Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Droga paczki, czyli witajcie w XXI wieku

126 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2010 o 10:23, PinKee napisał:

A to jeszcze gorzej! To jest jawne faworyzowanie niektórych klientów, a przez to dyskryminowanie
reszty ^_^ My też chcemy opcję dostawy "Akne" do zaznaczenia podczas składania zamówienia
:D

Pomyślimy o tym, jak się zrobi normalna pogoda=łagodna zima ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 23:46, maciekwitek napisał:

A, co z Wiedźminem 2 i jego EK? W magazynie już czują ciśnienie na samą myśl, wysyłki
tylu pudełek jednocześnie, czy dla sklepu to pikuś?

Pikuś. Magazyn może spakować w naście godzin 30 tys. paczek, a EK będzie tylko 10 tys. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 21:10, L33T napisał:


Dobrze płacą w gram.pl :D

Niezła broda Myszaszty :P -> nie mogłem się powstrzymać :D

Fajny filmik, nawet nie wyobrażałem sobie, że macie tyle zamówień. Na stronie nie da się tego odczuć.
Czy to jest tylko magazyn gram.pl czy też CD Projekt?
Fajnie wiedzieć, że Polacy nie gęsi i swój growy-zautomatyzowany magazyn mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga na przyszłość a propos strony audiowizualnej.

Zainwestujcie w mikroporty lub w drugi mikrofon bo chwilami ledwo było słychać co Lukas i Myszasty mówili gdy mikrofon był pomiędzy nimi.

A z mikroportami to i obie ręce są wolne. ;)

Poza tym to super materiał - teraz już jestem pewien, że tych zamówień nie pakują jednak jakieś skrzaty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym, a pomyśleć, że mój Gothic III cztery lata temu prawdopodobnie był pakowany przez jednego z czterech Wietnamczyków w jakiejś kanciapie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie- mam takie samo pytanie, jak hearthland. Co się dzieje z paczką, kiedy klient wybrał jako miejsce odbioru punkt GO24 ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować