Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - porównanie jakości grafiki

32 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2010 o 12:19, Kadajo napisał:

Uroki grania w dniu premiery, i nie jest to juz przeciez tylko "excluzive" PC''ta chodz
ciagle w tym dominuje i dominowac bedzie ;)


Urok grania w dniu premiery? Chyba śmiech na sali w dniu premiery. I dobrze, że tym exem nie pozostał bo przynajmniej część fanatyków może w tej chwili grać normalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki, jeśli płacę za grę spore pieniądze to chcę dostać towar dobrej jakości. I nie obchodzi mnie na jaką platformę, mogę sobie to odtwarzać nawet na gramofonie ale jakość ma być taka sama. Wiem, że na PC zawsze będzie najlepiej wyglądać ale PS3 i XBOX nie powinny się różnić. Mało mnie obchodzą umowy pomiędzy firmami, jeśli się decydują na wydanie multiplatformowe to niech się postarają rzetelnie wykonać swoją robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywistym było, że Call of Duty: Black Ops będzie najlepiej wyglądać na PC, ale nie wiedziałem, że różnica może być tak drastyczna. Zwłaszcza w porównaniu do wersji na PlayStation 3, gdzie grafika jest wręcz... bardzo brzydka. A szkoda, bo miałem kupić właśnie tę wersję. No nic, na razie poczekam na jakąś drobna obniżkę cen, wtedy się pomyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC najładniejsza, a PS3 to tragedia. Niby Sony miało mieć silniejsza konsolę. Nawet jeżeli jest to szkoda, że tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 14:39, EjPii napisał:

PC najładniejsza, a PS3 to tragedia. Niby Sony miało mieć silniejsza konsolę. Nawet jeżeli
jest to szkoda, że tego nie widać.


W byle CoD nie ma co liczyć na takie rzeczy, Acti leje na ps3. Chcesz czegoś ładniejszego?- masz Uncharted, GoW, MGS i takie tam -typowe dla PS- tytuły. Przy nich CoD wygląda jak ponury żart z "Familiady";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 11:34, naczelnyk napisał:

Wybiorę wersję xbox albo ps3, od grafiki ważniejsza jest płynność animacji.

Niestety, właściciele PC nie mogą zrozumieć jednej prostej rzeczy:
Każda wersja konsolowa na 50'''' telewizorze i konie domowym miażdży wasze najtańsze
samsungi
i pizdryczne głośniczki.



dobry monit 24 calowy i logitechy z5500 wystarcza w zupelnosci do przyjemnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 13:13, UthersonL napisał:

Może jestem jakiś dziwny, ale - patrząc na te screeny - bardziej podoba mi się grafika
z konsol.


Nic dziwnego. Pecetów tam nie ma. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 20:10, UthersonL napisał:

> Nic dziwnego. Pecetów tam nie ma. :D
A górne screeny - ''PC DVD-ROM'' to pies?


Fakt. Kurde, a wydawało mi się, że w tym newsie było porównanie na filmie z Gametrailers.com. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować