Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Tomb Raider (2013) - Temat ogólny [M]

482 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2013 o 17:19, Harrolfo napisał:

Na PC można. Instalujesz wersję polską, pobierasz paczkę angielską.


Dzięki. Chodziło mi właśnie o wersję PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu gry nie chciało mi się czekać na pobranie paczki z angielskim dubbingiem i grałem na razie trochę po polsku. I kurde, trzeba przyznać, że polska wersja językowa jest całkiem niezła jak na razie. W ogóle fajna gra, podoba mi się, zobaczymy czy później nie będzie nudna i wtórna. Mam Win XP więc największych fajerwerków graficznych nie mogę odpalić, ale na maksymalnych ustawieniach na jakie pozwala mi system i mój nie najnowszy kom gra wygląda bardzo fajnie. Jak to się stało, że premiera takiej gry jakoś mi umknęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ktoś pomyśli, że spamuję ten temat :P Postanowiłem zbierać wszystkie "znajdźki" na których ślad natrafię. Na razie w jedno miejsce nie umiem się dostać, pobiegałem dookoła znacznika, ale nigdzie nie znalazłem drogi do tego miejsca.

20130629115350

20130629115358

20130629115405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2013 o 11:56, damlon napisał:

Zaraz ktoś pomyśli, że spamuję ten temat :P Postanowiłem zbierać wszystkie "znajdźki"
na których ślad natrafię. Na razie w jedno miejsce nie umiem się dostać, pobiegałem dookoła
znacznika, ale nigdzie nie znalazłem drogi do tego miejsca.

Z tego co pamiętam wchodzi się tam od strony innego "regionu". Ale pewien nie jestem, włączę grę i zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanko. Modyfikacje broni są rozmieszczone w jakiś konkretnych miejscach, czy to losowa sprawa? Bo wydaje mi się, że gra zbliża się do końca, a ciągle brakuje mi sporo "części" do upgrade''u wszystkich broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 20:56, damlon napisał:

Po zainstalowaniu gry nie chciało mi się czekać na pobranie paczki z angielskim dubbingiem
i grałem na razie trochę po polsku. I kurde, trzeba przyznać, że polska wersja językowa
jest całkiem niezła jak na razie. W ogóle fajna gra, podoba mi się, zobaczymy czy później
nie będzie nudna i wtórna. Mam Win XP więc największych fajerwerków graficznych nie mogę
odpalić, ale na maksymalnych ustawieniach na jakie pozwala mi system i mój nie najnowszy
kom gra wygląda bardzo fajnie. Jak to się stało, że premiera takiej gry jakoś mi umknęła
:P

No ja wczoraj zacząłem grać na letniej wyprzedaży steam kupiłem. Dub jest lepszy niż zwykle ale dla mnie sztuczny szybko przeszedłem na angielski.
Gra spoko zginąłem juz kilka razy.

Czy jest multi do tr ze jungli mozna sie zabijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupiłem niedawno grę w skelpie Tomb Raider 2013 . Po zainstalowaniu gry włączyłem ją . Odpaliłem pierwszą misję i na początku misji zrobiłem pare ruchów i gra się wyłączyła. Z multiplayer nie mam tak dużych problemów ,jednak włączając wybór postaci po chwili również się wyłącza. Reinstalowałem grę już chyba 3 razy i bez efektu.
Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 20:48, Bountyhunter napisał:

Witam! Kupiłem niedawno grę w skelpie Tomb Raider 2013 . Po zainstalowaniu gry włączyłem
ją . Odpaliłem pierwszą misję i na początku misji zrobiłem pare ruchów i gra się wyłączyła.
Z multiplayer nie mam tak dużych problemów ,jednak włączając wybór postaci po chwili
również się wyłącza. Reinstalowałem grę już chyba 3 razy i bez efektu.
Proszę o pomoc!

Próbowałeś np. zaktualizować sterowniki do karty graficznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem nie mogę niszczyć szyby tymi lampkami gazowymi, rzucać nimi się nie da. Gra spatchowana jest do najnowszej łatki. Prosze o pomoc bo ie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 22:07, Isildur napisał:

Witajcie, mam problem nie mogę niszczyć szyby tymi lampkami gazowymi, rzucać nimi się
nie da. Gra spatchowana jest do najnowszej łatki. Prosze o pomoc bo ie wiem co robić...


Który etap gry albo najlepiej daj prt. scr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 00:05, MasterChiefGT napisał:

Da się nimi rzucać musisz trafić w okienko nad szyby gdy odkręcisz tam najpierw gaz i
wszystko się uda tak jak na filmiku


Ok dzięki za pomoc, miałem buga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 14:46, FreemanPL napisał:

Kupiłem wszystkie "dlc" ze strojami i mapami, ale nie wiem gdzie to zanleżć w grze. Pomoże
ktoś?

Stoje wybierasz w menu ogniska , a mapy to chyba wszystkie oprócz jednego dlc są do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 15:40, prf napisał:

Stoje wybierasz w menu ogniska , a mapy to chyba wszystkie oprócz jednego dlc są do multi.

Tylko że przy ognisku nie widze żadnej opcji zmiany strojow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 16:02, FreemanPL napisał:

Tylko że przy ognisku nie widze żadnej opcji zmiany strojow ;/

Ognisko - sprzęt i klikasz rysunek walizki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie skończyłem Tomb Raidera. Zajęło mi to 22 godziny (w tym sporo biegania za trofeami), ukończyłem grę na 94%, więc jeszcze pozbieram pozostałe trofea, ominięte wcześniej, aby mieć grę na 100%.

Gra jest naprawdę dobra, podobała mi się bardzo. Walka jest satysfakcjonująca (wpieniają mnie tylko częste QTE), eksploracji stanowczo za mało (przydałoby się jeszcze z 5-6 grobowców co najmniej), "prowadzenie" Lary bardzo dobre i intuicyjne.

Tomb Raider kupiony za około 16 zł okazał się grą naprawdę fajną i znacznie powyżej moich oczekiwań (czego nie mogę powiedzieć o słabym Bioshock Infinite, którego porzuciłem po 5 godzinach gry - może kiedyś wrócę, ale...).

Jeżeli ktoś jeszcze nie grał w TR, to mogę polecić z czystym sercem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem pozytywnie zaskoczony tą produkcją. Mam kilka pytań.
1. W opcjach w menu przed odpaleniem gry w zakładce ekran mam uwzględnioną tylko zintegrowaną kartę graficzną (gram na lapku). Niby gra chodzi dość płynnie, ale mogę jakoś sprawić aby gra korzystała z normalnej karty albo dowiedzieć się czy jednak z niej korzysta?
2. W multi mam podświetloną ikonkę "głośnika" i tak się zastanawiam czy cały czas mam włączone mikro (co często widziałem i słyszałem u innych graczy) czy to tylko wiadomość, że mogę użyć komunikacji głosowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować