Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocje w sklepie gram.pl

40 postów w tym temacie

YES YES YES ! CMR 2005 za 21,90 zł ! o zł 1,90 drożej niż 2004 !! No to jest coś ;) A koszty przesyłki to szczegół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 18:34, Budyn napisał:

No, AoE III wreszcie taniej niż w Wirtusie :] Może się skuszę jak znajdę fundusze .


Jak nie znajdziesz funduszy to doznasz katuszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 18:38, WorldWar3PL napisał:

Nie przesadzaj :P To że masz ładną konsolkę nie znaczy, że inni mają cash :D


E? A co tu ma do rzeczy moja konsolka czy nawet "cash"?
Po prostu spodobalo mi sie jak Budyn "zrymowal". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe promocje ładne ale szkoda, że te gry mnie nie interesują:) A tak offtop to widzę, że Budyn i Domek ćwiczą niezłe rymy na forum:) Może doczekamy się jakiegoś tomiku poezji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o AoE3 to ja poczekam na gold Edition :) A reszta z gier to mało interesujące tytuły... Nie moglibyście dać w promocji np. Silent Strom albo SWAT 4 gold tudzież FEAR? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też prawda że takie trochę nie interesujące te tytuły (przynajmniej dla mnie). Ale jakbym musiał cos kupić to chyba Colina za pilota za którego podobno można mieć blonynkę która cały czas się myli :D A co do innych to faktycznie w promocji mógłby by być FEAR albo jakieś inne hity które prezentują klase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie mam pytanie.. czy jesli zamowie produkt dostepny jak smycz i gre ktora bedzie dostepna 28 kwetnia.. to czy dostane to razem czy smycz osobno? bo chcialem GW:F, smycz i koszulke ale zeby to dostac razem. smucz i koszulka jest ale na gre trzeba czekac. Czy mozna tak zrobic by to razem zostalo przeslane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować