Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda prawdziwe szaleństwo - Gymkhana w DiRT 3

17 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2010 o 12:17, jar3k2 napisał:

Zamiast tego trailera proponuje zobaczyć co robi Ken Block i jak w realu wygląda Gymkhana.
- http://www.youtube.com/watch?v=4TshFWSsrn8 , OMG!!!


Ja osobiście uważam, że Ken Block jest z innej planety, albo że ma wszczepione prototypowe implanty poprawiające koordynację i percepcję. Facet jest niesamowity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nijak ma się to do hasła, że Dirt 3 miał być bardziej europejski. Tu jednak wychodzi, że znowu to będą rajdy w amerykańskim stylu. Widowiskowe i krótkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 13:25, DamianGL napisał:

Jak dla mnie, Ken Block to zwykły pozer. Mylicie, że Loeb, Hirvonen czy chociażby Kimi
wypadli by gorzej? dont fink soł !

Ja myślę, że mój stary też by tak zrobił, ale jakie to ma znaczenie? Oni tego nie zrobili... Gdzie tu logika, bo nie wiem? Zazdrościsz mu czy co? Ma chłopak możliwości to sobie jeździ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 14:09, jar3k2 napisał:

> Jak dla mnie, Ken Block to zwykły pozer. Mylicie, że Loeb, Hirvonen czy chociażby
Kimi
> wypadli by gorzej? dont fink soł !
Ja myślę, że mój stary też by tak zrobił, ale jakie to ma znaczenie? Oni tego nie zrobili...
Gdzie tu logika, bo nie wiem? Zazdrościsz mu czy co? Ma chłopak możliwości to sobie jeździ...


Czy zazdroszczę? Oczywiście, że tak. Który fan 4 kółek nie zazdrości kierowcom wyścigowym/rajdowym/twojemu ojcu? Ale nie w tym rzecz :) Po prostu wyrażam swoje zdanie na temat tego wykreowanego przez media "miszcza". Wielu kierowców rajdowych przerasta go pod względem umiejętności, dlatego biedak musi to nadrabiać umieszczając pięknie zmontowane filmiki na YT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Po prostu wyrażam swoje zdanie na temat tego wykreowanego

Dnia 17.12.2010 o 14:23, DamianGL napisał:

przez media "miszcza". Wielu kierowców rajdowych przerasta go pod względem umiejętności,
dlatego biedak musi to nadrabiać umieszczając pięknie zmontowane filmiki na YT :)


W takim razie Tony Hawk też był wykreowany? Fakt faktem Ken Block w WRC jeździ jak ostatnia..., ale w Mistrzostwach USA w ciągu pięciu lat zdobywał miejsca 4, 3, 2, 2, 4, więc jeździć potrafi. Pewnie są tysiące lepszych kierowców niż on, co nie zmienia faktu, że ma o tym jakieś pojęcie... Co doskonale widać na filmie. Film jest dodatkowo świetnie zmontowany i ma genialną jakość, więc nie ma co narzekać... tylko oglądać.

Ten tryb w DIRT3 może naprawdę się sprawdzić... Już wolę to niż jazda półciężarówkami w DIRT2... Seria odeszła od WRC, bo szczerze mówiąc nic tam się nie dzieję. Największe firmy odeszły, Loeb po raz 50 zostaje mistrzem świata... Miejmy nadzieję, że będzie co najmniej tak dobry jak drift w GRIDzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie jaki system sterowania zaimplementują w trybie gymkhany. W realu, żeby takie cuda wyprawiać autem trzeba mieć możliwość regulacji pracy wszystkich dyfrów (przedniego, tylnego i ewentualnie centralnego) - najlepiej również w trakcie jazdy.
Idealnie byłoby, gdyby Codies wrzucili taki bajer do Dirta3, np: inną tryb pracy włączasz tuż przed zbliżeniem się do beczki, wokół której kręcisz ósemki, a inny tryb podczas pokonywania szerokich slajdów.

Inna sprawa, że gymkhana to nic innego niż bardziej widowiskowa forma zwykłej pachołkolandii, znanej z większości amatorskich imprez rajdowych.
A sama nazwa tej dyscypliny jest obecna w historii polskich rajdów już od przełomu lat 20/30 ubiegłego stulecia, kiedy za kółkiem dzisiejszych oldtimerów popisywali się szoferowie tego formatu co np. Jan Ripper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy dźwięki, które odcinają mi kontakt z rzeczywistością:
- ryk zarzynanego silnika samochodu rajdowego
- warkot Harley''a
- warkot muscle cara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak w święta u babci będę pykał w pierwszego colina na psx:) Co do gymkhana zapowiada się naprawdę fajnie, ale i tak preferuję zwykłe przejazdy wrc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 12:17, jar3k2 napisał:

Zamiast tego trailera proponuje zobaczyć co robi Ken Block i jak w realu wygląda Gymkhana.
- http://www.youtube.com/watch?v=4TshFWSsrn8 , OMG!!!


Ja pierdole... Ile bym dał żebym mógł się z nim przejechać (chociaż musiałbym dostać pieluchę w zestawie, ale to nic) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować