Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa facebookowa gra firmy Zynga robi furorę

7 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2010 o 16:26, MacJak napisał:

Czyli jednak gry dla casuali? Ech... Już widzę, dokąd to zmierza.


Dla Casuali czy nie imo bardziej wciąga niż SimCity i Cities XL 2011. Nie, nie głoszę herezji, to czysta prawda. Odpaliłem chyba dzień po premierze, w ogolę nieświadom, że dopiero to coś dopiero co wyszło. Świetna gierka, polecam, jest jeszcze sporo niedociągnięć ale to dopiero beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka polega na projektowaniu i budowie miast na zasadach podobnych jak w znanym z pecetów SimCity.

Zachęcony tym tekstem, uznałem, że czemu nie, spróbuję... Pograłem kilkanaście minut i niestety - jeśli to przypomina SimCity, to chyba tylko SC narysowane kredką świecową na kartce papieru. Dokładnie to samo, co cała reszta gierek Fejsbukowych, czyli kliknij, żeby coś zbudować/posadzić, potem kliknij, żeby to zebrać (w ten czy w inny sposób). Planować tu naprawdę nie ma co, po prostu trzeba klikać, klikać, klikać... W SimCity trzeba było jeszcze myśleć.

Przyrównanie CityVille do SimCity to jawna profanacja. I obelga dla tego ostatniego tytułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:49, Ring5 napisał:

/ciach/
Przyrównanie CityVille do SimCity to jawna profanacja. I obelga dla tego ostatniego tytułu...


Dobrze, że to napisałeś, bo sam już miałem to odpalić, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować