Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 20:24, Quatre napisał:

A ile on kosztował??


Yym, niestety nie pamiętam, ale chyba coś koło 50 zł. To są moje przypuszczenia, oczywiście mogę sie mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:26, master matrox napisał:

> > > ale bede w weekend w 3 innych sklepach takich ''growych''

Weekend niedługo się skończy, więc jak, byłeś w tych sklepach :-)?


Dzis bylem .. w OXfordzie i sklepie gamestation znalazlem stoisko RETRO....

Byly tam gry na PSX i SEGE jakas. w cenach 1.99 funta do 4.99 funta :) czyli od ok. 10zl do ok. 28zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2007 o 23:04, Wiecha14 napisał:

Dzis bylem .. w OXfordzie i sklepie gamestation znalazlem stoisko RETRO....

Byly tam gry na PSX i SEGE jakas. w cenach 1.99 funta do 4.99 funta :) czyli od ok. 10zl do
ok. 28zl


Cudna rzecz po prostu...ahh, jakby coś takiego było w Polsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 23:04, Wiecha14 napisał:

> > > > ale bede w weekend w 3 innych sklepach takich ''growych''
>
> Weekend niedługo się skończy, więc jak, byłeś w tych sklepach :-)?

Dzis bylem .. w OXfordzie i sklepie gamestation znalazlem stoisko RETRO....

Byly tam gry na PSX i SEGE jakas. w cenach 1.99 funta do 4.99 funta :) czyli od ok. 10zl do
ok. 28zl


Dzięki za informacje. Ostatnio na Ebayu przeglądałem i ceny podobne. A na polskim Allegro chcą ponad 30 zł za nowe gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 10:06, master matrox napisał:

> > > > > ale bede w weekend w 3 innych sklepach takich ''growych''
> >
> > Weekend niedługo się skończy, więc jak, byłeś w tych sklepach :-)?
>
> Dzis bylem .. w OXfordzie i sklepie gamestation znalazlem stoisko RETRO....
>
> Byly tam gry na PSX i SEGE jakas. w cenach 1.99 funta do 4.99 funta :) czyli od ok. 10zl
do
> ok. 28zl

Dzięki za informacje. Ostatnio na Ebayu przeglądałem i ceny podobne. A na polskim Allegro chcą
ponad 30 zł za nowe gry!



No nie wiem jak chcialem kupic God of War 2 to nadal kosztuje 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 09:22, Evil Khan napisał:

Czy ktoś wie czy gra Killzone obsługuje myszkę i czy do PS2 slim wystarczy gryzonia podłączyć
pod USB ?


Killzone chyba obsługuje myszkę, ale najpierw musisz kupić sobie konwerter taki jak Max Shoot ( http://www.allegro.pl/item213250304__podlacz_klawiature_i_myszke_od_pc_robson_.html).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 09:35, master matrox napisał:

Killzone chyba obsługuje myszkę, ale najpierw musisz kupić sobie konwerter taki jak Max Shoot
( http://www.allegro.pl/item213250304__podlacz_klawiature_i_myszke_od_pc_robson_.html).

Hmm.. to po kiego grzyba są w PS2 Slim złącza USB ? (kapkę ciemny jestem w temacie konsol - przepraszam za idiotyczne pytania ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 11:13, Evil Khan napisał:

> Killzone chyba obsługuje myszkę, ale najpierw musisz kupić sobie konwerter taki jak Max
Shoot
> ( http://www.allegro.pl/item213250304__podlacz_klawiature_i_myszke_od_pc_robson_.html).

Hmm.. to po kiego grzyba są w PS2 Slim złącza USB ? (kapkę ciemny jestem w temacie konsol -
przepraszam za idiotyczne pytania ;) )


Też się nad tym zastanawiałem. Tyle, że jak podłączysz mysz pod USB to nie będziesz miał żadnego programu, a w Max Shooterze chyba jest jakiś konfigurator czy coś podobnego. Oprócz myszki trzeba też klawiaturze podłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników PS 2.
Czy DVD dobrze czyta "domowe nagrania" (chrzciny, wesela, osiemnastki :P) z cyfrówki wypalone jako Video DVD na komputerze. Co lepsze DVD+R czy DVD-R? Da się oglądać na PS 2 Slim Silver?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grał ktoś kiedyś w Baldurs Gate Dark Alliance II to to post tyczy się do niego:P. Gram sobie z kolegą co-operative i utkneliśmy w jednym momencie. Musimy znaleźć generała (chyba?) Sollusa. W notatniku pisze, że można go znaleźć w Baldurs Gate. Obchodziliśmy wszystko jednak Sollusa nie znaleźliśmy. Byłbym wdzieczny, gdyby ktoś mi pomógł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:45, Moras1990 napisał:

Jeżeli grał ktoś kiedyś w Baldurs Gate Dark Alliance II to to post tyczy się do niego:P. Gram
sobie z kolegą co-operative i utkneliśmy w jednym momencie. Musimy znaleźć generała (chyba?)
Sollusa. W notatniku pisze, że można go znaleźć w Baldurs Gate. Obchodziliśmy wszystko jednak
Sollusa nie znaleźliśmy. Byłbym wdzieczny, gdyby ktoś mi pomógł:)

A ja mam pytanie do pytającego :) Fajna gra ten Dark Alliance?? I jak się gra w cooperative''a? Wygodnie i przyjemnie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 02:42, Quatre napisał:

A ja mam pytanie do pytającego :) Fajna gra ten Dark Alliance?? I jak się gra w cooperative''a?
Wygodnie i przyjemnie?? :)


Z początku, gdy włączyłem Dark Alliance 2 wydawało mi się jakieś takie dziwne,a el gdy zacząłem grać w to z kumple ta gra bardzo mi sie spodobała. We dwóch gra się lepiej niż w jednego. Mówię CI, jeżeli bedziesz w to kiedykolwiek grał ze znajomym/kimś z rodzinym to zabawa będzie przednia :)

PS.Moje pytanie juz nieaktualne. Sollus odnaleziony.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 19:58, Moras1990 napisał:

> A ja mam pytanie do pytającego :) Fajna gra ten Dark Alliance?? I jak się gra w cooperative''a?

> Wygodnie i przyjemnie?? :)

Z początku, gdy włączyłem Dark Alliance 2 wydawało mi się jakieś takie dziwne,a el gdy zacząłem
grać w to z kumple ta gra bardzo mi sie spodobała. We dwóch gra się lepiej niż w jednego. Mówię
CI, jeżeli bedziesz w to kiedykolwiek grał ze znajomym/kimś z rodzinym to zabawa będzie przednia
:)

PS.Moje pytanie juz nieaktualne. Sollus odnaleziony.:P

mam pytanie jak mozna z robic neta w ps2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 16:58, Aras123 napisał:

mam pytanie jak mozna z robic neta w ps2??

Niestety nie odpowiem Ci na to pytanie, bo sam nie jestem zorientowany w tych sprawach. Popatrz parę stron w tył, może znajdziesz odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 17:02, Moras1990 napisał:

> mam pytanie jak mozna z robic neta w ps2??
> > Niestety nie odpowiem Ci na to pytanie, bo sam nie jestem zorientowany w tych sprawach. Popatrz
parę stron w tył, może znajdziesz odpowiedź. :)

szkoda ale zauwazylem ze masz zdjecie kermicza masz gry spiderman??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy kamerki Eye Toy - które gierki na kamerkę warto kupić? Mam juz Eye Toy Play 1 oraz Groove. Eye Toy Play 2 i 3 dużo się różnią od jedynki?? Sports, Martial Arts, Antigrav - czy te gry są fajne?
Niezła zabawa jest z kamerką :D Ale ręce bolą niemiłosiernie po takiej sesyjce ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj przeszedłem w końcu Call of duty Finest Hour i chciałbym dodac jescze kilka słow do mej malej recenzji .

Zdeecydowanie misje amerykańskie są najtrudniejsze . Sa długie , trudne i trezba naprawde mocno uważać aby nie zarobic kulki w łeb . Te misje trzeba praktycznie przejsc dwa razy . Raz bay wybadac teren i zobaczyc co nas czeka , drugi raz aby wygrać ten scenariusz. Naprawde Gra jest trudna nawet na poziomie easy . wszystko przez to ze nie ma zbyt duz o checkpointów . Jest przeważnie 1 na cała misje . A misje sa długie trudne .

Brytyjskie misje są troche łatwiejsze , choc tu tez mamy kilka ciężkich pojedynkow . Najtrudniejsza jest misja gdy musimy dostac sie do agenta , a potem go odprowadzic bezpiecznie do kryjowki . Naszym największym wrogiem jest brama zskad wychodzi nos top tysiace szwabów .

rosyjskie misje są łatwe i przyjeme aż do misji ,, Obrona fabryki " wtedy zaczyna sie prawdziwa jazada . jak zginiemy jestesmy cofnięcei do początku gry ;/ Pierwsze 3 misje sa łatwe i fajnie zrobione .Sterowanie czołgiem to katorga . Do kitu i jest bardzo trudno cos trafic . na szczęcie czołg sie sam naprawia .

Jest to moja pierwsza gra na PS2 i jestm w sumie zawiedziony . Na początku myślalem ze bedzie nawet fajnie gdy zaczeły sie czołgi wszytko zaczeło robic sie cholernie trudne. Moja ocena zmieniła sie na 5+/10 odejmuje jeden punkt za bardzo trudne misje amerykańskie i za bardzo mala ilosć zapisków .

Pragnę rowniez powiedziec ze ta grę warto jest przejsc dla dodatkow , dostajemy kody do gry oraz filmik jak tworzyło isę grę .

Jesli ktoschiałby zadac pytanai dotyczącej tej gry chętnie odpowiem tu lub na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować