Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezes Nintendo będzie tworzył gry?

17 postów w tym temacie

Ciekawe, ciekawe... Sama konsolka robi wrażenie, jest mała i zdaje się niemal przenośna... :) Już nie mogę się doczekać E3!!! :D

Wypowiedź Iwaty to w sumie nic odkrywczego, a przynajmniej mi się takie nie wydaje. Ciekawe, czy już nad czymś pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Satoru Iwata, prezes Nintendo, aktualnie bardzo zajęty przygotowaniami do wprowadzenia na rynek rewolucyjnej konsoli firmy, przyznał, że za jakiś czas mógłby wrócić do projektowania gier. Wszystko w imię innowacyjności i zwiększania zainteresowania elektroniczną rozrywką.

Przeczytaj cały tekst "Prezes Nintendo będzie tworzył gry?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy ludzie zobaczą to co mamy do pokazania na targach E3, zrozumieją, że ta bariera została przełamana i że stworzyliśmy platformę, która znajdzie dużo więcej użytkowników niż jakakolwiek w historii"
Niewiem jak to chcą zrobić ale jestem za:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd Satoru Iwata został prezesem Nintendo, firma stała się bardziej otwarta na graczy, pierwsza konsola, którą wydano za jego kadencji odniosła ogromny sukces, więc najlepiej by było gdyby pozostał przy tym co robi, bo robi to dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 13:24, wozszym napisał:

To w ręce to PS2 ?


mnie też sie tak wydaje bo PS3 jest koloru srebrnego ale moze to jest jakiś prototyp i jest koloru czarnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 15:00, Kolotko Tanker napisał:

nintendo upadnie, albowiem sie im idee skończą i polegną w płomieniach/wielkiej eksplozji.
jako prorok mówie że to nie wypali ten revol cały


O wielki proroku przepowiedz nam liczby z lotka :) ale wiadomo kim nie bedziesz w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten prototyp Revo nie wygląda nieco inaczej od tego co zwykle widzimy na zdjęciach? Jak tak teraz to obserwuję to chyba jest nieco bliższe PS2... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 08:52, Kifa napisał:

Czy ten prototyp Revo nie wygląda nieco inaczej od tego co zwykle widzimy na zdjęciach? Jak
tak teraz to obserwuję to chyba jest nieco bliższe PS2... :o


Niczym się nie różni po prostu jest pokazany od innej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować