Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Splinter Cell 6 w drodze. Powstaje pod okiem Jade Raymond

24 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2010 o 11:35, Cadeus napisał:

@Growin

Ona jej nie reklamuje, tylko tworzy, to różnica...

Reklamuje swoje gry sobą... Poczekaj jeszcze trochę, a w każdym artykule o SC6 będzie zdjęcie tej babki. Zaślinieni dziennikarze będą pisać o SC6 co tylko Jade zechce.
To też jakaś forma reklamowania swojego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeśli ma być nowy SC, to niech będzie to nowa postać, bądź nadal Sam Fisher, tylko z widocznymi ograniczeniami dla jego wieku. Conviction był wg mnie, fana pierwszych części, grą fajną. Jednak Sam poszedł poszedł w ślady Benjamina Buttona czy innego Ibisza i zamiast się starzec, młodniał. Mniej zmarszczek, prawie żadnych siwych włosów oraz większa sprawność fizyczna. To było lekko komiczne. Ja więc proponuję nową, młodszą postać, a Sam może robić za jego mentora lub coś w ten deseń. A jeśli Fisher nadal być głównym gościem, to niech się zestarzeje. Było wiele filmów ze starymi agentami/policjantami/zabójcami, którzy mimo swojego wieku i widocznych ograniczeń, jak chociażby szybkie męczenie się, wciąż byli zabójczy. Byle tylko Sam znów nie odmłodniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raymond? Przed oczami staje mi jakiś koszmar: Splinter Cell z banalnymi walkami i powtarzalnymi zadaniami nastawiony na zbieractwo typowo konsolowego szajsu. Mało było im spłycenia stealth''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować