Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 20 - 11

234 postów w tym temacie

Dziękuje za twoją jakże intrygującą wypowiedź, która uświadomiła mi dlaczego nie mam racji.
<Gogiel patrzy tego GSa> Aha, wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 17:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Jak jeszcze zobaczymy Bioshocka i Shadow of the Colossus w jutrzejszym zestawieniu
to się rozpłynę ze szczęścia ;]


BioShocka pewnie zobaczysz co do SotC to nie pamiętam ale już chyba było w zestawieniu(ale mogę się mylić) .Osobiście ICO wpłynęło na mnie bardziej od Collosusa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym sam uznawał GOW za coś specjalnie wybitnego , ale nudny to on na pewno nie był. Zresztą , gdy gearsy pojawiły się w 2006 r. to wszyscy po kontakcie z tą grą zaliczali opad szczęki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 17:53, Ichibanboshi-kun napisał:

> Ooo .Beyond Good & Evil i ICO jestem szczerze zaskoczony i do tego zadowolony :)
Jak jeszcze zobaczymy Bioshocka i Shadow of the Colossus w jutrzejszym zestawieniu
to się rozpłynę ze szczęścia ;]


Na pewno będzie Wiedźmin, Mafia, Mass Effect, Bioshock, Batman Arkham Assault, Thief III, GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten ranking jest całkiem ciekawy. Pokazuje subiektywne odczucia redakcji.

Edit:
Fajnie by było, dyby zrobić ranking użytkowników Gram.pl według takich samych zasad. Zrobić długą listę gier i każdy użytkownik mógłby powiedzmy wybrać 30-50 jego zdaniem najlepszych gier w kolejności od najlepszej do najgorszej tak samo jak wybierali redaktorzy. Może dałoby radę coś takiego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 18:01, Net_com napisał:

Nie żebym sam uznawał GOW za coś specjalnie wybitnego , ale nudny to on na pewno nie
był. Zresztą , gdy gearsy pojawiły się w 2006 r. to wszyscy po kontakcie z tą grą zaliczali
opad szczęki ;P



przecież girsy właśnie pojawiły się w 2006 roku - był to startowy tytuł xboxa 360:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 17:54, pr0zmywak napisał:

Nie podoba mi się ten "TOP 111", jest zbyt subiektywny.


D''oh, w końcu był tworzony na subiektywnych odczuciach członków redakcji gramu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to średnio mnie interesują rankingi ale mam nadzieję że w top 10 nie będzie żadnych Wieśminów,ME ani żadnych większych graczy a gram nas czymś zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 18:03, Kreek napisał:

> Nie żebym sam uznawał GOW za coś specjalnie wybitnego , ale nudny to on na pewno
nie > był. Zresztą , gdy gearsy pojawiły się w 2006 r. to wszyscy po kontakcie z
tą grą zaliczali > opad szczęki ;P przecież girsy właśnie pojawiły się w 2006
roku - był to startowy tytuł xboxa 360:D

Przecież piszę w czasie przeszłym ;/
"Zresztą , gdy gearsy pojawiły się w 2006 r. to wszyscy po kontakcie z tą grą zaliczali opad szczęki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jakie tytuły znajdą się w pierwszej dziesiątce. Moim zdaniem na pewno Wiedźmin, WoW oraz Simsy. Do tego może ME, Bioshock, Far Cry, Bloodlines i Gothic II. No i może któryś z ostatnich dwóch TES, o ile już nie były (nie sprawdzałem w poprzednich odcinkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 18:07, Net_com napisał:

> > Nie żebym sam uznawał GOW za coś specjalnie wybitnego , ale nudny to on na
pewno > nie > był. Zresztą , gdy gearsy pojawiły się w 2006 r. to wszyscy po
kontakcie z > tą grą zaliczali > opad szczęki ;P przecież girsy właśnie pojawiły
się w 2006 > roku - był to startowy tytuł xboxa 360:D Przecież piszę w czasie przeszłym
;/ "Zresztą , gdy gearsy pojawiły się w 2006 r. to wszyscy po kontakcie z tą grą zaliczali
opad szczęki"


och sorry, przeczytałem "gdyby". mój błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiając się nad tym jak będzie wyglądać top 10 , dopada mnie wrażenie , że wszystko co sam chętnie bym tam zobaczył nie zmieści się. Myślę o grach typu Metal Gear Solid 4 , które mogły pojawić się w rankingu wcześniej , a teraz zabraknie dla nich miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś poda logiczne uzasadnienie dlaczego w takim rankingu znajduję się po parę gier z tej samej seri -_-

A tak na temat, to HL2 powinien być deczko wyżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zaczynam bać, że jakimś cudem w 111 grach tej dekady nie zostało uwzględnione San Andreas albo "czwórka". No bez jaj. Akurat ta saga produkcji Rockstar''a powinna się znaleźć cała. Albo żeby nie było takiego Most Wanted? Pierwsza dyszka musi być mocna albo inaczej jakaś lipna będzie. Wiem, wiem - moje zdanie, ni ale takie tytuły by pominąć? Tak jak ktoś powiedział na pewno będzie Mafia I, ale czy na pewno SA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 18:16, Net_com napisał:

Zastanawiając się nad tym jak będzie wyglądać top 10 , dopada mnie wrażenie , że wszystko
co sam chętnie bym tam zobaczył nie zmieści się. Myślę o grach typu Metal Gear Solid
4 , które mogły pojawić się w rankingu wcześniej , a teraz zabraknie dla nich miejsca...


Spoko, przynajmniej mamy 10 części Fify.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 18:16, rybisiu napisał:

Niech mi ktoś poda logiczne uzasadnienie dlaczego w takim rankingu znajduję się po parę
gier z tej samej seri -_- A tak na temat, to HL2 powinien być deczko wyżej :P

Bo dajmy na to sequel był lepszy i wprowadzał masę zmian , ale jedynka też stała na wysokim poziomie ;P

gogiell o tym samym pomyślałem , w końcu fifa to zwykła gra sportowa i umieszczenie jednej części w zupełności by wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 18:06, SarenkaB napisał:

Osobiście to średnio mnie interesują rankingi ale mam nadzieję że w top 10 nie będzie
żadnych Wieśminów,ME ani żadnych większych graczy a gram nas czymś zaskoczy.


Taa... Ciekawe czym nas może zaskoczyć? A i co oznacza "ani żadnych większych graczy", bo nie pojmuję tego sformułowania w tym zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 18:02, Vojtas napisał:

Na pewno będzie Wiedźmin, Mafia, Mass Effect, Bioshock, Batman Arkham Assault, Thief III, GTA IV.


To GTA psuje mi to zestawienie, wiesz?
I zero Finalów w całym 111? Pewnie biedne chocobo zostały zajechane przez te wszystkie racery :( biedaki.

@Darnok

Racja! Wymazałem z pamięci tak niską pozycję dla Colosa XD
Ja uwielbiam obie te gry, obie są prawdziwą sztuką i cenię je mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować