Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grudniowy SMS - zgarnij przebojową kartę GeForce GTX 460 OC!

62 postów w tym temacie

A jak dla mnie jest ok. Fakt, jak na konkurs SMS (w którym liczy się los, a nie kreatywność) jedna karta i kilka bonów to nieco mało (choć też bym tak nie psioczył, bo z kolei źle też nie jest). W dodatku ceny SMS''ów są tu w rozsądnych granicach (a nie np, jak gdzie indziej - musisz odpowiedzieć na jakieś 5 pytań, co daje 5 smsów, każdy po 5 zeta).

Mi podoba się różnorodność konkursów. Trochę takich, trochę takich - widać, że Panowie i Panie z gram starają się nas, graczy, nie zanudzić wciąż jednym i tym samym.

Zresztą, odnośnie narzekania: Macie wybór. Konkursów nie-sms''owych nie brakuje. Tylko tam trzeba COŚ zrobić, jakoś się wysilić. Więc albo bierzecie się do twórczego działania, albo jesteście leniwi i ślecie SMS''a :) Co kto woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 17:18, SongoX napisał:

Szczerze mówiąc to zawsze było dla mnie ogromnym plusem, gdy kiedyś na gram.pl można
było bez wysyłania sms''a zgarnąć jakąś fajną nagrodę.


No, a kiedys to uzytkownicy potrafili przynajmniej poprawnie pisac apostrofy... Ne "sms`a", a "smsa". A fajne nagrody mozna tez i wygrac bez wysylania SMSow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 18:58, Vojtas napisał:

Dzisiaj właśnie dostałem od gram.pl nagrody w "darmowym" konkursie na tło forum: koszulkę,
smyczkę, resoraka, myszkę i książkę. Niedawno był konkurs Assassin''s Creed. Był też
konkurs fotograficzny i wcześniejszy konkurs Gigabyte - więc gdzie ich niby nie ma?


Ciiiiiicho, nie mow, ze takie bezplatne konkursy tez sa i to w przewazajacej wiekszosci. Nie pasuje to do teorii o wyludzaniu kasy, upadku etc. itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wybielaj, Wojman, nie wybielaj. Przecież każdy wie, że Gram.pl wyłudza każda kasę od graczy, by zbudować mocarstwo i rządzić światem! A Ty w tym mocarstwie masz już zapewnioną posadę czwartego zastępcy pomocnika ciecia - więc musisz wspierać system, jak na dobrego spiskowca przystało!

A tak w ogóle, to Kennedy''ego zabili kosmici. Na spółkę z Misiem Puchatkiem. To przecież oczywiste!


A tak już na serio, to też zauważyłem, że konkursy SMS_owe są jednak w mniejszości - nie wiem, na co ci ludzie narzekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że GRAM zaczyna się robić gorsze od "NK". NK nie mam a tutaj wchodzę naprawde tylko jak m i się ostro nudzi. Żadnych ciekawych informacji, cały czas konkursy sms. Koledzy widzę poszli w komercję. Jakoś przedtem wszystko funkcjonowało normalnie, więc teksty typu "muszą z czgoś żyć" od razu mnie rozbawiają. Zaczyna się robić naprawde badziewnie. To, że ja np "odejdę" to pewnie mało GRAM interesuje. Mam nadzieję, że się otrząśniecie zanim stracicie wielu użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 09:31, Wojman napisał:

No, a kiedys to uzytkownicy potrafili przynajmniej poprawnie pisac apostrofy... Ne "sms`a",
a "smsa". A fajne nagrody mozna tez i wygrac bez wysylania SMSow.

Nie "kiedys: tylko "kiedyś" nie "uzytkownicy" tylko "użytkownicy" nie "pisac" tylko "pisać" nie "ne" tylko "nie" nie "mozna" tylko "można" nie "wygrac" tylko "wygrać" i w końcu skoro Pan mądrala poprawia a propos "sms''a" to nie "SMSow" tylko "SMSów"
Zanim zaczniesz złośliwie z braku argumentów czepiać się innych- spójrz jak Ty się wypowiadasz. Pozdrawiam.
No a kiedyś przynajmniej moderatorzy w ogóle umieli pisać. I moderować. A nie zachowywać się jak nieobiektywny obrońca bez względu na treść zarzutów. Nie zachowuj się jak moher (to był przykład mający na celu zobrazować model zachowania osób ślepo zapatrzonych w coś i bezkrytycznych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 13:10, Wojman napisał:

Ostrzezenie za spam. Jesli nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow.

Myślę, że fajny konkurs.
A poza tym widzę, że brak argumentów po raz 2gi. Nie potrafisz przyjąć krytyki na klatę? Ostrzeżenie za bycie śmiesznym. Ciekawe, czy masz władzę do dawania warnów i banów za Twoje "widzi mi się". Zobaczymy. Na szczęście zapisałem sobie to co ja napisałem i Ty napisałeś. Poza tym post którego cytowałem też był spamem. Daj sobie ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem nowy zasilacz 750w z ocza i karte z MSI GTX 460 kolega mówi ze jest dużo wydajniejsze chłodzenie niż w tej i podkręciłem do taktowań wersji gigabyte super overclock. Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam smsa wyślę może się poszczęsci . A ci którzy narzekają niech sobie idą piwo kupić za cenę tego smsa ... pewnie nie będzie szkoda pieniędzy.
Gry za drogie , w konkursach trzeba smsa wysłać ...... skonczcie w końcu ciągle narzekać . Jeśli Cie na coś nie stać to trudno , nie musisz się żalić całemu światu . Jeśli Cie nie stać to znajdź pracę , jeśli za mało zarabiasz to szukaj lepiej płatnej . Mnie też nie stać na wszystko , więć muszę wybierać co mogę mieć , a z czego zrezygnować . Na tym polega życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkursy sms są ok, gdyby chodziło o podanie poprawnej odpowiedzi, a później losowanie. Natomiast gdy liczy się szybkość odpowiedzi to przeciętny gracz odpada.

3. Zadaniem uczestnika jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie zadane w SMSie zwrotnym w jak najkrótszym czasie od otrzymania pytania.

No ok. Jeżeli jest tylko jeden typ pytania to połowa biedy. Wysyłasz z innego numeru sms, znajdujesz odpowiedź, wpisujesz gotowca na innej komórce i bierzesz udział "po raz drugi". Ewentualnie korzystać z bota (są takie? nie wiedziałem).

Jak napisałem - wolę już losowanie. Nie lubię się spieszyć :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie próbuje to się nie wygrywa. Jak dotąd wygrałem w tych sms-owych konkursach bon na 10zł, FEAR 2 i półroczną prenumeratę Neo PLUS. Niestety wciąż nie trafiłem w żadną główną nagrodę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 21:29, brrupsz napisał:

Jak napisałem - wolę już losowanie. Nie lubię się spieszyć :P .


Losowanie, by było naprawdę lepsze, ale jest sporo roboty z załatwieniem pozwolenia na właśnie takie gry, konkursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś uprzejmy mi to bardziej przybliżyć??

"A. Prawidłowa odpowiedź, która dotrze do Organizatora i zostanie zarejestrowana jako jedna z odpowiedzi z najkrótszym czasem od pierwszego do dziesiątego miejsca, liczonym jako czas pomiędzy wysłaniem przez Organizatora do uczestnika SMSa z pytaniem, a momentem otrzymania przez Organizatora SMS-a zwrotnego z poprawną odpowiedzią, uprawnia do Nagrody A.
B. Prawidłowa odpowiedź, która dotrze do Organizatora i zostanie zarejestrowana jako odpowiedź z jedenastym najkrótszym czasem, liczonym jako czas pomiędzy wysłaniem przez Organizatora do uczestnika SMSa z pytaniem, a momentem otrzymania przez Organizatora SMS-a zwrotnego z poprawną odpowiedzią, uprawnia do Nagrody B."

Chodzi mi dokładnie o sposób w jaki weryfikują nagrody co do zajętego miejsca.
Z lektury regulaminu wywnioskowałem że pierwsze 10 osób z najkrótszym czasem ma bony a jedenasta kartę albo z jedenastu z najkrótszym czasem wytyczają tą co ma najlepszy (karta) a reszta (te 10) - bony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 16:16, piciowy napisał:

Chodzi mi dokładnie o sposób w jaki weryfikują nagrody co do zajętego miejsca.


Osoba z jedenastym najszybszym czasem otrzymuje nagrodę B - czyli kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować