Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 - zobacz nowy dziennik dewelopera

28 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2011 o 17:35, Balthazar_Blake napisał:

PRZYSZŁEGO??? Chyba tego TEGO ROKU. Błąd jest w ostatnim zdaniu.

Kolekcjonerka już zamówiona. Teraz tylko czekać na majową premierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja anuluje zamowienie na kolekcjonerke, mam konsole a pc nowego kupowac nie chce, poki nie zapowiedza na ps3 - gra jest dla mnie jedynie ciekawostka dropsa.

Kasa to kasa. Kupie sobie cos innego na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 18:21, bennyone napisał:

a ja anuluje zamowienie na kolekcjonerke, mam konsole a pc nowego kupowac nie chce, poki
nie zapowiedza na ps3 - gra jest dla mnie jedynie ciekawostka dropsa.

Kasa to kasa. Kupie sobie cos innego na konsole.


A se kupuj. Pytanie po co w ogóle robiłeś pro-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciągle wątpliwości, co do polskiej wersji językowej. Gdy jeden z twórców zaczął mówić o głosie czarodzieja byłem niezmiernie zachwycony na myśl, że usłyszę polski dubbing. Trochę mnie to rozczarowało. Mam tylko nadzieję, że w polskiej wersji usłyszymy tego samego Geratla co wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja za kasę, którą miałem odłożoną na EK kupiłem bilet na Ozzy''ego i teraz staram się odkładać co tylko mam :) Chociaż przy tak bogatej "zwykłej" edycji zastanawiam się czy nie darować sobie EK. Bo w zasadzie wszystko na czym najbardziej mi zależy znajduje się w podstawowym wydaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym dzienniku wiem jedno- oni nie robią szajsu, który chcą opchnąć masie ludzi, tylko grę, w którą sami chcieliby zagrać, zanurzyć się w jej świat. Wiedźmin 2 pokona Dragon Age 2 z palcem w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 19:50, giertych1234 napisał:

Po tym dzienniku wiem jedno- oni nie robią szajsu, który chcą opchnąć masie ludzi, tylko
grę, w którą sami chcieliby zagrać, zanurzyć się w jej świat. Wiedźmin 2 pokona Dragon
Age 2 z palcem w nosie.


Ta zwłaszcza, że darli się wniebogłosy jak to oni są przeciw DLC i jakie to dymanie graczy no i zarzekali się że ich produkt będzie od DLC wolny a już widać że robią DLCKi [ek zawiera kilka DLC za free]
Nie oni to robią zaprawdę z powołania nie dla kasy [to był sarkazm]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo (na przykład z CDA) w Wiedźmin 2 będzie miał DLC, które będzie wartościowe i kilkugodzinne, a content dodany do EK to tylko bajer przyciągający <ironia mode on> (Wow!! Do kolekcjonerki Wieśka dają zbroję i miecz!! Biorę kolekcjonerke!!) <ironia mode off>, który i tak nie ma znaczenia dla rozgrywki. Mam ci przypomnieć co było w Dragon Age? Bioware wylało szajsowate DLC, który można było przejść w godzinę, a i tak wagę miały tylko eksluzywne przedmioty dla tych co chcą mieć postać na maxa i ogólnie the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 17:11, Free_Lance napisał:

To będzie ból! Zamówiłem kolekcjonerkę mimo tego że nie ma szans, żeby ruszyła na moim
sprzęcie.

A jaki masz sprzęt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 20:01, Pietro87 napisał:

Ta zwłaszcza, że darli się wniebogłosy jak to oni są przeciw DLC i jakie to dymanie graczy
no i zarzekali się że ich produkt będzie od DLC wolny a już widać że robią DLCKi [ek
zawiera kilka DLC za free]
Nie oni to robią zaprawdę z powołania nie dla kasy [to był sarkazm]


Na oficjalnym forum wytłumaczenie dla DLC w postaci małych dodatków za darmo w wersjach pudełkowych było rozsądne - na Zachodzie, gdzie cyfrowa dystrybucja jest o wiele popularniejsza niż u nas takie DLC pomogą sprzedać wersję w pudełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować