Zaloguj się, aby obserwować  
Arthas97

PSP czy PS2

15 postów w tym temacie

Witam!

Chciałbym kupić PSP lub PS2, tylko nie wiem, na którą się zdecydować. PS3 niestety nie wchodzi w grę. Proszę o doradzenie (najlepiej posiadacza obu tych konsol:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja bym kasę dołożył i kupił PS3... jeżeli Ci się nie spieszy to tak bym wybrał...

Jednak z drugiej strony jeżeli już musisz... to chyba jednak PS2. Jakoś bardziej mi przypadła ta konsola niż PSP, które też jest zaje, ale to nie to czego oczekiwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogrom świetnych gier masz na PS2, znajdzie się tam coś dla każdego, PSP nie ma takiego wyboru, ale za to jest przenośne. Raczej radziłbym PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 16:36, Shadover napisał:

lub masz nudne lekcje w szkole

Tak, i ukradną, lub nauczyciel zabierze, albo kumple zniszczą. Do szkoły nie warto PSPka nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 17:33, Killinginno napisał:

> lub masz nudne lekcje w szkole
Tak, i ukradną, lub nauczyciel zabierze, albo kumple zniszczą. Do szkoły nie warto PSPka
nosić.


Ja swoją konsolkę noszę do szkoły i nie mam żadnych problemów z nauczycielami i kumplami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz jak to jest... Jednym to tam wisi czy On to ma, a drudzy tylko czekają żeby sobie przygarnąć handhelda... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 21:55, Muradin_07 napisał:

Ale wiesz jak to jest... Jednym to tam wisi czy On to ma, a drudzy tylko czekają żeby
sobie przygarnąć handhelda... XD


No ta, ale gdzieś tą konsolkę trzeba zabierać ;p
Bo w domu to można pograć na ps2 lub kompie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trzeba... jasne...

Dlatego jak jadę w jakąś dłuższą podróż autobusem to się przydaje jak ulał (chociaż często mam ze sobą lapka i gram w "hirołsy"). Ale w mpk-u czy tramwaju... too risky for me... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 21:37, Shadover napisał:

Ja swoją konsolkę noszę do szkoły i nie mam żadnych problemów z nauczycielami i kumplami
;p

Nie mówię, że każdemu się tak zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować