Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz najładniejsze bramki 2010 roku w grach z serii FIFA

14 postów w tym temacie

Był (może nadal jest) kiedyś kanał telewizyjny o nazwie HYPER i chyba w 2002, pod koniec roku organizowali konkurs na 20 najładniejszych bramek z gier (wtedy to głównie fifa). Wysłałem im swój replay z Fify 2002 i jakaż była moja radość gdy później oglądając program zobaczyłem siebie na 13 miejscu! :)
To było coś, a najlepsze jest to że replay ten wysłałem na dyskietce 3,5 takiej starej kwadratowej :P
Byłem z siebie dumny ;) nadal jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie :) Mam nadzieję, że kiedy przyjdzie do mnie FIFA 11 to też nauczę się tak grać :P W PES doszedłem do perfekcji - teraz czas na FIFA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@HAGJ też brałem w tym udział i zająłem miejsce w drugiej dziesiątce tylko nie pamiętam które dokładnie i też wysłałem na 3,5'''' :D to były czasy :). wysłalem z Fify 2002 mecz Włochy - Portugalia. Dwóch piłkarzy jednocześnie złożyło mi sie do przewrotki i walnąłem gola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 13:19, WiK1992 napisał:

Większość bramek na poziomie amator,widać to po zachowaniu obrońców i bramkarza....


Dokładnie, obrońcy truchtają, zamiast na sprincie próbować przerwać akcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie - niech no to powtórzą na poziomie world-class xD
Wtedy to będzie wyczyn, na amatorze każdy kto posiedzi 30 min w treningu i obcyka kilka trików skonstruuje podobne widowiskowe akrobacje.

Do tego bodajże już od średnich poziomów trudności 70% tych wariacji było by nie do wykonania [bo bramkarz nie zachowywał by się jak piczka i nie stał w miejscu, zwłaszcza przy strzałach z połowy boiska]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować