Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield: Bad Company 2: Vietnam - pierwsze wrażenia - EA Showcase November 2010

26 postów w tym temacie

O ile się nie mylę to "Vietnam" ma być rozpowszechniany w wersji elektronicznej. Ale pewny nie jestem. Szkoda, że nie będzie nawet malutkiego singla. Ale cóż. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 15:57, TheLoden napisał:

Dodatek musi by ekstra , ... Ciekawe ile bedzie kosztował .. ?


Na EAstore jest pre-order za 49zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 16:08, Buachu napisał:

> Dodatek musi by ekstra , ... Ciekawe ile bedzie kosztował .. ?

Na EAstore jest pre-order za 49zł


Jeśli ba EAstrone TYLKO 49zł ,to wystarczy trochę poczekać i kupić na allegro za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podstawka była za 50 zł. To dodatek za ile będzie ? ;] Jestem jeszcze ciekaw czy to się będzie wiązało jakoś z kontem w BC 2 ? Czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 16:24, czesc61 napisał:

Jak podstawka była za 50 zł. To dodatek za ile będzie ? ;] Jestem jeszcze ciekaw czy
to się będzie wiązało jakoś z kontem w BC 2 ? Czy co ?


Na Alledrogo pewnie będzie chodzić po ~15 zł, chociaż pochodzenie tych kluczy jest mocno podejrzane i EA może znowu zrobić nagonkę na takie klucze.
A co do wiązania się z kontem, to na pewno, inaczej nie było by sensu wydawać takich dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że autor uwielbia grę jak ja! Oprócz BFBC2, gram tylko i wyłącznie w SC2 na przemian. I dla mnie jest to tytuł MUST HAVE. W pudełku, czy bez i tak święta spędzę w Azji (Vietnamie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed kluczami na Allegro. Znajomych. którzy kupili "klucz" z Allegro za około 50zł a było ich 5 do dnia dzisiejszego i głównie w przeciągu 30dni 3 dostało banana. Jeżeli chcecie ryzykować mając pudełkową wersje BFBC2 proszę bardzo :) ja nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 20:19, TobiAlex napisał:

Buachu i LK_PL bo na Allegro trzeba umieć kupować a nie brać od pierwszej lepszej osoby,
która ma 3 komentarze.

Jaka jest różnica między takim kluczem z generatora, a piratem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować