Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Tia temat o NWN tego tylko tu brakuje :) i taki pytanie na poczatek gral ktos w te Premium Modules bo nie wiem czy warto je kupic (a moze da sie zrobic zeby na gram.pl ja kupic za wPLN to by wgl bylo super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak znam zycie to niezbyt sie beda lubily z wersja PL, a szkoda bo podobno sa bardzo dobre (ale krociotkie do 10 godzin) no i dla niskich leveli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gralem kiedys ze znajomym po sieci w Witch''s Wake... bardzo dobry dodatek, ale strasznie krotki, wlasciwie skonczyl sie szybciej niz sie zaczal... ;-]
jesli chodzi o inne moduly to fajnie bylo by je zobaczyc, ale nie za taka kase... moze jak by calosc kosztowala z 10$ to bym sie skusil, a w takim wypadku wcale za nimi nie tesknie... ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 12:48, Brad napisał:

Tia temat o NWN tego tylko tu brakuje :) i taki pytanie na poczatek gral ktos w te Premium Modules bo nie wiem czy warto
je kupic (a moze da sie zrobic zeby na gram.pl ja kupic za wPLN to by wgl bylo super :))


Ale żeś mi wątek zdradziecko podprowadził ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 12:48, Brad napisał:

Tia temat o NWN tego tylko tu brakuje :)


Niczego nie brakuje. CDP już dawno (to jest odkąd Atari pokazało mu jego miejsce na Ziemi) odkreślił NWN grubą krechą. Tylko czekać, aż "przypadkowo" coś wysiądzie w Krainie Płonących Cieni i ostatni bastion NWN w okolicach CDp padnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tylko czekać, aż "przypadkowo" coś wysiądzie w Krainie Płonących Cieni i ostatni

Dnia 06.10.2005 o 17:48, Czarny Miecz napisał:

bastion NWN w okolicach CDp padnie...


Jak dla mnie to KPC już dawno padła ;-) a raczej zeszła... na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 18:00, SiniS napisał:

Jak dla mnie to KPC już dawno padła ;-) a raczej zeszła... na psy


Uprzejmie pozwolę się nie zgodzić. KPC zeszła na psy pod zarządem CDP. Co ciekawe odbyło się to praktycznie w momencie wydania dodatku HotU, co wiele mówi o polityce firmy CDP. Od niemal roku KPC działa z inicjatywy kilku (2-3) ofiarnych fanów i mimo ciężkich kłód rzucanych przez CDP (na przykład firma komputerowa CDP, której załoga z definicji powinna się znać "w temacie" nie potrafi przez miesiąc włączyć dostępu do strony, albo przez rok napisać prostego skryptu) pod nogi, ludzie ci animują tę stronę za co im chwała.

Przykład KPC dobrze ujawnia szczere intencje CDP wobec graczy. A dotyczą one tylko pięniędzy, które gracze byliby uprzejmi wydać na gry. W każdym innym wypadku można oczekiwać wyłacznie wyniosłej obojętności lub pospolitego olewnictwa. Patrząc na rzecz "biznesowo" nie sposób dopatrzeć się w tym ncizego niestosowanego ale logicznie trzeba wtedy ukręcać łeb wszelkim głosom mówiącym o cudach fantastycznych jakie CDP ma dla fanów.

Dlatego obawiam się, że KPC nie dotrwa do premiery NWN2 w Polsce, bo dlaczego CDP miałby być miły dla fanów "produktu konkurencji"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na różnych zagranicznych forach dotyczących NWN to owe dodatki o których tu mowa są bardzo dobre. With`s Wake, KingMaker i Pirates of Coast Sword mają ponoć niesamowicie rozbutowany szkielet fabutalny, jak i żeberka są dośc dobre:P. Czytałem również na www.nwn-valut.com (chyba, jakby nie działało to pozmieniajcie końcówki:P), że ma wyjść kolejna seria NWN. Zestaw będzie zawierał CEP, oba dodatki i właśnie płytę z tymi nowymi modułami ze stajni BioWare. Mam nadzieję, że CD-Projekt, podejmie się zadania spolszczenia owych modułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale cdp jako taki "ostatni dobry gest atari" wydac wszystkie te moduly przemium i wprzedac powiedzmy za wPLN :) to bylo by super nawet nie musieliby tlumaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:22, Szarik PL napisał:

Mam nadzieję, że CD-Projekt, podejmie się zadania spolszczenia owych modułów...


Nadzieję, owszem, możesz mieć. Ale odnośnie wielu innych spraw, bo z tej nic nie wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Gram w podstawke nwn i potrzebuje zdobyc dłoń trupa dla najemnika mnicha, wyczytałem że jest ona gdzieś niedaleko gospody pod zielonym gryfem, ale nie umie jej znalezc, moze ktos podac dokladniejsza jej lokalizacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 13:16, Ragnar333 napisał:

Mam pytanie: Gram w podstawke nwn i potrzebuje zdobyc dłoń trupa dla najemnika mnicha...

Przed Luskanem po prawej jest cmentarzysko. Za domem grabarza, przy bramie do cmentarzyska u kilku zombi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś wymagania do epickich atutów dla klas prestiżowych w HotU czy po prostu gdy zdobędzie się 21 poziom to można je od razu wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 17:24, pitah napisał:

Czy są jakieś wymagania do epickich atutów dla klas prestiżowych w HotU czy po prostu gdy zdobędzie się 21 poziom to można
je od razu wziąć?


część atytów epickich wymaga tylko 21 poziomo, a część wymaga np. innych atutów lub odpowiedniej wysokości danej cechy. Wszystko jest w instrukcji, a jeśli nie masz to poszukaj w necie lub zapytaj kogoś z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sie pytam ;P A instrukcji nie mam, w necie szukałem i nie znalazłem także... Czyli np. żeby mieć atut "Smocza postać" wystarczy tylko osiągnąć 21 lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do graczy NWN.

Mianowicie nie miałem jeszcze okazji grać w tą grę, spotkałem się z opiniami że właściwie NWN jest stworzona głównie do multi, co mnie nie interesuje.
Recenzcje na temat NWN są bardzo skrajne. Jedni uważają iż gra jest swietna i ma ciekawą fabułę, inni natomiast że gra dla pojedyńczego gracza jest do bani, nudna, krótka i schematyczna.
Obecnie pogrywam w ŚPZ i zastanawiam się czy później nie sięgnąć właśnie po NWM.

Kolejne pytanie dotyczy dodatków. Czy dodatki to całkiem oddzielne przygody, czy podobnie jak w GII dodatek Noc Kruka wplata się w wątek podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 12:20, mdag napisał:

Mam pytanie do graczy NWN.

Mianowicie ...


Opinie graczy rzadko kiedy są obiektywne. Ja pozwolę się podzielić swoją - subiektywną:)

Mi osbiśnie NWN bardzo się podobał - nowy system AD&D, grafika 3D, kamerki dosyć przyzwoicie pracują, nie sypie się - to tak tytułem technicznej strony. Wizualnie gra wygląda naprawde fajnie a efekty czarów potrafią naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Czy krótka, to jest pojęcie względne, przecież Morrowinda też gościu przeszedł bodajże w 8 minut:) Fabuła jest dosyć logicznie według mnie napisana, a i trochę pobocznych questów się znajdzie.
Co do dodatków to fabuła w nich stanowi oddzielne historie (dawno nie grałem ale tak mi się wydaje), ale same dodatki polecam z zupełnie innego powodu. Znajdujemy w nich przedewszystki nowe klasu a w tym prestiżowe no i kilka fajnych umiejętności.

A jak nie masz pewności zorganizuj sobie demo albo pożycz od kumpla na testy i sam zdecyduj:)

Ja w każdym bądź razie polecam, grałem tylko w singla i się nie zawiodłem:)
Teraz czekam na dwójkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 12:20, mdag napisał:

Recenzcje na temat NWN są bardzo skrajne. Jedni uważają iż gra
jest swietna i ma ciekawą fabułę, inni natomiast że gra dla pojedyńczego gracza jest do bani, nudna, krótka i schematyczna.



NWN jest genialny i na singla i na multi. Gdyby tak nie bylo to juz nikt by o tej gierce dzis nie pamietal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować