Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Driver: San Francisco - zapowiedź

12 postów w tym temacie

"Jeśli twórcy spełnią przedpremierowe obietnice" - tylko że coraz częściej spełniają je jak nasi politycy przedwyborcze... Ja to kiepsko widzę. Ubi mój limit zaufania wykorzystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze mi jak ktoś porównuje każdą grę do GTA4, Call of Duty, czy Need for Speed''a. Zwłaszcza jeśli jeszcze nie grał w daną grę. Co ta gra ma wspólnego z GTA poza możliwością pojeżdżenia samochodami ? Równie dobrze mógłbyś porównać to do np. Dirt 2, lub GTR 2 czy jakiegoś innego symulatora. Jedyne co mi się do tej pory nie podoba w nowym Driverze to ten cały system "Shift" , ale grę i tak kupię (pod warunkiem że model jazdy będzie odpowiedni) dla samego jeżdżenia po San Francisco, a to że nie ma grafiki jak w Crysisie mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie ten caly system przełączania z auta do auta, coś sie nie uda jednym pyk i w drugie... ja sie pytam co sie dzieje z kierowcą który siedział przed nami :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 20:41, mustang90 napisał:

... ja sie pytam co sie dzieje z kierowcą który siedział przed nami :D
haha


A ja się pytam co z tego Tannera (który nawiasem mówiąc nieźle się trzyma) za "driver" jeśli nie potrafi złapać ściganego bez użycia takich... wydumanych sposobów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować