Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 19:26, bojanzaw napisał:

> hmm,właśnie tak sobie myślę żeby zakupić PS2 i patrze co na allegro maja i natknąłem sie
na
> to: http://www.allegro.pl/item231321675_sony_ps2_wraz_z_dodatkami.html
>
> Jak myślicie warto kupic?Się tu pytam bo nie mam doświadczenia w konsolach tylko u kumpla
trochę
> grałem a wole się upewnić przed kupnem.

Lepiej nie bierz :/ DL nie czyta, a więc nie pograsz np. w God of War :/



to kiepsko a co myślicie o tym: http://www.allegro.pl/item231026226_playstation_2_dodatki_gry.html?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:55, Union Pacific napisał:

Tyle gier i konsola za 100 zł!?


Co się dziwić - gry-piraty na pewno, bo konsola przerobiona, a takie kosztują grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ostatnio na allegro widziałem jak koleś chciał sprzedać PS2 z piratami. No i zdjęcie tych piratów było. Pewnie jeszcze bez problemów sprzedał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:02, Mac Cry napisał:

Heh, ostatnio na allegro widziałem jak koleś chciał sprzedać PS2 z piratami. No i zdjęcie tych
piratów było. Pewnie jeszcze bez problemów sprzedał :]


Ba, na pewno, popyt na ten "towar" nigdy nie maleje, Ale mimo wszystko, jakby ktoś uprawniony do egzekwowania praw autorskich zajrzał na allegro... miałby trochę roboty. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:49, kpiska napisał:

Ja mam jeszcze jedno pytanie: czy jest mozliwe aby playstatnion czytalo gry PAL i NTSC, czy
to jest legalne i ma jakies negatywne konsekwecje.


Jak na konsoli PAL odpalisz grę NTSC to po prostu będzie biało czarny obraz, aby mieć kolorowy trzeba kupić specjalny kabel, na przykład ten:
http://www.allegro.pl/item231222856_firmowy_kabel_rgb_av_pal_ntsc_12_m_cy_gw_hit_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:29, Xsaw napisał:

Ja ze swej strony polecam Slimy, są dużo mniejsze i nadają się, aby zabrać je do babci na Święta albo na wycieczkę klasową :)
Pilot to rzecz zupełnie zbędna - mam oryginalnego i nie użyłem go ANI RAZU. Dobry bonus to drugi pad, najlepiej oryginalny albo bezprzewodowy. Ja mam dwa Dschocki oryginalne, ale wiem co to pad bezprzewodowy - sąsiad ma, gra się znakomicie, brak kabelków robi swoje :]
Pirackimi grami bym się nie jarał za bardzo. Raz, że nie zawsze działają, dwa, że to kradzież :/ Lepiej kupić konsolę bez przerobek i grać na oryginałach, zwłaszcza, że ceny gier na PS2 zaczynają się już od 40 zł (nowe), a używane nawet nowsze tytuły można kupić za grubo poniżej setki. Mam już 5 używanych gier i wszystkie działają bez zarzutu - a już na pewno gra się przyjemniej niż w piraty ^_^
Karta pamięci to konieczny skład zestawu, miło gdy są dwie.
Licz się z wydatkiem co najmniej 300 zł za dobrej jakości slima z niewielką liczbą dodatków. Za 400 jest już zdecydowanie lepiej, nawet fajne gry się czasem trafiają.
Nie bierz pierwszej lepszej konsoli, cierpliwość to cecha bogów :D
Powodzenia w zakupach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:58, master matrox napisał:

>
> :/ Lepiej kupić konsolę bez przerobek

A sam kupiłeś konsolę ze Swap Magiciem :P


Swap Magic to nie jest przeróbka... Chip to przeróbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:08, bojanzaw napisał:

> >
> > :/ Lepiej kupić konsolę bez przerobek
>
> A sam kupiłeś konsolę ze Swap Magiciem :P

Swap Magic to nie jest przeróbka... Chip to przeróbka.


A niby czym jest? Ma takie same funkcje jak chip, tyle że sie płyty podmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:17, master matrox napisał:

A niby czym jest? Ma takie same funkcje jak chip, tyle że sie płyty podmienia.


Programem...

Przeróbka = modyfikacja sprzętu = instalacja chipu/flash napędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał może ktoś w grę o nazwie "We love Katamari"? Gierka podobnie jak Okami jest dosyć oryginalnym japonskim produktem. Główną ideą gry jest... toczenie kuleczki ^^ Są etapy w których od 30 cm dochodzimy do 2 km gdyż ze wzrostem kuleczki przyklejają się do niej coraz większe przedmioty, a przyklejać można wszystko np. ludzi lub domy ^^ Polecam, gierka bardzo wciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam slima, sprawa jest ciekawa, bo prawde mówiąc łatwo go spakować i gdzieś z nim jechać. Martwiło mnie jednak, że nie dają w zestawie drugiego pada ani karty pamięci 8MB, karte musiałem dokupić, ale za to znalazłem w MM świetny pad do PS2 z firmy BigBen, problem jest jednak maleńki, bo gdy włączają się wibracje pad trzeszczy niemiłosiernie :) Jednak da się przeżyć. Ostatnio do zestawu kupiłem sobie kierownicę uniwersalną (do PC i PS2) również z BigBena. Były jeszcze takie świetne kierownice, 3,5 obrotu kierownicy w jedną strone, zmiana biegów łopatkowa i świetna gałka. Ale niestety 1000 złotych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:58, master matrox napisał:

A sam kupiłeś konsolę ze Swap Magiciem :P

Którego ani razu nie użyłem, od maja kiedy kupiłem konsolę nabyłem już 10 gier :) Oryginalnych, żeby nie było. Muszę sprawdzić, bo w swap magicu podobno są jakieś cheaty czy inne kody.

Union Pacific - ta kierownica to najprawdopodobniej G25 logitecha :) Kozacki sprzęt, ale dla bogatych tylko. Może jak pójdę do roboty, to sobie kupię :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:36, Quatre napisał:

Union Pacific - ta kierownica to najprawdopodobniej G25 logitecha :) Kozacki sprzęt,
ale dla bogatych tylko. Może jak pójdę do roboty, to sobie kupię :]


No niestety, za to wygląda bombowo i świetnie ją czuć w rękach. Arcydzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować