Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Gra 4/06 z grą Colin McRae Rally 04 od dziś w kioskach!

122 postów w tym temacie

dzisiaj sprawdze plytke na innym kompie ale raczej to cd szwankuje.. nie moj komp.. demko mi dzialalo jak zainstalowalem sterowniki to nie dzialalo i komp sie wieszal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>dzieki ze wogóle ktoś odp na moje wolanie
sterowniki mam najnowsze:directx tez a dzwiekowa tez chyba ale nie wiem po co skoro pojedyncze odcinki i rejd w USA idzie bez problemu a p******* MISTRZOSTWA NIE CHCA SIE WLACZYC-wyskakuje ze jest blad z aplikacja i zostanie teraz zamknieta(a ludzie z pomocy technicznej coś sie OBIJAJA bo te obbiecane 48godz. to juz minelo ma obiecanego maila)wiec co ja mam zrobic-weekend sie konczy a tu trzeba do tyry isc a w Z COLINEM ZADNEGO postępu H E L P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 22:30, malyrulez napisał:

>dzieki ze wogóle ktoś odp na moje wolanie
sterowniki mam najnowsze:directx tez a dzwiekowa tez chyba ale nie wiem po co skoro pojedyncze
odcinki i rejd w USA idzie bez problemu a p******* MISTRZOSTWA NIE CHCA SIE WLACZYC-wyskakuje
ze jest blad z aplikacja i zostanie teraz zamknieta(a ludzie z pomocy technicznej coś sie OBIJAJA
bo te obbiecane 48godz. to juz minelo ma obiecanego maila)wiec co ja mam zrobic-weekend sie
konczy a tu trzeba do tyry isc a w Z COLINEM ZADNEGO postępu H E L P

Spróbuj otworzyć płytę z Colinem przez Mój komputer prawym i otwórz i zainstaluj plik wmfdist.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 20:43, Steven8 napisał:

watpie czy to cos da... mi colin tez nie dziala a to co napisales to jest instalowanie pod
koniec instalacji....

daj znac jak poradzisz sobie z tym problemem(A NA INNYM KOMPIE ZADZIALAL)bo ja juz nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 21:29, Steven8 napisał:

sprawdzalem tez nie dziala na innym kompie :-((( ja chce tylko pograc czy to tak duzo ?? :-((


Steven8 spróbuj uruchomić grę z parametrem "NOVIDEO".

Aby uruchomić grę z parametrem, kliknij prawym przyciskiem myszy skrót do gry, wybierz "Właściwości". Następnie wybierz zakładkę "Skrót". W polu "obiekt docelowy" dodaj na końcu wiersza komendę "NOVIDEO" (bez cudzysłowów):

Wpis ten powinien wyglądać następująco:
"C:\Program Files\Codemasters\Colin McRae Rally 04\CMR4.EXE" novideo

Jeżeli gra nie uruchomi się z tym parametrem, spróbuj parametru SAFEMODE.

Sterowniki, które zostały zaproponowane przez Pomoc Techniczną (61.77) sprawiają najmniej problemów ze starszymi kartami graficznymi (GeForce 2). Jeżeli Twój komputer działa niestabilnie z tym sterownikiem, spróbuj innego, np. 56.72.

Nie zalecamy instalować najnowszych sterowników (81.98) do starszych kart graficznych. Nowe sterowniki powodują często problemy z poprawnym wyświetlaniem grafiki, czy szybkością działania gier, szczególnie na kartach GeForce 2/4 MX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zainstalowalem te sterowniki. probowalem uruchomic na obydwu trybach i jak wybieram narodowosc gracza to gra sie zawiesza. wie ktos czemu tak sie dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colin mi działa. Dziękuje za pomoc CDP. Ale ostatnio nie popisałem się swoim zachowaniem, a zwłaszcza słownictwem. Dlatego chciałbym przeprosić całą redakcję CD Projekt i użytkowników za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować