Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2008 o 18:47, Quatre napisał:

Carl92
Na 19 calowym ekranie nie zauważysz żadnej różnicy in minus, problematyczne dla niektórych
są jedynie duże ekrany, bo wtedy niby piksele bardziej rażą :)

Czyli mówisz, że grając na 19 LCD nie zauważę różnicy pomiędzy zwykłym kineskopowych gratem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:46, Carl92 napisał:

Czyli mówisz, że grając na 19 LCD nie zauważę różnicy pomiędzy zwykłym kineskopowych
gratem?

Tak mi się wydaje, ale nie linczuj mnie, jeśli się to nie sprawdzi ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pozbywam się mojej konsolki... Wracam do X360, bo jednak to dawało największą radochę :) Aczkolwiek pograłbym sobie w Yakuzę 2 :F Dzisiaj udało mi się sprzedać mój zestaw SingStarów za 250zł: http://tiny.pl/81k8 Konsolę też wystawiłem, więc możecie sprawdzić w moich pozostałych aukcjach. Miło spędziłem czas przy PS2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 23:34, bojanzaw napisał:

Kurde, pozbywam się mojej konsolki... Wracam do X360, bo jednak to dawało największą
radochę :) Aczkolwiek pograłbym sobie w Yakuzę 2 :F Dzisiaj udało mi się sprzedać mój
zestaw SingStarów za 250zł: http://tiny.pl/81k8 Konsolę też wystawiłem, więc możecie
sprawdzić w moich pozostałych aukcjach. Miło spędziłem czas przy PS2 ;)


Eee... Reklama jest zabroniona na forum btw popełniasz wielki błąd pozbywając się PS2 ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 23:59, garrick napisał:

Eee... Reklama jest zabroniona na forum btw popełniasz wielki błąd pozbywając się PS2
;P.


A gdzie tu reklama? Tylko mówię ;) Nie sądzę, żeby był to błąd :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 19:26, DoomnY napisał:

Wstaw fotkę złącz tego telewizora.

Trzymaj zdjęcie i teraz powinno być wszystko zrozumiałe czy jest component czy nie i jak będą wyglądac gry na ps2 (slim)

20080915075902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem Ci component na fotce. Tym złączem uzyskasz najlepszy obraz jaki się da na PS2. Oczywiście musisz kupić nowy kabelek. Hardcorowcy powiedzą, że musi być oryginalny Sony, ale każdy w tym przypadku będzie dobry.
Allegro http://tnij.org/bsw4
Akcesoria Sony PS2 http://tnij.org/bsw5

20080915094349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 09:48, DoomnY napisał:

Zaznaczyłem Ci component na fotce. Tym złączem uzyskasz najlepszy obraz jaki się da na
PS2. Oczywiście musisz kupić nowy kabelek. Hardcorowcy powiedzą, że musi być oryginalny
Sony, ale każdy w tym przypadku będzie dobry.
Allegro http://tnij.org/bsw4
Akcesoria Sony PS2 http://tnij.org/bsw5


Nie hardcorowcy tylko frajerzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 07:59, Carl92 napisał:

> Wstaw fotkę złącz tego telewizora.
Trzymaj zdjęcie i teraz powinno być wszystko zrozumiałe czy jest component czy nie i
jak będą wyglądac gry na ps2 (slim)


Ja od siebie dodam, że Component pozwala nawet na uzyskanie obrazu w wysokiej rozdzielczości. Co prawda gry na Playstation 2 tego nie obsługują, ale sam kabelek / sposób podłączenia to umożliwia. Z tego co się orientuje to istnieje jakiś HD Loader, ale wymaga to trochę roboty, a i nie każda gra z nim działa. Podłącz swoją PeeS Dwójkę Componentem i będziesz na pewno zadowolony z obrazu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:50, master matrox napisał:

> > Wstaw fotkę złącz tego telewizora.
> Trzymaj zdjęcie i teraz powinno być wszystko zrozumiałe czy jest component czy nie
i
> jak będą wyglądac gry na ps2 (slim)

Ja od siebie dodam, że Component pozwala nawet na uzyskanie obrazu w wysokiej rozdzielczości.
Co prawda gry na Playstation 2 tego nie obsługują, ale sam kabelek / sposób podłączenia
to umożliwia. Z tego co się orientuje to istnieje jakiś HD Loader, ale wymaga to trochę
roboty, a i nie każda gra z nim działa. Podłącz swoją PeeS Dwójkę Componentem i będziesz
na pewno zadowolony z obrazu!

Rozumiem, że poprawia to całkiem nieźle jakość obrazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:50, master matrox napisał:

> > Wstaw fotkę złącz tego telewizora.
> Trzymaj zdjęcie i teraz powinno być wszystko zrozumiałe czy jest component czy nie
i
> jak będą wyglądac gry na ps2 (slim)

Ja od siebie dodam, że Component pozwala nawet na uzyskanie obrazu w wysokiej rozdzielczości.
Co prawda gry na Playstation 2 tego nie obsługują, ale sam kabelek / sposób podłączenia
to umożliwia.


God of War 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 18:56, PonuryŻniwiarz napisał:

Mam pytanie.Wiele osob mowilo mi ze gry s ps3 i ps1 beda chodzic na ps2.czy to prawdaJa
w to nie wierze ale wy mi powiedzcie.

XD
Gier na konsolę PlayStation 3 nie da się odczytać na PlayStation 2. Na tej drugiej da się jednak zagrać w gry z PlayStation One... Proste. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 18:56, PonuryŻniwiarz napisał:

Mam pytanie.Wiele osob mowilo mi ze gry s ps3 i ps1 beda chodzic na ps2.czy to prawdaJa
w to nie wierze ale wy mi powiedzcie.


Dokładnie tak jak napisał xbit... Logika mówi sama za siebie, że PS2 jak na dzisiejsze czasy już nie tak mocna konsola nie będzie wstanie odczytać gier z nowszej konsoli z nowszym sprzętem dającą lepszą grafikę niż PS2 i PS1... Wystarczy porównać usprzętowienie obu konsol i będziesz sam miał odpowiedź czy z PS2 da się zrobić PS3 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy się dzieją jak podłączam moją PS2 do telewizora i chcę obejrzeć film na DVD - otóż film jest wyświetlany na zielono! Konsolę podłączam przez kabel EURO. Co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 19:46, Quatre napisał:

Dziwne rzeczy się dzieją jak podłączam moją PS2 do telewizora i chcę obejrzeć film na
DVD - otóż film jest wyświetlany na zielono! Konsolę podłączam przez kabel EURO. Co może
być tego przyczyną i jak temu zaradzić?


Prawdopodobnie szwankuje kabel EURO, w czasie oglądania filmu próbuj wyginać kabel w różnych miejscach, a także dociskać wejście do telewizora, ewentualnie spróbuj podłączyć inny kabel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 19:52, mtwarog napisał:

Prawdopodobnie szwankuje kabel EURO, w czasie oglądania filmu próbuj wyginać kabel w
różnych miejscach, a także dociskać wejście do telewizora, ewentualnie spróbuj podłączyć
inny kabel.

Niestety innego kabelka nie mam :/ Ale dziwna sprawa trochę jest, bo gry chodzą normalnie, tzn. kolory są takie, jak trzeba. Spróbuję pożyczyć inny kabelek od kolegi i zobaczę czy to wina samego kabla. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 20:41, Quatre napisał:

Niestety innego kabelka nie mam :/ Ale dziwna sprawa trochę jest, bo gry chodzą normalnie,
tzn. kolory są takie, jak trzeba. Spróbuję pożyczyć inny kabelek od kolegi i zobaczę
czy to wina samego kabla. Dzięki za pomoc.

Kabel nie jest zepsuty. Przy podłączaniu PS2 przez EURO filmy są odtwarzane na zielono. Nie jestem 100% pewny ale chyba zawsze tak jest i jedyny sposób żeby oglądać normalnie to podłączyć kablem innym niż EURO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować