Zaloguj się, aby obserwować  
kamilimaciek

Plan wydawniczy gier - różne

28 postów w tym temacie

Jasne wejdź na www.siedler.de i tam masz wszystko po niemiecku ale dasz sobie rade Niemcy cieszą się tym dodatkiem już od 1.09.2005 i mam nadzieję że cdprojekt wypuści w niedalekim czasie ten super dodatek a możesz wszystko nawet budować statki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne ,że tak możesz nawetściągnąć triela http://www.ubi.com/DE/Downloads/Info.aspx?dlId=1305 i pooglądać screeny http://www.siedler.de/legenden_screenshots.php. i możesz sprawdzić które miejsce masz w ladder game wpisujesz tylko swój nick i wybierasz rodzaj np 2 na 2 lub 1 na 1 (gra przez neta)
Z www.siedler-maps.de możesz pościągać mapy do misji dodatkowych do kompani jak i gry multiplyer.
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 18:42, kamilimaciek1 napisał:

hihi dobre ale niemusisz mieć wszystkiego pokoleji :-)
No dobra mam nadzieje ,że cdprojekt się z tym pośpieszy priorytetem
:-).
A ja ide zjeść kolację dowidzenia Państwu. :-)


smacznego :P

cos mi sie nei wydaje zeby cdp mialo to wydac w majblizesz przyszlosci bo jakby tak mialo byc to by zamiescili w planie wydawniczym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 18:33, kamilimaciek1 napisał:

Jasne wejdź na www.siedler.de i tam masz wszystko po niemiecku ale dasz sobie rade Niemcy cieszą się tym dodatkiem już od
1.09.2005 i mam nadzieję że cdprojekt wypuści w niedalekim czasie ten super dodatek a możesz wszystko nawet budować statki
:-)


W Settlers 2,3,4 też można było. :) Nie mogłem się powstrzymać, bo co jak co, ale budowa statków to jakby jeden z podstawowych elementów RTSa (jesli gra nie toczy się wyłacznie na lądzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak to raczej prawda powinni odrazu wszystko dać a nie tam na części podzielili i nic z tego niema :-).
Ale to jest jedyna gra w którą ubustwiam grać przez neta poznałem bardzo Ciekawych ludzi a niemców nauczyłem pisać Dzień Dobry :-D oczywiście ja do nich pisze Guten Tag :-P.Może w Styczniu na ferie zimowe zdąrzą oby oby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 08:08, Kasq napisał:

Może mi ktos powiedzieć czy CDP planuję polonizację NWN2 którego premiera planowana jest na
czerwiec br. ??


Po pierwsze to po cholere odświeżasz wątek o Settlers 5 żeby spytac się o polonizacje NWN2?!
Po drugie to CDP już nie ma praw do dystrybucji NWN2 w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 08:16, Mistic napisał:

Po pierwsze to po cholere odświeżasz wątek o Settlers 5 żeby spytac się o polonizacje NWN2?!
Po drugie to CDP już nie ma praw do dystrybucji NWN2 w Polsce...


Może mi się wydaje ale wątek nazywa się PLAN WYDAWNICZY GIER-RÓŻNE a nie SETTLERS V więc chyba mam prawo się zapytać czy w planie wydawniczym CDP znajdzie się gra, która mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować