę dwoma Move'ami w grach z serii God of War... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dokupilem sobie drugą różdźkę i zabawa z żoną jest niesamowita ^^

Czekam jeszcze na jakieś porządne RPG w stylu Dragon Age na move i będzie git :D

Oczywiście "The fight" od razu kupuje, tryb online w połączeniu z dwiema różdźkami będzie wymiatał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie po co pisac, ze mozna zamowic jak juz od dawna nie mozna :(. Plonne nadzieje wzbudzacie ze dostawa byla :P.

A ktos wlasnie wie gdzie mozna dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 10:27, pwi7aaf napisał:

Ja już dokupilem sobie drugą różdźkę i zabawa z żoną jest niesamowita ^^

Czekam jeszcze na jakieś porządne RPG w stylu Dragon Age na move i będzie git :D

Oczywiście "The fight" od razu kupuje, tryb online w połączeniu z dwiema różdźkami będzie
wymiatał ;)


Też właśnie czekam na jakieś porządne RPG bo move ma potencjał do takich gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 09:52, Harrolfo napisał:

Tak na marginesie - co mi się nie podoba w niektórych grach na Move to to, że wymagają
dwóch kontrolerów Move :/

Tobie się to nie podoba, a właściciele Wii, którzy w większości przypadków mają po cztery kontrolery, z pocałowaniem ręki wzięli by coś takiego w ręce. Ale nie, nie ma, nikomu się nie chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu muszę pochwalić Sony za taką mnogość tytułów wspierających ich nowy kontroler. Naprawdę wreszcie wzięli się za to. Jeszcze jak by lepiej reklamowali niektóre tytuły to by było świetnie, sam Kevin, choć jest w PR''ku świetny lecz nawet on nie jest wstanie samotnie zastąpić dobrej kampanii reklamowej danego tytułu...

Też czekam na jakieś RPG/cRPG i tym podobne gry z obsługą Move.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować