Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś Video Game Awards 2010. Bądźcie z nami

84 postów w tym temacie

Nie wiem gdzie znaleźliście taką godzinę rozpoczęcia, ale raczej na pewno ona jest nieprawidłowa. Jeśli sugerujecie się zegarem na stronie głównej imprezy to możecie przestać, bo liczy on na podstawie czasu systemowego, a nie prawdziwego odliczania. Tak naprawdę to impreza zacznie się o 20:00 czasu ET co oznacza 02:00 naszego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie to za 9 godzin i 45 minut, patrzac na to ze jest u mnie 10.15 oznacza to rozpoczecie o godzinie 20 czasu zachodnio europejskiego, czyli w Polsce bedzie to 21. Nie wiem skad wziela ci sie 2 nad ranem. Stany maja kilkanascie stref czasowych, nie zapominajcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie VGA jest licznik odmierzający czas do momentu rozpoczęcia gali. W tej chwili zostało 8 godzin i 20 minut, więc albo start jest o 20.00, albo naprawdę kiepsko u mnie z matematyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

master1138 ma racje. Jest tam podana godzina 20 ET, czas polski to CET czyli +6h.
Odliczanie bierze jak już master napisał z czasu systemowego. Zmieńcie sobie godzinę w kompie na 19 to będzie pokazywało, że VGA za godzinę. A więc 2 w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, mój błąd - nie sądziłem, że odliczanie działa w ten sposób. Najmocniej przepraszam wszystkich Czytelników i dziękuję za czujność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 11:50, mistrzukrak napisał:

to może wyjasnijcie jak to dziala bo ja jeszcze do tego nie doszedlem.^^

Odliczanie idzie wg Twojego zegara systemowego, ale nie bierze pod uwagę, że jesteś w zupełnie innej strefie czasowej, tylko odmierza wg swojej, czyli +6h. Zostało 8h wg czasu ET, czyli ok. 14 godzin wg naszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 11:56, Siriondel napisał:

> to może wyjasnijcie jak to dziala bo ja jeszcze do tego nie doszedlem.^^
Odliczanie idzie wg Twojego zegara systemowego, ale nie bierze pod uwagę, że jesteś w
zupełnie innej strefie czasowej, tylko odmierza wg swojej, czyli +6h. Zostało 8h wg czasu
ET, czyli ok. 14 godzin wg naszego.



Dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 12:20, MaZZeo napisał:

Gala jest w LA, więc nie dodaje się 6 godzin, a 9 godzin.

Więc relacja według naszego czasu będzie o 5 rano, a nie o 2.


Dokładnie. To samo miałem pisać. Relacja będzie u nas o 5 rano. Pepsi news znowu do poprawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy my, jako Polacy będziemy mogli obejrzeć galę na Spike.com.
Wiele filmów tam jest niedostępnych dla nas :/
Jeśli ktoś znajdzie alternatywne źródło - dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować