Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Hot Pursuit - cena i zwiastun Super Sports DLC

11 postów w tym temacie

oho... widzę zaczyna się to samo co z Burnout: Paradise..., Electronic Arts też wypuściło 1 dodatek na wszystkie platformy (czyli motocykle) a drugi był tylko na konsole..., gratuluję Electronic Arts, jesteście po prostu z***biści -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC już większość ma dawno gdzieś , dziwne że tego nie zauważyłeś.
A ci co nie mają jeszcze , to być może wkrótce . Skoro już ludzie pracujący nad serią Total War po "godzinach pracy" majstrują przy sterowaniu padem z konsoli to wszystko wyjaśnia .Najbardziej liczy się rynek USA , UK , Japonia ... a tam prawie wszyscy grają na konsolach. Nie jest więć dziwne że to one są oczkiem w głowie producentów gier . Zresztą sprzedaż gier na poszczególne platformy mówi wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miło ze szanują wszystkich uczciwych graczy......czy wam się także staje ze piratów na konsoli szanują bardziej od uczciwych graczy PC czy mi się tylko zdaje??żenujące ze strony twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mich4elos, zacznijmy od tego, że jakby nie było to nowy NFS wręcz śmierdzi Burnoutem. Nie mam nic do Burnouta bo była całkiem fajna, ale nie odgrzewanie gry na zasadzie "zmniejszamy prędkości, dodajemy licencjonowane furki i sprzedajmy grę", to samo z tym całym autologiem, ksero tego samego projektu z friendami jaki był w 1st produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, coś mi mówiło, zeby nie kupować tego produktu i obejść go szerokim łukiem :]
Nie, nie tylko marna jakość i wrazenia z gry xD
Zrobic na PCta minimalnymi kosztami parodię gry, aby nie darli ryja, potem się wysrać na tych którzy nabyli. Szkoda, że nie uprzedzają o tym. Swoją drogą szkoda, ze tak jest. Jak przykładowo producent, nie wiem samochodów. Wtopi to naprawia na własną kieszeń, bo mamy gwarę. W grach tego nima, a przydaloby się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować