Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2007 o 13:07, Juri100 napisał:

mam ten pirscien ale jak go uzyc?

Również klikasz prawym przyciskiem myszy na pierścieniu (wystarczy, że jest w ekwipunku), kursor zmienia się jako rzucanie czaru - klikasz lewym przyciskiem myszy na sadzawkę i Żywiołak się pojawia. Przywołaj go po rozmowie z Naxem, żeby była opcja uwolnienia go w rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 17:39, Kichu93 napisał:

Zna może ktoś kody do Neverwinter Nights które działają bo wszystkie które znalazłem nie działają.
Proszę pomóżcie.

Cóż tutaj są jakieś
http://www.gry.midgard.pl/tips.php?idt=190
Ale nie lepiej by było opisać cały problem, korzystanie z kodów tak trochę psuje przyjemność z gry. Wspominałeś coś o nieskutecznych atakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to więc mam taki problem mam najlepszą broń jaką znalazłem i niemoge pokonać Mumi Wojowników , w momencie w którym już przechodzimy przez portal Lady Aribeth i scigamy zdrajcę . Czy wie ktoś może jak zaradzić temu bo zdrajcy też nic niemogłem zrobić ani jego potworom ;/ . Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 17:54, Kichu93 napisał:

No to więc mam taki problem mam najlepszą broń jaką znalazłem i niemoge pokonać Mumi Wojowników

Hmm dawno już nie grałem w NeverWintera, ale chyba wiem w czym tkwi problem. Mogę się mylić, ale Mumia najprawdopodobniej ma na sobie jakieś zaklęcie chroniące ją przed atakami, wystarczy być upierdliwym i długo w nią walić to zaklęcie w końcu padnie, ewentualnie załatwić sobie broń z obrażeniami od żywiołów. Jeśli chodzi o zdrajce to trzeba chyba pozabijać te stworki w komnacie w której się znajduje, jest ich tam kilka i chyba kierują na niego jakieś promienie, jak je powybijasz/zniszczysz to zdrajca stanie się bardziej podatny na obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 17:59, Hubi Koshi napisał:

> No to więc mam taki problem mam najlepszą broń jaką znalazłem i niemoge pokonać Mumi Wojowników

Hmm dawno już nie grałem w NeverWintera, ale chyba wiem w czym tkwi problem. Mogę się mylić,
ale Mumia najprawdopodobniej ma na sobie jakieś zaklęcie chroniące ją przed atakami, wystarczy
być upierdliwym i długo w nią walić to zaklęcie w końcu padnie, ewentualnie załatwić sobie
broń z obrażeniami od żywiołów. Jeśli chodzi o zdrajce to trzeba chyba pozabijać te stworki
w komnacie w której się znajduje, jest ich tam kilka i chyba kierują na niego jakieś promienie,
jak je powybijasz/zniszczysz to zdrajca stanie się bardziej podatny na obrażenia.

Spróbuje ale to i tak mi nic nie pomoże bo nikt nie chce sprzedać mikstur leczniczych ;/ ale dzięki za pomoc może mi to w czymś pomoże ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 18:04, Kichu93 napisał:

Spróbuje ale to i tak mi nic nie pomoże bo nikt nie chce sprzedać mikstur leczniczych ;/ ale
dzięki za pomoc może mi to w czymś pomoże ;]

Aby zadawać obrażenia Destherowi, to faktycznie trzeba zabić stwory złączone w pentagram (są słabe) - potem dopero atakuj fałszywego helmitę. Jeżeli masz problem z pokonaniem go, to zastosuj taki patent: jak będziesz już słaby do wejdź do pokoju, którym da się zamykać drzwi (są tam chyba 2 takie) i zamknij drzwi zanim wejdzie tam Desther - on sam sobie nie otworzy, a ty będziesz mógł odpocząć i walczyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc, Chcialbym dokupic w Extra klasyce jeden z dodatkow do Neverwinter. Czytalem opinie ze dodatki do tej gry znacząco odmieniaja jej miodnosc i bardzo potrzebuje takiej swieżej dawki energii... bo przy samej podstawie powoli zasypiam. Ktory lepiej wybrac:

1. Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark + Shadows of Undrentide ???
2. Neverwinter Nights: Kingmaker??? + Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark + Shadows of Undrentide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Może się czepiam, ale ktoś kto zaczyna przygodę z NWN''em i czyta ten temat nie chce wiedzieć o tym że Desther... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 18:29, karczmiarz napisał:

1. Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark + Shadows of Undrentide ???

Ten pierwszy lepiej, a dodatki są o wiele lepsze niż podstawka. No i można pograć przez sieć gdy się je posiada

Dnia 26.07.2007 o 18:29, karczmiarz napisał:

2. Neverwinter Nights: Kingmaker??? + Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark + Shadows
of Undrentide

Chyba się gibnąłeś bo w tym drugim nie ma HotU i SoU... masz Kingmaker w którego skład wchodzi Kingmaket + Witch''s Wake + Shadowguard (nie wiem czy dobrze napisałem nazwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 18:32, Fagno napisał:

> 2. Neverwinter Nights: Kingmaker??? + Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark + Shadows

> of Undrentide
Chyba się gibnąłeś bo w tym drugim nie ma HotU i SoU... masz Kingmaker w którego skład wchodzi
Kingmaket + Witch''s Wake + Shadowguard (nie wiem czy dobrze napisałem nazwy)



Chyba sie mylę, :P
Wydawalo mi sie ze bez Hordes of the Underdark + Shadows nie zagrasz w Kingmakera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 18:36, karczmiarz napisał:

Chyba sie mylę, :P
Wydawalo mi sie ze bez Hordes of the Underdark + Shadows nie zagrasz w Kingmakera?

Tylko Kingmaker to nie dodatek tylko dodatkowy moduł który nic nie wprowadza do mechaniki gry, osobiście uważam go za zbędny dodatek dla tych co wolą pograć na multi. Najpierw HotU + SoU a później ewentualnie w Kingmakera zainwestuj jak Ci zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie zagrasz. Neverwinter Nights Kingmaker wymaga obu dodatków. Jest to związane z tym, że korzysta on ze schematów czy usprawnień, które te wprowadziły. A tak swoją drogą - świetny dodatek ze świetną fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jak? Mam NWN Diamentową Edycję i chodzi dobrze, ale co kilka minut wywala mnie na pulpit i wszedłem do pewnego pomieszczenia i nie umie wyjścć z niego bo też mnie wywala do pulpitu... Co zrobić? Karta grafiki to ATI X1300... Prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem ten pojawiał się już parokrotnie, więc rozwiązanie problemu powinieneś znaleźć na poprzednich stronach. Od siebie mogę dodać, że mi pomogło wyłączenie funkcji AGP Fast Write w BIOS-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos spotkal sie juz tym problemem: po wgraniu INTRa GRY (filmiku) nie pojawia sie MENU GŁÓWNE (jest tylko czarny ekran z kursorem).

Karta: GF 8600, stery 6.14.11.6218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować