Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2007 o 17:16, The Lurker napisał:

> można coś z tym zrobic?
Tak, jak to kolega wyżej napisał, przedmioty ważne dla fabuły po niezebraniu bądź wyrzuceniu
pojawiają się w takiej jakby fontannie obok portalu. Można je wyjąć i przekazać w dobre ręce
Aribeth :P


Niestety w kadzi nic nie ma, a Aribeth wciąż mówi, że przyniosłem tylko jedno stworzenie. Niedobrze, niedobrze... Jakis inny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 11:53, Strike napisał:

Witam!
Mam (znowu :D ) problem. Jestem w III rozdziale HoU (Grobowiec Mistrza Zagadek), problem stanowi
drugi Straznik Drogi

Wyczyśc cały poziom pozostawiając tylko przy życiu strażnika. Pójdź w odległy koniec mapy by odpocząc i zregenerowac siły (niech twój kapłanowi zaznacz do zapamiętania czary takie jak błogosławieństwa, siłę byka i inne podnoszące wartości bojowe drużyny). Następnie idziesz w stronę strażnika i tuż poza zasięgiem jego wzroku rozkazujesz bardowi i drowce rzucic na siebie wszystkie czary wzmacniające o długotrwałym efekcie (+pieśń), sam też używasz swoich czarów, nakazujesz deekinowi i nathyrze pozostac w cieniu do następnej bitwy i idziesz na potworka. Twój wzmocniony wojownik powinien zadawac mu odpowiednie obrażenia, wsparcie ogniowe deekina i ataki nathyry powinny zredukowac jego regenerację praktycznie do zera (a nathyrka dodatkowo zada mu cios w plecy). Jeżeli i to nic nie da, to daj znac na gg:6492991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 18:16, Mitia napisał:

Niestety w kadzi nic nie ma, a Aribeth wciąż mówi, że przyniosłem tylko jedno stworzenie. Niedobrze,
niedobrze... Jakis inny pomysł?

hmm... skoro w kadzi nic nie ma, to możesz odpuścic sobie przeszukiwanie podłogi (w kadzi pojawia się tylko to co wyrzuciłeś), a to oznacza, że serce wrzuciłeś do jakiegoś pojemnika. Proponuję przejśc się po mieście z włączonym tab i posprawdzac skrzynie/paczki/beczki. Wcześniej jednak sprawdź
1)czy w dzienniku masz wpis o zdobyciu serduszka(może go wcale nie zabrałeś z ciała)
2)magiczne torby które posiadasz, możliwe, że tam się zaplątało.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytania:
Pytanie nr.1 - Czy moge zmieniac ekwipunek swojego towarzysza(Toma) tak jak w Baldur`s Gate??
Pytanie nr,2 - Jak pokonac "Olbrzymiego monstrualnego pająka". Bo zawsze zatrzymuje sie na jego pajeczyniei. Jestem wojownikiem(6 poz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź nr.1 - jeżeli grasz w podstawkę to nie, możliwość zmiany ekwipunku jest dostępna tylko w dodatkach
odpowiedź nr,2 - o którego pająka ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 21:44, szabartek napisał:

JA W SUMIE SIĘ WRYJE W TEMAT :)

Dokładnie chłopie, wryłeś się w temat i piszesz nie na temat.

Dnia 20.01.2007 o 21:44, szabartek napisał:

JEŚLI KTOŚ LUBI SERWERY RPG TO ZAPRASZAM NA POLSKI SERWER ILIMAR:
http://klub.rakowiec.waw.pl/forum2/
NIE MA ŻADNYCH HAKÓW WIĘC ZAPRASZAM :P

Co do tego to radzę zajrzeć do regulaminu ( http://www.gram.pl/regulamin.asp ) i przeczytać ustęp o umieszczaniu reklam.
ps.na twoim miejscu modlił bym się o litość jeżeli zobaczy to jakiś modek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Dokach wchodze do Kompani Handlowej "Srebne Żagle" i tam w jednym z pomieszczen jest ten pająk. Jest otoczony pajęczyną i jak na nią wchodze to nie moge sie ruszac(mam 6 poz.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 22:11, Kostka XXL napisał:

Jestem w Dokach wchodze do Kompani Handlowej "Srebne Żagle" i tam w jednym z pomieszczen jest
ten pająk. Jest otoczony pajęczyną i jak na nią wchodze to nie moge sie ruszac(mam 6 poz.).

sposób banalny: bierzesz jakąkolwiek broń dystansową otwierasz drzwi i strzelasz w pajęczaka. Sam do ciebie pobiegnie(toma cofnij trochę od drzwi i karz mu czekać, bo gotów rzucić się na wroga i samemu ugrzęznąć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak radzil kamiln uzywaj broni dystansowej a pozniej bezposredniej.
Nawet jezeli Tom zginie to bedzie w Swiatyni Tyra,tam pogadaj z nim a przylaczy sie do Ciebie. Chyba nie przywiazales sie do niego uczuciowo (tzn az tak bardzo by bac sie o niego? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 22:23, Kostka XXL napisał:

Tylko ,że Tom nie jest łaskaw zaczekać przed drzwiami tylko rwie się do walki i co ja moge
poradzić.

Jak już mówiłem, możesz wydać mu polecenie zaczekaj tutaj (znajdziesz je w menu otwierającym się p-klikiem), wtedy będzie stał nieruchomo i czekał na twoją komendę "chodź za mną"/"zaatakuj"
Strike:
Dzięki, nie ma to jak robotnicza solidarność :D, strażnika drogi udało ci się załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 18:35, kamiln napisał:

hmm... skoro w kadzi nic nie ma, to możesz odpuścic sobie przeszukiwanie podłogi (w kadzi pojawia
się tylko to co wyrzuciłeś), a to oznacza, że serce wrzuciłeś do jakiegoś pojemnika. Proponuję
przejśc się po mieście z włączonym tab i posprawdzac skrzynie/paczki/beczki. Wcześniej jednak
sprawdź
1)czy w dzienniku masz wpis o zdobyciu serduszka(może go wcale nie zabrałeś z ciała)
2)magiczne torby które posiadasz, możliwe, że tam się zaplątało.
Pozdro


W pojemnikach nic nie ma, bo już szukałem, myślałem że może przez pomyłkę sprzedałem, ale u kupców też nie ma. Za wrzucenie przedmiotu do ekwipunku było bodajże 200PD, ale w dzienniku nie ma o tym wzmianki. Poszedłem zobaczy zwłoki Gulmana, ale ich nie ma, więc musiałem wszystko z nich zabrac. Mam save''a z początku obszaru- mogę zacząc od nowa, ale to dośc irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedno czy wy zabiliscie tego czrnoksiężnika Mandelena (czy jak mu tam) bo ja mu darowałem??
A te odwłoki zuków to one są do czegoś potrzebne(tzn. przydadzą mi sie w późniejszych etapach gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 15:24, Kostka XXL napisał:

A te odwłoki zuków to one są do czegoś potrzebne(tzn. przydadzą mi sie w późniejszych etapach
gry).

jak jesteś postacią czarującą to tak, będzie ich można użyć do wzmocnienia czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 15:24, Kostka XXL napisał:

A te odwłoki zuków to one są do czegoś potrzebne(tzn. przydadzą mi sie w późniejszych etapach
gry).

jak jesteś postacią czarującą to tak, będzie ich można użyć do wzmocnienia czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakoś przyspieszyć wybieranie czarów?(gram bez dodatków) Czy po każdym zapamiętaniu czarów musze sobie SAM aktualne zaklęcia przenosić na pasek szybkiego wyboru? Bo przebijanie się przez te kolejne warstwy PPMu też za wygodne nie jest... Nie można sobie ustawić jakiegoś poręcznego przycisku żeby pokazało się menu ze wszystkimi dostępnymi zaklęciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 19:25, misioo napisał:

Nie można sobie ustawić jakiegoś poręcznego przycisku żeby pokazało się menu ze wszystkimi dostępnymi >zaklęciami?

Niestety nic o tym nie wiem, jeżeli nie masz ochoty na latanie po okrągłych menu, to mogę poradzic tylko wrzucanie zaklęc na pasek bezpośrednio z księgi czarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 23:07, kamiln napisał:

Strike:
Dzięki, nie ma to jak robotnicza solidarność :D, strażnika drogi udało ci się załatwić?


Sory ze tak pozno ale zapomnialem sie; straznika pokonalem przy 3 walce bo implozja mnie zabila 2x. Zrobilem prawie tak jak mi poradziales ... wprowadzialem swoja modyfikacje ale podzialalo :P
Tak czy inaczej wielkie dzieki za pomoc, teraz tylko znowu musze rzucic sie w swiat Forgotten Realms bo przez 2tyg postoju troche sie przestawilem ;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować