Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jutro start Gran Turismo 5. Zobacz filmik z rozpakowywania wersji kolekcjonerskiej

11 postów w tym temacie

Ja czekam na paczkę- im bliżej tym bardziej wariuję, zwłaszcza że posikani ze szczęścia właściciele już ładują materiały na YT- wczoraj obejrzałem emocjonujący pościg Enzo za 458 Italią i generalnie sam trochę popuściłem ;D Jezu jak te maszyny cudnie brzmią, o wiele lepiej niż w Prologue! I te...samochody... Ach idę po pieluchę;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empiku jest Signature Edition, które rzeczywiście można porównać do tego z powyższego klipu. Piszę o tym dlatego, że EK którą można kupić np. na gramie, to przy tamtej wygląda jak wersja dla ubogich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 13:00, BigLebowski napisał:

W Empiku jest Signature Edition, które rzeczywiście można porównać do tego z powyższego
klipu. Piszę o tym dlatego, że EK którą można kupić np. na gramie, to przy tamtej wygląda
jak wersja dla ubogich.


Masz racje, tylko mało kogo stać wydać 600zł na 1 gierkę. To wolę kupić tą wersję "dla ubogich" jak ją nazwałeś i dokupić np 2 inne gierki czy przeznaczyć te pieniądze na coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gniewny, ja liczę tak: portfel skórzany to ok. 200zł; pendrive, no to zależy od pojemności i jakości, ale załóżmy że ok. 100zł. Wtedy pozostaje nam 330 za wydanie nieco lepsze od EK, a droższe o 80 zł. Owszem, wydać na grę 630zł to dużo, ale przecież nie samą grę w takim zestawie kupujemy. Imo, jeśli ktoś tak jak i ja, i tak myślał nad wymianą portfela, to to wydanie wcale takie drogie już się nie wydaje.
Oczywiście nie staram się nikogo na siłę przekonywać do swoich racji, a jedynie przedstawiam swój punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w sklepie gram.pl nadal w opisie widnieje metalowe pudełko przy kolekcjonerce, a GT5 przyszło jak zwykla gra ps3 , w badziewnym palstiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 10:18, karolj napisał:

Szkoda że w sklepie gram.pl nadal w opisie widnieje metalowe pudełko przy kolekcjonerce,
a GT5 przyszło jak zwykla gra ps3 , w badziewnym palstiku.


To idź się kłóć, napisz maila, zadzwoń do sklepu a nie żalisz się w każdym temacie o GT5;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować