Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna sprzedaż World of Warcraft: Cataclysm w sklepie gram.pl

48 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2010 o 23:28, Bambadil napisał:

WoW = giermasz :D No proszę cię 11 mln ludzi na całym świecie nie może się mylić :D To
są jedne z największych imprez growych :D

Z matematycznego punktu widzenia się nie zgodzę :) Bo w trakcie nocnej sprzedaży WoWa masz pewność, że dostaniesz taki produkt, jaki chcesz., niezależnie od tego, o której godzinie przyjdziesz :) Wspólne z giermaszem jest tylko tkwienie w kolejce czyli czynnik oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 12:56, Fereya napisał:

Poprostu szkoda, bo jak sie patrze na premiery za granica to troche smutno, ze u nas
takich nie ma :<

Zapytaj o to polskich dystrybutorów takich gier - dlaczego nie chcą zrobić z tego fajnej imprezy i wesprzeć sklepów finansowo, żeby taką fajną imprezę urządzili. My mamy na uwadze koszty działalności, nie możemy wydać kilkunastu tysięcy z własnej kasy na superhiperwspaniałą imprezę, bo nam się to nie opłaca. Sorki, taka jest ekonomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mechanizm pre-order mnie dziwi. MOH:T1 dostałem od Was 2 dni przed premierą. Czy Cataclysm będzie wysłany tak bym otrzymał go 7-mego? Czy wysłanie we Wtorek = dostaniesz w Środę?

Co do NDA.... 2 osoby kupiły SC2:WoL CE. Osoba ze sklepu na E dostała 1 dzień przed premiera, ja ze sklepu na g. dostałem 1 dzień po. NDA to jest bardzo umowny termin. Grunt by wziąć pod uwagę strefy czasowe ;) US i tak ma szybciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 11:52, BartekAdamik napisał:

Właśnie mechanizm pre-order mnie dziwi. MOH:T1 dostałem od Was 2 dni przed premierą.
Czy Cataclysm będzie wysłany tak bym otrzymał go 7-mego? Czy wysłanie we Wtorek = dostaniesz
w Środę?


Akne juz wspominala, ze jesli towar dostana w poniedzialek 6 to zostanie on wyslany do klientow z dostawa na dzien premiery czyli 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po "nocnej sprzedaży WotLKa" dałem sobie spokój w tym roku. Wezme samego key''a, ewentualne patche zassam przed premierą nowym launcherem i nie będę się bawił w te same cyrki co były 2 lata temu, tylko spokojnie zagram zaraz po północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować