Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Co Was najbardziej wkurza?

671 postów w tym temacie

W tym momencie to WK*** a nie wkurza mnie POlska Poczta! i nie tylko o strajk chodzi ... chociaż teraz to już wogóle porażka :/ grrr !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 21:26, MicStr napisał:

A mnie ostatnio denerwuje polski rząd, Minister Edukacj najbardziej ;)


No prawda,mnie też,ale nawet jak coś wymyśli głupiego,to powstanie podziemie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie mój samochód, bo to tylko wydatek i wydatek.. Ciągle trzeba wymieniać coś ( czytajcie kupować i wydawać siano ) , a to klocki hamulcowe, tarcze, opony zmienić na zimowe, a o paliwie juz nie wspominam ;-P Głupi samochód!

I wkurza mnie to że nie moge dostać urlopu tak na tydzień lub dwa!!

To chyba na tyle ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 21:24, Martimat napisał:

W tym momencie to WK*** a nie wkurza mnie POlska Poczta! i nie tylko o strajk chodzi ... chociaż
teraz to już wogóle porażka :/ grrr !!!

Zgadzam się w całej rozciągłości... :/ :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz sie tu dopisywalem, ale doszlo kilka nowych pomyslow wiec pisze jeszcze raz. Denerwuje mnie propaganda "jak za Gierka". "W tym roku wybudowalismy xx km autostrad- w przyszlym roku bedzie ich jeszcze wiecej" "zmniejszylismy korupcje","wybudowalismy 3 mln mieszkan" :))Poza tym wkurza mnie udawane wspolczucie dla rodzin gornikow, hurraoptymizm po zwyciestwach siatkarzy, zrzynanie przez CDA pomyslow z Clicka (plakaty, poradniki), moja karta graficzna i jutrzejsza klasowka z historii (dlaczego powstaly warstwy spoleczne nobilowie ekwilowie) deszcze za oknem, gdy boisko szkolne schnie 3 dni a ja w-f na dworze mam jutro (jakby bylo sucho to bysmy wyszli, a tak bedziemy gnic w sali 10x15 w 23 osoby) i (jak to bosko ujal smuggler w ktoryms z felietonow) "ludzie, którym wydaje się, że mylą się tylko wtedy, gdy wydaje im się, że się mylą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś w tematach wypisuje sie na temat gry ... nigdy nie widząc jej na oczy.

Jak ktoś kłuci się o sprawy ... o których dowiedział się z poprzednich postów.

Jak ktoś nabija posty na forum, krytykując wybrane gry (to najgorsze przypadki ;]).
a) ... na dodatek pisze co drugi post ...
b) ... z "poprawną" polszczyzną ''ktura naprafde morze fkużać'' ...
c) ... stosując zwroty charakterystyczne dla 12-letnich dziewczyn, gdzie "znoof to wkoorza joł"

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurza jeszcze jak mam brudny wymackany monitor, jak komus pozwolę ze swojego sprzetu (z dobroci serca na stancji) skorzystać... to bardziej denerwujące niz nakichać samemu na monitor i niemóc tego zetrzeć/wycziścić :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie zawarte w temacie odpowiem, co mnie wkurza: dziura ozonowa, wysokie podatki, napływ chińskich skarpetek, zła pogoda, Roman Giertych, stan polskich dróg, niski PKB na jednego mieszkańca, czipsy o smaku cebulowym, Roman Giertych ... (pyta się Pan, dlaczego wymieniam go po raz drugi, gdyż on mnie wkurza podwójnie) ... opóźniające się pociągi, rosnące ceny w lokalnej pizzerii, niskie zarobki, słońce którego promienie co rano padają prosto na mój monitor, Niemcy, Niemcy ... (tak, tutaj koniecznie x2) ... ciepła cola, mielone bez cebulki, pomidorowa z ryżem, wymagania Gothica 3, globalizacja, korki w centrum Warszawy, Warszawa, obrady sejmu, moja rodzina, sąsiedzi ze swoim Volvo, amerykańskie filmy, japońskie komiksy, muzyka Techno, Britney Spears, mój proboszcz, abonament w WoWie, Luke Skywalker, babcia handlująca burakami na bazarze, sterowanie padem w FPSach, nasz rząd, policja, coraz niższe stypendia naukowe, praca weekendami, degradacja środowiska naturalnego, zbyt drogie loty w kosmos, DVD-ROMY Samsunga, małe dzieci, polska piłka nozna, reklamy w trakcie filmów, wstawanie o 5-tej rano, awarie w elektrowniach, frytki w McDonald''s, czarne koty, białe psy, kałuże na ulicach, angielskie piwo, gradobicia, wynoszenie śmieci, gry w polskiej wersji językowej, TVN, Barbara Streison, Sony, zatłoczone tramwaje, monotonia życia, panie w urzędach skarbowych, bezrobocie, kolejki w monopolowym, polska kinematografia, niefart w totolotku, zapchany zlew, Chuck Norris, kontrole na granicach, Electronic Arts, Tom dostający bęcki od Jerrego, zajęta łazienka w chwili gdy jest potrzebna, karczowanie lasów tropikalnych, Batman, kończący się weekend, poniedziałek, wtorek, środa, wybory samorządowe, święta Bożego Narodzenia, historia naszego kraju, lagi w grach online, pistolety plazmowe, Necromancja, muchy, moherowe berety, Daleko od noszy, Mroczne elfy, ciemna strona mocy, zbyt długie schody, zbyt krótkie gry, piractwo komputerowe, Heroes of Might and Magic 5, czerwone światła na drodze, zielone na drodze prostopadłej, powtórki w telewizji, dług publiczny, kolejna część Simsów, niespodziewane wizyty znajomych, zakończenie sagi o Wiedźminie, visy do USA, robota papierkowa, ośmiogodzinne wykłady, sylwester w domu, obiady poza domem, kawiarenki internetowe, niedziałająca klimatyzacja, chmury przysłaniające gwiazdy, wszechobecna hipokryzja, stan polskich szpitali, przedsiębiorstwa monopolistyczne, tiry na drogach, budzik, moja własna osoba (również x2), śmierć, życie, poczta na onecie, forum na którym obecnie się znajdujemy, a także wiele, wiele innych rzeczy ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 23:16, Martimat napisał:

wiesz... szczerze to nawet do końca nie dobrnąłem :P ... ale chińskie skarpetki sa spoko -
całkiem ok i do tego tanie :D


No właśnie, na końcu listy powinieniem był dodać: "ludzie, którzy nie dobrnęli do końca tej listy". :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 12:14, sługa Innosa napisał:

Wymagania sprzętowe niektórych gier, szkoła. Ogólnie życie czasem jest wkurzające.


Nie chodzisz przypadkiem do Gimnazjum? W gimnazjum tak patrzyłem na świat, ale mi już przeszło.

Teraz to ja wkurzam innych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:05, Gynvael napisał:

Nie chodzisz przypadkiem do Gimnazjum? W gimnazjum tak patrzyłem na świat, ale mi już przeszło.


Święte słowa. Teraz jestem w liceum to od razu polubiłem szkołę. Serio! Nawet gdy się jest na mat-fiz :P. Jest o tyle fajnie, że jesteśmy traktowani poważnie, a nie jak dzieci (ale oczywiście pewien rygor jest, ale uczniowie są normalnie wysyłani po dzienniki, czy po klucze).

Dnia 24.11.2006 o 14:05, Gynvael napisał:

Teraz to ja wkurzam innych;)


Nauczyciel? ;)

Wracając do tematu: ja ma ochotę zabijać gdy jakoś palant mi wymusi pierwszeństwo (bo oczywiście rowerzysta to nie użytkownik ruchu!) a potem piłuje mordę że to moja wina, gdy widzę tłuste ryje naszych "ukochanych" przedstawicieli narodu i ich pomysły, tu też nazywanie przez nich wszystkich i wszystkiego co może im zagrozić "agentem/ esbekiem" i "sprzedawcą", "niepolakiem". Irytują mnie polskie kompleksy i to że jesteśmy pośmiewiskiem Europy. Denerwuję się również ludzie, którzy naśmiewają się z Kononowicza. Jakoś mnie wrobiony przez neofaszystów bezrobotny mechanik, który jest lekko upośledzony psychicznie nie śmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:15, venpl napisał:

> Nie chodzisz przypadkiem do Gimnazjum? W gimnazjum tak patrzyłem na świat, ale mi już
przeszło.

Święte słowa. Teraz jestem w liceum to od razu polubiłem szkołę. Serio! Nawet gdy się jest
na mat-fiz :P. Jest o tyle fajnie, że jesteśmy traktowani poważnie, a nie jak dzieci (ale oczywiście
pewien rygor jest, ale uczniowie są normalnie wysyłani po dzienniki, czy po klucze).

> Teraz to ja wkurzam innych;)

Nauczyciel? ;)

Wracając do tematu: ja ma ochotę zabijać gdy jakoś palant mi wymusi pierwszeństwo (bo oczywiście
rowerzysta to nie użytkownik ruchu!) a potem piłuje mordę że to moja wina, gdy widzę tłuste
ryje naszych "ukochanych" przedstawicieli narodu i ich pomysły, tu też nazywanie przez nich
wszystkich i wszystkiego co może im zagrozić "agentem/ esbekiem" i "sprzedawcą", "niepolakiem".
Irytują mnie polskie kompleksy i to że jesteśmy pośmiewiskiem Europy. Denerwuję się również
ludzie, którzy naśmiewają się z Kononowicza. Jakoś mnie wrobiony przez neofaszystów bezrobotny
mechanik, który jest lekko upośledzony psychicznie nie śmieszy.


Widze że mamy wiele wspólnego:D
Ale mat-fiz to troche nie dla mnie. W której jesteś klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:24, Gynvael napisał:

Widze że mamy wiele wspólnego:D
Ale mat-fiz to troche nie dla mnie. W której jesteś klasie?


W klasie Ia kochanego liceum ogólnokształcącego nr VI "różowa szkoła" im. króla Zygmunta Augusta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje popsuty gaźnik w moim motorze. Jest już w prawdzie za zimno na jeżdżenie na tego typu sprzęcie (spróbujcie a zobaczycie jak was przewieje) ale ja i tak (jak na hardkorowca przystało) bym pojeździł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować