Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Splinter Cell Trilogy - w odświeżone przygody Sama Fishera zagramy już w przyszłym roku

19 postów w tym temacie

Widzę niezłą szajbę na odświeżanie starszych tytułów, do tego paczka z kilku części i to w HD... Ja rozumiem, że Xbox ma wsteczną kompatybilność, ale ... normalnie zazdrość mnie zżera :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mnie oświecić, czy SC Chaos Theory w taniej serii jest pozbawiony StarForce''a? Odnośnie tematu: w sumie to dobrze, że "młodsi" gracze mogą poznać tak znakomity tytuł, w ten czy inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny trend, może co prawda być odbierany jako nabijanie graczy na kasę, ale jak do tych odświeżanych wersji dojdzie większa kompatybilność z nowymi systemami i sterownikami, to mogą jak dla mnie robić takie odgrzewki co i rusz [ile to jest świetnych gier do których odpalenia trzeba robić małpie akrobacje na win7 czy nawet na viście]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 07:03, Pietro87 napisał:

Bardzo fajny trend, może co prawda być odbierany jako nabijanie graczy na kasę, ale jak
do tych odświeżanych wersji dojdzie większa kompatybilność z nowymi systemami i sterownikami,
to mogą jak dla mnie robić takie odgrzewki co i rusz [ile to jest świetnych gier do których
odpalenia trzeba robić małpie akrobacje na win7 czy nawet na viście]


Tylko na PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2010 o 07:19, Henrar napisał:

Tylko na PS3 :)


Nach ja ogólnie o modzie na odgrzewki mówiłem - np odnowiona trylogia PoP

Oczywiście zapomniałem dopisać, że odświeżanie gier na konsolach też jest bardzo pozytywne [chciał bym osobiście Baldurs Gate DA zobaczyć w odświeżonej formie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować