Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows 8 - system dla graczy?

73 postów w tym temacie

w tej generacji zapowiadają to już co najmniej trzeci raz. To samo mówili zresztą też o viście.
A jeśli patrzeć na obecne tryndy, w tym niesamowite wsparcie jakiego pecetom udziela MS pierdółkowatymi kastratami znanych serii (AoE online, Flight z którego zniknął simulator) to pewno Windows 8 będzie po prostu zintegrowany z facebookiem <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc Win 7 jest prawie idealny, jedyne co mnie w nim trapi, to fakt iż ciągnie on sporo ramu, przez co traci w oczach graczy. Fakt za wspaniały wygląd i mnóstwo gadżetów trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 12:53, Pile napisał:

Do tego to wszystko zmierza. Myślę że Win 8 będzie bardziej konsolowy. Zapowiada się
to bardzo ciekawie.


System operacyjny bardziej konsolowy? Tzn że według Ciebie wytną z niego wszystko poza możliwośćią grania i ew używania 3 z góry zaakceptowanych programów do słuchania muzyki i oglądania filmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 12:51, Wujek-Alfred napisał:

Szczerze mówiąc Win 7 jest prawie idealny, jedyne co mnie w nim trapi, to fakt iż ciągnie
on sporo ramu, przez co traci w oczach graczy. Fakt za wspaniały wygląd i mnóstwo gadżetów
trzeba płacić.


Zgadzam się. Właściwie mogliby wypuścić aktualizację, która jeszcze bardziej zoptymalizowałaby użycie ramu w Win 7. No, ale wtedy by nie zarobili. Dlatego spodziewam się, że Win 8 będzie lekko zupgrade''owaną wersją 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 13:00, Pralkosuszarka napisał:

System operacyjny bardziej konsolowy? Tzn że według Ciebie wytną z niego wszystko poza
możliwośćią grania i ew używania 3 z góry zaakceptowanych programów do słuchania muzyki
i oglądania filmów?



Mówiłem w kontekście gier. Chyba mi nie powiesz że teraz to jest szczyt osiągnięć na pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Do tego to wszystko zmierza. Myślę że Win 8 będzie bardziej konsolowy. Zapowiada
>> się to bardzo ciekawie.

Dnia 23.12.2010 o 13:00, Pralkosuszarka napisał:

System operacyjny bardziej konsolowy? Tzn że według Ciebie wytną z niego wszystko poza
możliwośćią grania i ew używania 3 z góry zaakceptowanych programów do słuchania muzyki
i oglądania filmów?


Nie, bardziej konsolowy, czyli multi będzie w pełni płatny (wszędzie), klawiatura i mysz pójdzie w odstawkę na rzecz pada, a gry nań będą kosztować po 200-250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 12:53, Pile napisał:

Do tego to wszystko zmierza. Myślę że Win 8 będzie bardziej konsolowy. Zapowiada się
to bardzo ciekawie.


No, thanks, niech MS nie próbuje robić kolejnej konsoli z PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z Windows 7 co było? ;) To samo, gadanie gadanie - konkrety proszę.

Zresztą co oni chcą wycisnąć z samego systemu - nie wycisną samym systemem 20 czy nawet 10% lepszej wydajności tej samej gry na tych samych ustawieniach i sprzęcie względem XP czy 7, więc nie wiem co mają na myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 13:08, Pile napisał:

> System operacyjny bardziej konsolowy? Tzn że według Ciebie wytną z niego wszystko
poza
> możliwośćią grania i ew używania 3 z góry zaakceptowanych programów do słuchania
muzyki
> i oglądania filmów?


Mówiłem w kontekście gier. Chyba mi nie powiesz że teraz to jest szczyt osiągnięć na
pc?


Uważasz konoslę za szczyt osiągnięć? Myślę że rynek PCtowy na tyle róźni się od konsolowego że wtłaczanie do niego większej ilości pomysłów które sprawdziły się na konsoli to strzelanie sobie w stopę, zwłaszcza że pewnie ograniczy się to do tozszerzenia oferty GFW i chęci urwania jak najwięcej steamowi, a na takiej wojence gracze zapewne więcej stracą nić zyskaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że na PC siedzę mniej więcej od 1995 r., to pamiętam że już Windowsa 95 reklamowano jako system skrojony pod/i dla graczy.

Lata płyną, a Microsoft wciąż ma ten sam marketing, a ludzie wciąż dają się nabierać na hasełka, które są "oczywistą oczywistością". Jasne, że Win8 będzie systemem dla graczy (tak jak jest nim 7/Vista/Xp, a wcześniej W98, W95 i DOS) - po co o tym w ogóle pisać ? O ile gra się na PC, to żadnej innej alternatywy nie ma - trzeba mieć któryś z Windowsów -"made by gigant z Redmond" :) Już Microsoftu w tym głowa, żeby to była "ósemka" - stąd to marketingowe gadanie. Zwykłe bla, bla, bla ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ten system też wpisze się w tę tradycję, że co nieparzysta edycja widy jest porządna a parzyste do jakieś niedorobione buble ;)

"Gry będą kluczowym elementem całego systemu" - tylko z jakie? Saper? Solitaire? Kierki? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować