Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef EA wie, jak rozprawić się z serią Call of Duty

50 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że BF3 będzie zmierzał w kierunku starego Battlefielda. Bad Company był świetny ale czegoś mi w nim mimo wszystko brakowało z poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 13:19, Ring5 napisał:

lepiej by było stulić buzię i wziąć się za robotę, żeby po raz kolejny
nie było takiej wtopy, jak z MoHem?



A ty dalej nie przyjmujesz do wiadomości, że z punktu widzenia gracza MoH jest taką samą "wtopą" jak najnowszy CoD :<

To, że więcej osób dzisiaj zna i gra w CoDa niestety o niczym nie świadczy. BFBC2 na tle konkurencji pozytywnie się wyróżnia i pokazuje, że można robić coś więcej niż powielać schematy. Tytuły o których mówi John Riccitiello również zapowiadają się niespodziewanie dobrze, ba, nawet można by użyć słowa innowacyjnie.

CoD4 = Win
BF2 = Win
CS = Win
ET = Win

Ale to wszystko było dawno temu i nieprawda, więc z nadzieją czekam, że z tych wszystkich zapowiedzi wyniknie coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 13:59, gogiell napisał:

Mógłby ktoś przetłumaczyć ten post na polski? Mam problem z odczytaniem :/.


Znaki interpunkcyjne wyjrzały za okno, popatrzyły na śnieg i uznały, że jest niedziela i nie ma sensu wstawać z łóżka. I stąd ten post ;)


A co do tematu... Mr_Hyde napisał, że chętnie zobaczyłby AA na XBox Live Arcade... Sądzę, że AA jest zbyt "świeżą" (stosunkowo, oczywiście) grą, by komukolwiek opłacało się robienie portów. Poza tym nadal jest dostępna na PC w zestawie z dodatkowymi misjami (Allied Assault War Chest) i taki port mógłby (potencjalnie) obniżyć sprzedaż tego zestawu. Natomiast jest parę innych gierek, które chętnie zobaczyłbym na silniku Frostbite... Ot, chociażby stareńki Blood...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 14:27, zawcia napisał:

A ty dalej nie przyjmujesz do wiadomości, że z punktu widzenia gracza MoH jest taką samą
"wtopą" jak najnowszy CoD :<


To wyjaśnij mi, jak to jest, że MoHa ludzie krytykują, CoDa chwalą. O MoHu milczą, o CoDzie gadają. I wreszcie najważniejsze - CoDa oblegają, MoH poszedł w odstawkę. Nawet sami twórcy przyznają, że gra jest niezbyt udana. I mówię to z punktu widzenia gracza. Chyba nawet dość doświadczonego gracza, który pamięta jeszcze zamierzchłe czasy Ponga. No, ale jeśli ty nie widzisz różnicy między MoHem (mizernym, średnim i sknoconym) a CoDem... Cóż, na tym polega właśnie piękno wolności słowa. Jak dla mnie, możesz nawet twierdzić, że APB jest grą roku. Twoje prawo.

Dnia 05.12.2010 o 14:27, zawcia napisał:

To, że więcej osób dzisiaj zna i gra w CoDa niestety o niczym nie świadczy.


Nie, no skąd... Poza tym drobnym szczegółem, że gracze właśnie w ten sposób "głosują", które gry są lepsze - GRAJĄC W NIE

Dnia 05.12.2010 o 14:27, zawcia napisał:

BFBC2 na tle konkurencji pozytywnie się wyróżnia i pokazuje, że można robić coś więcej niż powielać
schematy. Tytuły o których mówi John Riccitiello również zapowiadają się niespodziewanie
dobrze, ba, nawet można by użyć słowa innowacyjnie.


Ok. No i? Bo nie bardzo rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć. Że BC2 jest dobrą grą? Jest. Czy ja powiedziałem, że nie jest? Jest świetną grą i czekam z niecierpliwością na Vietnam. Że Bulletstorm będzie dobrą grą? Nie wiem. Mam nadzieję, że będzie, bo naprawdę się na nią napaliłem. Tylko co z tego? To, co popełnia pan Riccitiello jest dokładnie tym samym bełkotem, który nam serwowano przed premierą MoHa. I co? I po premierze stwierdzono "ups, no dobra, plany były świetne, ale trochę nie wyszło, sorki". W świetle tych wydarzeń wręcz nie wypada teraz rzucać takimi tekstami. Odrobina samokrytycyzmu i pokory byłaby w tej chwili mile widziana.

Dnia 05.12.2010 o 14:27, zawcia napisał:

CoD4 = Win
BF2 = Win
CS = Win
ET = Win


Aha. Tak. I jeszcze parę innych gierek pewnie też, tylko nie do końca rozumiem, co chciałeś tym wyrazić. Zwrócić uwagę na to, że istnieją dobre gry? Owszem, istnieją. Że wszystkie te gry działają pod Windowsami? Owszem, działają ;)

Dnia 05.12.2010 o 14:27, zawcia napisał:

Ale to wszystko było dawno temu i nieprawda, więc z nadzieją czekam, że z tych wszystkich
zapowiedzi wyniknie coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym mówi pan od EA, BF3 nie jest rywalem dla CoD`a. Przypominajmy że Call of Duty to nie tylko MP ale też epicki Single Player. W grach EA gry są nastawione tylko i wyłącznie na działania w sieci więc nie wiem w jakim sensie oni mają być lepsi ? Niech sobie przypomoną swoją porażke kiedy wydali MoH. Gadanie pod publiczkę nigdy nie wzniesie ich na fotel lidera, może to i dobrze bo w końcu żygać mi się chce jak widze FPS-y Electronic Arts i ich marzenia o podboju Activision. Oni nie mają pomysłów więc może niech wróca do robienia Fify bo to im chyba najlepiej wychodzi hahah ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 13:56, Selv napisał:

Chociaż lubię silnik BC2 to jednak miałem nadzieje, że B3 zobaczymy na nowym silniku
:(


BF3 będzie na Frostbite 2 (pełne wsparcie DX11 i takie tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 14:39, vegost napisał:

Oni nie mają pomysłów więc może niech wróca do robienia Fify bo to im chyba najlepiej wychodzi hahah ^^


Acti od CoD-a 4 też już nie ma pomysłu na FPS-a (nie liczę Singularity, ale tu kompletnie im nie wyszło). Prędzej czy później CoD zostanie przez nich zabity (tak jak Guitar Hero) i zobaczymy kto się będzie śmiał - Acti czy EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa faktycznie, BC2 jest na frostbite 1.5 tylko demolka 2.0 :)

@LOSEK92No właśnie pokręciłem, zdawało mi się, że BC2 jest na 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować